رفتن به مطلب

3lham

کاربر انجمن
 • تعداد ارسال ها

  41
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

332 Excellent

درباره 3lham

 • درجه
  <b><font color="#000099" face="Tahoma">عضو جدید </b></font>
 • تاریخ تولد تعیین نشده

اطلاعات شغلی و تحصیلی

 • رشته تحصیلی
  مهندسی شهرسازی

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمی شود.

 1. من گیج شدم واقعا ...پیزایی که گفتین درباره ی برنامه ریزی بود که. امروز ثبت نام کردم واسه خانه ی شهرسازان . نمی دونم اما نتونستم جایی و واسه طراحی شهری پیدا کنم . 3 روز دز هفته کلاس دارم . 5ش جمعه شنبه . ازینایی که گفتین واقعا اعصابم خورده بخاطر جامعه آماریش. شاید مدرسان شریف شرکت کنم آزمونای پاییزو.
 2. دموکراسی آزاد !!!! عجب بحثی رو انتخاب کردین . جالبه . جای تعجبش اونجایی که همه ی ما می دونیم برای مشارکت مردم باید شرایط و امکانات لازم فراهم بشه . وقتی کسی نتونه انتقاد کنه و کسی نتونه این انتقاد رو توضیح بده و حل کنه مطمئنا فضای مناسبی رو برای مشارکت نخواهیم داشت. مردم و همشهریای ما تا اونجا که در توانشون هست همراهی می کنند چون احساس می کنند توان اجرایی کشور در مقابل انهاس . مشارکت و قتی رشد می کنه و جلو می ره که همه در کنار هم و با احترام به عقاید هم باشند.تاثیر گذاری ها و تاثیر پذیری ها دو طرفه باشه.
 3. 3lham

  مقالات منظر شهری

  سلام . من بازم تاخیر داشتم . اما خواستم یکم فعالیت کنم . گفتم چند تا مقاله بذارم . شاید بدردتون بخوره.anasore sakhte manzar.pdf Anasor%20va%20Jozeiyat%20Manzar.pdf Ensan,%20Jamea,%20Manzar.pdf
 4. نمونه کارا رو دیدم خجالت کشیدم.............................. :cryingf:
 5. . نام واقعی الهام 2. رشته ی تحصیلی شهرسازی 3. میزان آشنایی با 3دی مکس 0 4. میزان آشنایی با پلاگین 0 5. نمونه کار ندارم :(( :mrsbeasley:
 6. منم می خوام ..................! میشه منم باشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :-((
 7. می دونم تاخیرم زیاد بوده اما از این به بعد رو منم حساب کنین . ........ ! امیدوارم همراه خوبی باشم.
 8. درسته هدی جون اختلاف سطح در همه ی فضاهای شهری حس کنجکاوی رو در حاضرینن در فضا بر می انگیزه همچنین می تونه تنوع رو بالا ببره و این کلاس بندی فضاها بالاترین کیفیت رو به فضای شهری بده. به این شرط که بتونیم امنیت روحی و جانی این فضاها رو تامین کنیم . با نور پردازی مناسب می شه کمی به این معضل رسیدگی کرد اما نه نور پردازی زیاد که حراص را برای استفاده کننده در پی داشته باشه.
 9. 3lham

  رنگ در شهر

  اگه رشتت شهرسازیه شاید درس درک و بیان محیط شهری و یا مبانی طراحی 1 و 2 رو گذروندی.!!! احتمالا می دونی شهرسازا واسه اینکه بخوان حس مکان را از یه محیط توی یه عکس نشان بدهند گاهی این کارو با رنگ انجام می دهن. هر رنگی توی شهرسازی یه نماده. سبز رو برای مکان های مذهبی و نوعی سبز رو برای شادابی استفاده می کنند . رنگ قرمز برای فضاهایی استفاده می شه که بالاترین هیجان و گاهی ازدحام حرکتی را داره. رنگ نارنجی حضور هیجانات دوران نوجوانی رو می رسونه . آبی رو واسه فضاهایی استفاده می کنیم که سرشار از آرامشه .... سفید رنگ بی هویتیه . مشکی احساس نا امنی و جرم خیزی رو القا می کنه.!!! و خیلی رنگا و معانی دیگه...
 10. 3lham

  رنگ در شهر

  رنگها رنگ به دنیا زیبایی میده . و انسان را به طرفش جذب می کنه . تا حالا سعی کردی یه طرح سه بعدی طراحی را بصورت خام با همون طرح بصورت راندو شده مقایسه کنی؟ درسته قدرت ادراکت رو بالا می بره . و کاملا بعد رو احساس خواهی کرد. رنگ یعنی تمایز رنگ یعنی تفاوت رنگ یعنی ایده رنگ یعنی بیان رنگ یعنی قدمت بنظرت رنگ توی شهرسازی دیگه نشونه ی چی می تونه باشه؟؟؟
 11. 3lham

  مقالات طراحي شهري

  اینم 2 تا مقاله ی طراحی شهری که موضوعشون جدیده.... فضای 24 ساعته.pdf سینما و شهر.pdf
 12. 3lham

  مقالات طراحي شهري

  2 تا مقاله ی متفاوت برای طراحان شهری... به امید موفقیت.... پیاده راه در شهر پایدار.pdf kodak va shahr.pdf
 13. زیبایی در منظر شهرها انسان در رابطه نزدیک و بی واسطه ای با محیط و منظر پیرامون خویش قرار گرفته و باورها و شناخت خود را بر اساس ادراکش از این مناظر استوار می نماید. گفته شده انسان تنها جانداری است که آگاهانه و به عمد محیط زیست خود را تغییر می دهد؛ تنها، صرف اینکه به لذت زیبایی شناختی برسد. به نظر می رسد انسان به دنبال معنادار کردن جهان پیرامون خود، برخی فعالیت های ذهنی خویش را معطوف به منظر نموده و از طریق الگوهای آن به دنبال عمق بخشیدن به لذت زیبایی شناختی و سازمان دهی بصری دنیای عینی خویش می باشد. در حقیقت غفلت از وحدت محیط با انسان (فرهنگ و تاریخ وی) که امروز با بروز معضلات و مشکلات
×
×
 • اضافه کردن...