رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام به همه دوستان :icon_pf (44):

همانطور که از اسم تاپیک برمیاد، هدف ما در اینجا ترجمه متون تخصصی و مقالات مرتبط با رشته مهندسی معدن است. از این کار چندین هدف دنبال می شود:

1) تقویت زبان انگلیسی عمومی و تخصصی

2) آموختن علوم و مفاهیم جدید با ترجمه مقالات به روز در زمینه های مختلف

3) انجام کار گروهی و مشترک

4) افزودن بر غنای علمی تالار مهندسی معدن انجمن

5) ایجاد ارتباط میان مهندسین معدن با سایر کاربران به ویژه مهندسین مواد، شیمی و مکانیک و انجام فعالیت های مشترک

شیوه کار به این صورت است که هر کدام از دوستان که تمایل به حضور در تیم ترجمه را دارند، مقاله ای را پیشنهاد می دهند. با اتفاق نظر، یک مقاله انتخاب و بر حسب تعداد صفحات تقسیم بندی انجام می شود. کار ترجمه در یک بازه زمانی انجام شده و سپس توسط یکی دیگر از اعضای گروه ویراستاری می شود.

برای اعلام آمادگی جهت حضور در تیم مترجمین تالار مهندسی معدن، لطفا از همین تاپیک استفاده کنید. سایر هماهنگی ها و ارسال و دریافت فایل های ترجمه شده در تاپیک مشابه در بخش ویژه کاربران معدن انجام می شود.

عناوین مقالات ترجمه شده و یا در حال ترجمه و همچنین سایر موضوعات از طریق همین تاپیک اطلاع رسانی می شود.

موفق باشید :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
سلام من خیلی دوست دارم همکاری کنم

سلام سامان جان

منتظر فعالیتت در تالار معدن هستیم

در مورد ترجمه هم بگو که به کدوم یک از گرایش های مهندسی معدن علاقه داری و اینکه مقاله ای رو مد نظر داری برای ترجمه یا خیر؟:icon_redface:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...