رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

مانفت نداریم،مانفت نداریم، مانفت نداریم،ماااااااااااااااااااااانننننننننننننننننفت نداریم

خب حالاماچی داریم؟

حالاچگونه می توانیم درآمدایجادکنیم وزندگی کنیم?

لینک به دیدگاه

متاسفانه... متاسفانه و متاسفانه یه عده مردم داریم که فقط غر میزنن نظر نا مفید میدن، بی بخارن و یه عده هم از فرهنگ زندگی اجتماعی بویی نبردن...

"نه همه ی مردم!!!" اما همین عده ای که گفتم کار رو خراب میکنن:hanghead:

لینک به دیدگاه

آثارباستانی :بعضی هاهستنددرسطح جهان عاشق آثارباستانی هستند

حیوانات طبیعت:می بینیم درهمین شبکه مستندچقدربرای لمس حیوان ودیدن حرکات حیوان می روند.

مناطق ایران :می دانیم ایران چهارفصله ازهمین می توان کسب درآمدکرد جزایر ، دریا، یاهمین دریاچه نمک، کویر و.......

اینهاهمش یک چیزمی خواداینکه نگرشمونسبت به جهان عوض شود.

گردشگرجای میادکه احساس امنیت وآرامش کند نه اینکه هرکی می خوادبیادبایدروسری سرکنه،بگردیمشجاسوس نباشه ،بعضی چیزهارانمی فهمم مگراونهامی گن هرکی بخوادبیادخارج بایدحجاب راترک کنه که مامی گیم،یااینکه چراهمه می خوان مارانابودکنندو...

اگربه من بودیه گروه مستندسازبین المللی میاوردم (منطورم این نیست که خودمان نمی توانیم)چندتامستندباکیفیت ازتمام بخشهای ایران جانور،حیوان ،تاریخی و...درست کنندوزبان اصلی

لینک به دیدگاه
آثارباستانی :بعضی هاهستنددرسطح جهان عاشق آثارباستانی هستند

حیوانات طبیعت:می بینیم درهمین شبکه مستندچقدربرای لمس حیوان ودیدن حرکات حیوان می روند.

مناطق ایران :می دانیم ایران چهارفصله ازهمین می توان کسب درآمدکرد جزایر ، دریا، یاهمین دریاچه نمک، کویر و.......

اینهاهمش یک چیزمی خواداینکه نگرشمونسبت به جهان عوض شود.

گردشگرجای میادکه احساس امنیت وآرامش کند نه اینکه هرکی می خوادبیادبایدروسری سرکنه،بگردیمشجاسوس نباشه ،بعضی چیزهارانمی فهمم مگراونهامی گن هرکی بخوادبیادخارج بایدحجاب راترک کنه که مامی گیم،یااینکه چراهمه می خوان مارانابودکنندو...

اگربه من بودیه گروه مستندسازبین المللی میاوردم (منطورم این نیست که خودمان نمی توانیم)چندتامستندباکیفیت ازتمام بخشهای ایران جانور،حیوان ،تاریخی و...درست کنندوزبان اصلی

اتفاقا من به شخصه مخالف این قضیه هستم که ما برای پول در آوردن جنس صادر کنیم و یا به عبارتی مواد مصرف کنیم!!!

به نظر من بهترین صادرات برای درآمد زایی، صادرات علم هست!

علم به نسبت بقیه ی صادرات مثل صادرات کشاورزی و چیزایی شبیه این، مواد کمتر میبره:ws37:

لینک به دیدگاه
اتفاقا من به شخصه مخالف این قضیه هستم که ما برای پول در آوردن جنس صادر کنیم و یا به عبارتی مواد مصرف کنیم!!!

به نظر من بهترین صادرات برای درآمد زایی، صادرات علم هست!

علم به نسبت بقیه ی صادرات مثل صادرات کشاورزی و چیزایی شبیه این، مواد کمتر میبره:ws37:

من که نگفتم چیزی صادرکنیم درهرصورت باشماکاملاموافقم اینهم بایددرنظربگیریم اول بایدیه فکری برای وضع مملکت خودمون بکونیم.

یه مقاله ای را دوستمون سارا-افشار گذاشته بودتویکی ازموضوعات خوبه بخوانیداگرهنوزنخواندید.http://www.donya-e-eqtesad.com/news/867819/

لینک به دیدگاه
ايرانيان در علوم انسانی (مديريت، حقوق، امور مالی، اقتصاد و...) بسيار عقب مانده‌اند. در واقع اشتباهی تاريخی در ايران در فرآيند مدرن شدن اتفاق افتاده است که دارالفنون و دانشگاه‌های صنعتی محل جذب نخبگان جامعه شده و هوش تجاری و اجتماعی مورد غفلت قرار گرفته است

این جمله خیلی درسته...از وقتی ما شروع کردیم به پرسیدن سوال از بچه های کوچیک که دوست داری در آینده چیکاره بشی و بگه دکتر یا مهندس و این دو بشه ارزش، از جنبه های دیگه جامعه دور شدیم. اگر جامعه رو به چهار سازمان سیاستگذاری، تامین مالی، بنگاه اقتصادی و مهارت فردی تقسیم بندی کنیم...در جایگاه چهارم به مهندس و دکتر نیاز داریم و در جایگاه اول به حقوقدان، اقتصاددان و کسی که جامعه شناسی و مباحث مرتبط را بدانه...چرا که تصمیمات این قشر تاثیر مستقیمی بر زندگی گروه زیادی دارد و در مدت زمان های طولانی اثر میگذاره.

کشورهای پیشرفته در بخش اول دارن سرمایه گذاری میکنن، نخبه هاشون رو برای مسئولیت پذیری آماده میکنند، اما نخبه های ما میشن نیروی کار برای آنها.

در مورد نفت..دقیقا بحران های کشور ما در زمانی بوده که قیمت نفت بالا رفته و دچار نحسی منابع طبیعی شده ایم... صبر و تحمل زیادی هم در جامعه و هم در سیاست گذار نیاز هست که پول زیادی در دستش باشه و خرج نکنه...متاسفانه این پول ها سریع وارد جامعه میشه و در ابتدا خوبه و اما با کاهش قیمت نفت دیگه مخارج بالا رفته و مساله کسری بودجه و استقراض از بانک مرکزی و بعد از آن تورم پیش میاد.

اگر نرخ ارزمون با تورم بالا نره، تولید کننده ضرر میکنه و کالای وارداتی ارزان میشه...صادر کننده هم نمیتونه صادر کنه چون کالاش گران تر از بقیه صادر کنندگان میشه.

اگر نفت نداشتیم نرخ ارز در کشور واقعی میشد. تولید روند واقعی خودش رو طی میکرد. صنعت جان میگرفت و خیلی مسایل دیگه...اما الان از پول نفت برای راهکارهای کوتاه مدت استفاده میشه و یادمون میره این پول واسه همه نسل هاست و باید در صندوق ذخیره ارزی باشه و فقط سودش وارد کشور بشه که آن هم زیرساخت های تربیتی بیشتر از همه چیز نیاز داره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...