رفتن به مطلب

قدرت منطقه ای و فرا منطقه ای ایران(اهل گفتگویی بیا تو)

ارسال های توصیه شده

درود بر همگی

برکسی پوشیده نیس که ایران چه با تحریم چه بی تحریم تو بیشتر کشورای منطقه نفوذ داره حالا با این توافقی که انجام شد(کاری به ضرر یا زیانش ندارم) چقد رو نفوذ ایران تاثیرمیذاره؟ایا ایران دنبال برپایی امپراطوری ؟:ws38:

لینک به دیدگاه
درود بر همگی

برکسی پوشیده نیس که ایران چه با تحریم چه بی تحریم تو بیشتر کشورای منطقه نفوذ داره حالا با این توافقی که انجام شد(کاری به ضرر یا زیانش ندارم) چقد رو نفوذ ایران تاثیرمیذاره؟ایا ایران دنبال برپایی امپراطوری ؟:ws38:

درود...

نظر خودت چیه؟؟؟

لینک به دیدگاه

ببینین راستش من هر جوری فکر میکنم به نظرم میرسه که این توافقی که انجام شد، اگر ضرر نباشه، سود نیست!

و اما علت

تا الان به صورت کاملا غیر قانونی و ناروا تحریم بودیم

هر کاری هم میکردیم بازم تحریم بودیم

اما حالا با نوشتن توافق نامه چنانچه خیلی کم هم از توافق نامه تخلف کنیم به صورت کاملا قانونی تحریم میشیم! از طرفی هم تجربه نشون داده که به طرف مقابل اعتباری نیست!

پس با توافق عملا سودی نبردیم:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

نظر من

ایران توتحریم به گروه های مقاومت کمک میکرد تو منطقه و قاره های مختلف(افریقا..امریکا مرکزی...) نفوذ خودشو انجام میداد حالا اگ این تحریم ها برداشته شه و دبه درنیارن این نفوذ و اعتبار بیشتر هم میشه و قدرت ایران چند برابر میشه چون از نظر اقتصادی میتونیم جلوبیافتیم کشوری که اقتصاد قوی داشته باشه رو سرمایه و قدرت نظامیش تاثیر زیادی میذاره

بنظرم اونا میدونن ایران با تحریم کلی نفوذ داره و سد راهشونه حالا اگ تحریم برداشته شه......

اونا داعش و گروه های تروریستی رو برای مقابله با ما تومنطقه تقویت میکنن و هربار که این گروهک ها ضعیف میشن یه فرقه و گروه جدیدی شکل میدن و اطمینان دارم از الان برا چندین سال بعدم برنامه دارن تا امثال داعش رو برای دهه های بعد بوجود بیارن حالا با نام و نشان دیگه......

از این راهم تسلیحاتشون رومیفروشن....بین کشورای منطقه جنگ راه میندازن.....تفرقه بنداز حکومت کن.....

اما ایران این بین...بین اینهمه نا امنی به لطف خدا و امام زمان (عج) در امانه

البته امثال این گروهک ها جرات نزدیک شدن به ایران رو ندارن که بخوان اقدامی کنن حتی خود امریکا و اسراییل....چون از عواقب بدی و وحشتناکی که بدنبال داره میترسن شما برید مقالات خارجی که به زبون فارسی هم هس بخونید تبعات درگیری با ایران رواز زبون خود اونا بخونید......

اینا نشون دهنده اینه از قدرت ایران میترسن....بزرگ نمایی نیس اگه میخواستن تو این سی و چند ساله اینکارو میکردن....عراق رو که سال ۲۰۰۲یا۲۰۰۳یادتونه.....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...