رفتن به مطلب

بهترین سامانه فیلمهای انلاین

ارسال های توصیه شده

سلام به دوست داران فیلم و سریال:icon_gol:

چند سوال فلسفی دوستان:ws3:

سامانه های فیلم و سریالهای انلاین و یا دانلود شده از نظر شما؟

فیلمها و سریالها رو چجوری میبینید و از چه طریقی؟

سایتهای داخلی یا خارجی؟

چه سایتهای انلاینی ویژگیهای پخش یه فیلم یا سریال با کیفیت رو دارند؟

اکران فیلمهای هالیودی و غیره در دنیا با چه فاصله زمانی شما میتونید ببینید و با چه کیفیتی؟

حق اشتراک این سایتها چگونه است؟ منظورم ماهیانه یا سالیانه پرداخت میکنید؟

لینک به دیدگاه

فیلم و سریال آنلاین دیدن با اینترنت ایران خیلی جواب نمیده یا اینکه هزینه ش بالاست.

برای دانلود فیلم و سریال خارجی هم بهترین گزینه به نظرم تورنت باشه، خیلی هم زود فایلا روشون قرار می گیره، نیاز به پرداخت اشترک اینا هم نداره. فقط موقعی که تعداد اشتراک دهنده های فایل کم باشن، خب خیلی طول می کشه یا ممکنه اصلا نشه دانلود کرد.

البته بعد از قانونی که برای کپی رایت چند سال پیش توی آمریکا تصویب شد، چند تا از سایت های خوب مثل Isohunt.com بسته شدن، حتی جریمه های سنگین هم براش در نظر گرفته شد. ولی الانم سایت های تورنت باز فعالیت دارن با domain کشورهایی که قوانین کپی رایت براشون مشکلی بوجود نیاره(Isohunt.to).

لینک به دیدگاه

فیلمای روز دنیا تا به دست من برسه بیات میشه :ws3:

من که یه سایت دانلود فیلم میشناسم نیاز به پرداخت حق عضویت نداره تا اونجایی که سرعت و ترافیک نت اجازه بده هر ازگاهی از اونجا فیلم یا سریال دان میکنم

البته مشکلی که داره زود به زود فیل تر میشه :(

برای تماشای آنلاین هم از سایت آپارات فیلمو استفاده می کنم البته فقط برای تماشای فیلمای ایرانی

لینک به دیدگاه

سلام

خودم که آنلاین نمیبینم اصلا. شارژ نازنین در چشم بر هم زدنی به لقا الله می پیوندد

خودم از سایتای داخلی دانلود میکنم . از تورنت نمیگیرم.

تا الان که سایتایی که میگیرم رایگان بوده. هنو هزینه ای ندادم برا دانلود.

ولی خوب خیلی از سایتا الان دیگه رایگان نیستن ولی حق اشتراکشون خیلی ناچیزه. فک کنم ماهانه پنج شش هزارتومن باشه که چیزی نیست.

کیفیت های مختلف از جمله بلوری فیلم ها هم معمولا بعد دو سه ماه بعد اکران میاد تو نت که ماشالا سایتای ایرانی هم سریع السیر میزارن

کلا امروزِ روز خیلی سرعت انتشار مدیا رفته بالا. فی المثل یه خواننده ی هالیوودی ویدیوش رو هنو رسمی منتشر نکرده تمام سایتای ایرانی1080 گذاشتنش :w58:

در کل دانلود بستگی به سرعت نت و شرکتی که میگیرید ازش داره.

اگه مث من دانلود رایگان شبانه داشته باشید که خوب مشکلی نیست هر چی بخواید میتونید دانلود کنید. سایتای رایگانم خیلی زیاده تعدادشون. خواستی بگو خصوصی بگم بت آرام جان

پ.ن: مرسی از تاپیک راستی :icon_gol::icon_gol:

:a030::a030:

لینک به دیدگاه

ایران فیلم کیفیتی هست من خودم فیلم ازش گرفتم ولی بااشتراک فیلماش باکیفیته وبدون سا ن سور همچنین tinymoviez142.org ولی خودم از tinymoviez فیلم نگرفتم ، دوستم هم اشترک داشت هم میگرفت می گفت خوبه

لینک به دیدگاه

خب با این سرغت نت سایت های آنلاینو که بیخیال.:icon_pf (34):

سریال و فیلم ها رو من از دوستام میگیرم یا دانلود میکنم.

سایت های ایرانی هم که زیادن برای دانلود میذارن.

من سایت خاصی نمیرم. تو گوگل سرچ میکنم هر سایتی که داشت.

اتفاقاً خیلی از سریال ها رو تو یه سایت های نه چندان معروف پیدا میکنم.

این سایت ها خیلیاشون هزینه اشتراک خیلی کمی دارن که من خیلی مواقع دوست داشتم پرداخت کنم ولی خب ترسیدم اطلاعات بانکی کارتم رو سرفت کنن و بیخیال شدم.

آخه نیست چند میلیارد پول توشه.:ws3:

لینک به دیدگاه

بیایم کپی رایت رااجراکنیم ازسایتهای مجانی تاجای که اجازه می ده چیزی نگیریم ولی چیزهای مثل ویندوزکه گرونه مجازه اینوالان خودم تصویب کردم:ws3:

لینک به دیدگاه

iranfilm

سایت بسیار خوبیه

هم رایگان داره هم با هزینه

برای من که تا الان عالی بوده

فیلمهای عجیب هم از تورنت میگیرم

لینک به دیدگاه
فیلم و سریال آنلاین دیدن با اینترنت ایران خیلی جواب نمیده یا اینکه هزینه ش بالاست.

برای دانلود فیلم و سریال خارجی هم بهترین گزینه به نظرم تورنت باشه، خیلی هم زود فایلا روشون قرار می گیره، نیاز به پرداخت اشترک اینا هم نداره. فقط موقعی که تعداد اشتراک دهنده های فایل کم باشن، خب خیلی طول می کشه یا ممکنه اصلا نشه دانلود کرد.

البته بعد از قانونی که برای کپی رایت چند سال پیش توی آمریکا تصویب شد، چند تا از سایت های خوب مثل Isohunt.com بسته شدن، حتی جریمه های سنگین هم براش در نظر گرفته شد. ولی الانم سایت های تورنت باز فعالیت دارن با domain کشورهایی که قوانین کپی رایت براشون مشکلی بوجود نیاره(Isohunt.to).

تورنت رو من هم هم قبلا استفاده کردم البته سالهای دور عالی بود.

بله یکی از همون سایتها که غیر قانونی بود گویا یه سوئدی بود که به جریمه سنگین و 11 سال زندان محکوم شد و به مالزی فرار کرد منم شنیدم البته نه از یه منبع موثق

سایتهای غیر قانونی خیلی شدید باهاشون برخورد میشود.

لینک به دیدگاه
فیلمای روز دنیا تا به دست من برسه بیات میشه :ws3:

من که یه سایت دانلود فیلم میشناسم نیاز به پرداخت حق عضویت نداره تا اونجایی که سرعت و ترافیک نت اجازه بده هر ازگاهی از اونجا فیلم یا سریال دان میکنم

البته مشکلی که داره زود به زود فیل تر میشه :(

برای تماشای آنلاین هم از سایت آپارات فیلمو استفاده می کنم البته فقط برای تماشای فیلمای ایرانی

جمله اول رو با حال گفتی مریمی:ws3:

سایت Halohool.com هم زمانی فیلم و سریال انلاین داشت اینم باز شاید مربوط به 8 تا 9 سال پیش بود اونموقع سریالهای مثل برره خیلی جالب بود ما از همین سایت میدیدیم کیفیتش در حد عالی نبود اما خب در اون زمان بد نبود منتها فقط فیلم و سریالهای داخل کشور که از تی وی پخش میشد و میذاشت دقیق نمیدونم ایا داخل کشور بود سایت یانه اما گویا اون سایت هم از بین رفته.

لینک به دیدگاه
سلام

خودم که آنلاین نمیبینم اصلا. شارژ نازنین در چشم بر هم زدنی به لقا الله می پیوندد

خودم از سایتای داخلی دانلود میکنم . از تورنت نمیگیرم.

تا الان که سایتایی که میگیرم رایگان بوده. هنو هزینه ای ندادم برا دانلود.

ولی خوب خیلی از سایتا الان دیگه رایگان نیستن ولی حق اشتراکشون خیلی ناچیزه. فک کنم ماهانه پنج شش هزارتومن باشه که چیزی نیست.

کیفیت های مختلف از جمله بلوری فیلم ها هم معمولا بعد دو سه ماه بعد اکران میاد تو نت که ماشالا سایتای ایرانی هم سریع السیر میزارن

کلا امروزِ روز خیلی سرعت انتشار مدیا رفته بالا. فی المثل یه خواننده ی هالیوودی ویدیوش رو هنو رسمی منتشر نکرده تمام سایتای ایرانی1080 گذاشتنش :w58:

در کل دانلود بستگی به سرعت نت و شرکتی که میگیرید ازش داره.

اگه مث من دانلود رایگان شبانه داشته باشید که خوب مشکلی نیست هر چی بخواید میتونید دانلود کنید. سایتای رایگانم خیلی زیاده تعدادشون. خواستی بگو خصوصی بگم بت آرام جان

پ.ن: مرسی از تاپیک راستی :icon_gol::icon_gol:

:a030::a030:

خواهش میکنم گلم:icon_gol:

خیلی عالی شرح دادی شیوا جان مرسی:icon_gol:

بخش دانلود رایگان شب رو متوجه نشدم ،اگر میشود بیشتر توضیح بدی و سرعت نت هم ایا بستگی به شب و روز داره؟

فدای تو گلم سوالم بیشتر اضافه کردن اطلاعاتم بود برام جالب بود بدونم چجوری میشود فیلم و سریال خارجی رو دید. ممنون میشم خصوصی بدی..

من خودم از Netflix و Viaplay انلاین میبینم که هر دو اشتراک دارند .

لینک به دیدگاه
خواهش میکنم گلم:icon_gol:

خیلی عالی شرح دادی شیوا جان مرسی:icon_gol:

بخش دانلود رایگان شب رو متوجه نشدم ،اگر میشود بیشتر توضیح بدی و سرعت نت هم ایا بستگی به شب و روز داره؟

فدای تو گلم سوالم بیشتر اضافه کردن اطلاعاتم بود برام جالب بود بدونم چجوری میشود فیلم و سریال خارجی رو دید. ممنون میشم خصوصی بدی..

من خودم از Netflix و Viaplay انلاین میبینم که هر دو اشتراک دارند .

خواهش عزیزم

درباره دانلود شبانه، خیلی از شرکت های ارائه دهنده نت به مشترکاشون این اجازه رو میدن که یه ساعت هایی دانلودی که میکنن حجم ترافیکشون رو کم نکنه معمولا 1 تا 8 یا 2 تا 7 هست. بسته به اون شرکت داره. ولی اخیرا چون خیلی این دانلود شبانه مشترکا رفته بالا و به ضرر شرکت هست اکثر شرکت ها این امکان رو برداشتن. خودم مشترک شاتل هستم . تا اونجایی که اطلاع دارم شاتل هم این قابلیت رو تو خیلی از استانها برداشته و دیگه رایگان نیست ولی تو استان ما بزنم به تخته همچنان هستش و بنده همیشه دانلود هام رو بعد یک میزنم و حالش رو میبرم. البته اگر زیاد دانلود کنی محدود میکنه شرکت اون مشترک رو. ینی سرعت دانلودش رو میاره پایین تا حجم کمتری دانلود کنه. کلا باید دانلود رو مدیریت کرد که گرفتار محدودیت نشی. بنده خودم همیشه یه حجم خاصی رو دانلود میکنم شبا. مثلا حدود یه گیگ و خورده ای بیشتر دانلود نمیکنم هر شب که سرعتم پایین نیاد :w02:

درباره سرعت نت هم معمولا شبا سرعت دانلود رو میارن پایین به همون دلایل بالا. چون خیلی تعداد دانلود زیاده ، شرکت ها سرعتو میارن پایین که خیلی متضرر نشن. بازم میگم هر شرکتی یه دستور العمل و سیاستی داره. اینایی که گفتم درباره شاتل بودش :w16:

:w02:

بقیه ش باشه میام به خودت میگم اسم سایت اگه خواستی.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

بچه ها از نتفلیکس گفتم واقعا سایت عالی با کیفیت عالی و بهترین فیلم و سریالهای روز رو میگذارد

نتفلیکس خودش برای اولین بار یه سریال پر هزینه ساخته و تا کنون این سریال 6 جایزه برده و ببننده های این سریال میلیونی شدند از همین اشترکا که در 40 کشور دنیا فعال هست و پرببنده ترینسایت فیلم و سریال هست چنین اقدامی کرده و موفق شده.توصیه میکنم حتما این سریال رو ببینید .

k9obuww946creakhlg33.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...