رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

فرض کنیدمشغول سرخ کردن همبرگردرماهی تابه یاروی کباپزهستیم.

حرف من این است که اگربخواهیم آنهارابه سرعت سرخ کنیم بایدآنهارابه کندی سرخ کنیم!آیااین حرف غیرمنطقی به نظرنمی رسد؟نه،حقیقت این است که برای آنکه همبرگررادرسریع ترین زمان به خوبی سرخ کنیم بایدآن رابه آرامی بپزیم تاازخطرسوختن هم مصون بماند.چراچنین است؟

rzd1xvno12g2gb1mufp6.gif

لینک به دیدگاه

روش پخت سری همگر اینه شعله رو زیاد کنید و خیلی سریع هی برگردونید.. و بعد که سرخ شد یه چند دقیقه شعله رو کم کنید .. در کمترین زمان سرخ میشه.. به همین راحتی.. من امتحان کردم.

لینک به دیدگاه
روش پخت سری همگر اینه شعله رو زیاد کنید و خیلی سریع هی برگردونید.. و بعد که سرخ شد یه چند دقیقه شعله رو کم کنید .. در کمترین زمان سرخ میشه.. به همین راحتی.. من امتحان کردم.

اونوقت احیانا ذغالبرگر نشد:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
اونوقت احیانا ذغالبرگر نشد:banel_smiley_4:

نه امتحان کردم که گفتم.. اصلا چون موقعی که زیر ماهی تابه زیاده گفتم شما باید خیلی تند تند برگردونید تا سریع هم مغز پخت بشه هم سرخ بشه و نسوزه...امتحان کنید.. میشه:ws3:

لینک به دیدگاه

پاسخ: اگرگوشتراروی شعله زیادبه سرعت بپزیم،سطح بیرونی آن می پزدوباکربن پوشیده می شود.این پوشش کربن عایق مناسبی است ونمی گذاردحرارت به خوبی به قسمت داخلی گوشت برسد.درنتیجه برای اینکه گوشت مغزپخت شودبایدوقت بیشتری راصرف کرد.ازسوی دیگرکربن ارزش غذایی گوشت رابالامی بردامادراینجااین موضوع موردنظرنیست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...