رفتن به مطلب

میراث ما برای آیندگان

ارسال های توصیه شده

رفع این مشکل نیاز به یک عزم ملی داره ، ما به کجا داریم می ریم، اون از آب، جنگل ، انقراض جانوران، آلودگی آب و خاک و هوا؟ برای آیندگان چه میراثی و به ارث خواهیم گذاشت؟؟

bmxyra69c0xcj77q3mb9.jpeg

لینک به دیدگاه

نمیدونم چرا توی این زمینه محیط زیست هیچ دخالتی نمیکنه!! چرا بجای این کیسه های پلاستیکی نوع بازیافتیش رو توی بازار پخش نمیکنه؟! یادمه توی یکی از تاپیکها(دقیق یادم نیست) یکی از دوستان یه مدل از این کیسه های بازیافتی رو نشون داده بود!

لینک به دیدگاه
نمیدونم چرا توی این زمینه محیط زیست هیچ دخالتی نمیکنه!! چرا بجای این کیسه های پلاستیکی نوع بازیافتیش رو توی بازار پخش نمیکنه؟! یادمه توی یکی از تاپیکها(دقیق یادم نیست) یکی از دوستان یه مدل از این کیسه های بازیافتی رو نشون داده بود!

با کوچکترین حرکت میشه کلی محیط زیست و منابع طبیعی رو حفظ کرد ،،اما....

لینک به دیدگاه

از خودمون باید شروع کنیم. دور و بریامون. فقط منتظر ارگانهای مختلف نباشیم

[h=3]کلیپ ماجرای زباله جدی است ...[/h]نظراتتون رو هم توی آدرس زیر به سازمان بگید. شاید جواب داد

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

کلیپ ماجرای زباله جدی است ...

نظراتتون رو هم توی آدرس زیر به سازمان بگید. شاید جواب داد

اینکه فرهنگ سازی همیشه باید اول از خودمون شروع بشه درسته، ولی فرضا بنده میرم چهار قلم میوه بخرم وقتی همه رو توی این کیسه های پلاستیکی تحویلم میده باید چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه
اینکه فرهنگ سازی همیشه باید اول از خودمون شروع بشه درسته، ولی فرضا بنده میرم چهار قلم میوه بخرم وقتی همه رو توی این کیسه های پلاستیکی تحویلم میده باید چیکار کنم؟

بعضی چیزا کیسه پلاستیکی لازم نداره، واسه اونا میتونیم با خودمون چندتا کیسه غیر پلاستیکی ببریم و بریزیم توی اونا خریدامونو.

اون قسمتی هم که دست ما نیست رو هم ارگانها باید وارد عمل بشن دیگه که ...

لینک به دیدگاه
بعضی چیزا کیسه پلاستیکی لازم نداره، واسه اونا میتونیم با خودمون چندتا کیسه غیر پلاستیکی ببریم و بریزیم توی اونا خریدامونو.

اون قسمتی هم که دست ما نیست رو هم ارگانها باید وارد عمل بشن دیگه که ...

متاسفانه توی این مورد کوتاهی ارگانها خیلی داره ضرر آفرین میشه!

لینک به دیدگاه
متاسفانه توی این مورد کوتاهی ارگانها خیلی داره ضرر آفرین میشه!

گوش هم نمیدن متاسفانه.

چه رئیس یه دانشگاهی باشه، چه شهردار یه منطقه باشه چه رئیس یه سازمانی باشه

اصلا آدم میمونه هدف اینها چیه واقعا که هیچ کاری برای بهبود اوضاع نمیکنن

لینک به دیدگاه
گوش هم نمیدن متاسفانه.

چه رئیس یه دانشگاهی باشه، چه شهردار یه منطقه باشه چه رئیس یه سازمانی باشه

اصلا آدم میمونه هدف اینها چیه واقعا که هیچ کاری برای بهبود اوضاع نمیکنن

برای اینکه اصلا مهم نیست براشون!!

تنها چیزی که توی این دولت مهمه اختلاس و دزدیه که به نحو احسن داره انجام میشه! به درک که محیط زیستم نابود میشه!

لینک به دیدگاه
برای اینکه اصلا مهم نیست براشون!!

تنها چیزی که توی این دولت مهمه اختلاس و دزدیه که به نحو احسن داره انجام میشه! به درک که محیط زیستم نابود میشه!

وجه اشتراک همه بوده فک کنم. مخصوصا سری قبل که علنا تو سخنرانی میگفت محیط زیست دیگه یعنی چی

لینک به دیدگاه
اما چی؟؟ چرا به فکر نیستن؟؟مشکل کجاس؟؟

مشکل منم سید

وقتی من که کارشناس منابع طبیعی هستم فرهنگ سازی نمیکنم و به اندازه خودم قدمی برای حفظ محیط زیست و منابع طبیعی برنمیدارم پس مشکل اصلی آدمایی مثل من هستش..انتظاری نیست مردمی که هیچ آگاهی اط حفظ منابع طبیعی و ارزشش ندارن همه زندگیشونو ول کنن بچسبن به حفظ محیط زیست..ماها باید شروع کنیم و بگیم اگر برای فرزندانمون ارزش قائلید جنگلها رو آتیش نزنید آب کم مصرف کنید تو محیط زیست آشغتا نریزید حیوونارو شکار نکنید.....

لینک به دیدگاه

کلیپ ماجرای زباله جدی است ...

نظراتتون رو هم توی آدرس زیر به سازمان بگید. شاید جواب داد

هم زباله جدیه و هم خیلی چیزای دیگه محیط زیستی:sigh:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...