رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام داشتم خلاصه قسمتهای پایتخت 3 رامیدیدم یه جایش بودکه خیلی برام سخت بود" نقی گفت جان کری وجان کوری " شایدچیزهای دیگه ای هم گفته یاخواهدگفت یادربرنامه های دیگه یارهبرماوقتی میگن توهین می کنه (ازلفظ می گن استفاده می کنم چون من خودم علاقه ی به شنیدن اینچنین سخنرانیهای ندارم) یازمانی که بازی باآمریگاتمام شدشنیدم بعضی هادادمیزنن میگن "مرگ برآمریکا"واقعا یعنی چی یکی به من بگه حتمامن دیوانم چون اینکارهارانمی فهمم یاکارتون درست می کنیم سپاه امام قیافه ای مثل هلودارندولی مقابلش مثل کدو:ws3:و....حالا من منظورم اینه که من اگربعضا یک جای یک حرفی میزنم یکی برمگرده میگه توهینه برای چیست ؟به نظرتون کسی برای من توهین کردن راروشن کرده،کسی امده بگه بچه جان احترام بایدگذاشت حتی به دشمن اینهاجزی ازارتباطه و...

چرابجای اینکه به بچه های کم سن وسال بیاینفرهنگ تزرق کنندمیان مرگ براین مرگ برآن (یه دوست دارم که م یگه یدکدفعه بگن مرگ برجهان خودشون راراحت کنند) میان توکارتون مسخره می کنندمامیگیم خارجیهاتوکارتون دارن مغزهاراشست شومی دن وازاینهاولی ماچی بابعضی کارتونهایاکارهاداریم می گیم مسخره کردن خوبه.

حالااین کودک بزک که بشه وجوان نبایدتوحرفهاش توهین باشه ؟

بسه اگه بگم یهویه صفحه میگم کی حوصله داره باچشم روزه :w58::ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...