رفتن به مطلب

دزدی صندوق محک

ارسال های توصیه شده

امروز امدوم خیرسرم میزم راتمیزکنم ،یه قلکم که مال محک بودروی میزم بود اونو گذاشتمش پشت لپ تاب که زیرش راتمیزکنم که اصلایادم رفت دوباره بزارم جلوی چشمم ولی انگاری همین غفلت من کافی بودبرای این دزدان کثیف (یعنی الان می خواهم گریه کنم واقعادارداشکم درمیاد...:sad0:)...

فعلامن الان توکماهستم باباپول مردمه پوله بچههای سرطانیه من امانت داربودم ...بلعخره من خودم راگناه کارمی دانم.

حالا چکارکنم؟

اصلاامروزروزعجیبی بود:w58:

نه بخاطراین بلکه یه اتفاق دیگه یه پولی 90000 ازیه بنده خدا(حالااستاددانشگاهم هست)می خواستم امروزکه امدم اونو خرج کنم طرف (انصافا آدم خوبی هست)بهم گف چکه ایرادداردبادقت که نگاه کردم دیدم بجای 90000 نوشته 9000000 !:icon_razz:

حالا گذاشتم کناربهش بدم

لینک به دیدگاه
  • 6 سال بعد...

قلک که سنگین نیست ، از این به بعد هر وقت خواستی این جور اسباب های کم وزن رو تمیز کنی ، بلندش کن ، بعد زیرشو تمیز کن ، فوری بذار سر جاش. یه دوربین هم وصل کنی بد نیست. 

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
در ۱۴۰۰/۹/۲۵ در ۱۷:۳۹، شاهین شاهین گفته است:

خب به درک! ببخشید البته. اونی که دزدیده شاید خودش محتاج تر بود. خیلی دلت می سوزه معادلش برو به محک پول بده

خب پس چرا فردی که خونه شما را میزنه (دزد ) فحش میدی و به پلیس گزارش میدی ؟ خب لازم دارد 

درب مغاه که خرید می کنی از ریال نمی گذری ! خب شاید اونم احتیاج داشته باشد.

این منطق است شما ها دارید !!! دزد همجا هست و مجازات دارد البته شاید شما شوخی کردید 

به درک ، چی که دزد زده !؟

لینک به دیدگاه
در ۱۴۰۰/۹/۲۶ در 19:33، فکور گفته است:

مگه برای نود هزار ریال هم چک صادر میکنن ؟ 

خب شاید چند سال پیش مبلغی بود الان پول خورده در حد اسنپ !

من خودم برای شرکتی مبلغی در حدود 200 یا بیشتر کمتر یادم نیست مجبور شدم برم بانک شبا کنم کارمند هم حتی تعجب کرد گفت کار به کارت کن گفتم قانون شرکته که شبا شود.

لینک به دیدگاه

اصولا چون ما دزدی ندیدیم و هیچوقت در بلاد ما دزدی اتفاق نیفتاده ، این جریان ، انسان را شوکه میکنه. 

دزدی ، اونم تو روز روشن ؟ اونم تو بلاد ما ؟ خیلی عجیبه. 

شاید دزد نبوده ، احتمالا اختلال روانی داشته ، اونوقت از شکل و شمایل صندوق خوشش اومده ، یادگاری برده. چون بعیده اینجا ها دزدی وجود داشته باشه. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...