رفتن به مطلب

ارور "undefined function 'tf' for input arguments of type 'double'" در متلب

ZBorhan

ارسال های توصیه شده

سلام بچه ها یکی از دوستام نرم افزار 2012 matlab رو نصب کرده این ارور رو براش میده "undefined function 'tf' for input arguments of type 'double'" میگن تول باکسای نرم افزا نصب نشده خوب چیکار کنم میشه تول باکسشو از جایی دانلود و نصب کرد؟ چون درایو سی لپ تاپش جا نداره که بخواد دوباره نرم افزارو نصب کنه با بدبختی تو درایو دی براش نصب کردن.

لینک به دیدگاه
سلام بچه ها یکی از دوستام نرم افزار 2012 matlab رو نصب کرده این ارور رو براش میده "undefined function 'tf' for input arguments of type 'double'" میگن تول باکسای نرم افزا نصب نشده خوب چیکار کنم میشه تول باکسشو از جایی دانلود و نصب کرد؟ چون درایو سی لپ تاپش جا نداره که بخواد دوباره نرم افزارو نصب کنه با بدبختی تو درایو دی براش نصب کردن.

سلام دوست عزیز

مثل اینکه تولباکی کنترل رو ندارن، با دستور ver می تونن چک کنن چه تولباکس هایی نصب هست، با دستور which هم میشه چک کرد که چنین فانکشنی ویجود داره یا نه.

اگه فایل نصب همین متلب یا دی وی دیش رو داشته باشن، می تونن مسیر نصب رو دوباره طی کنن و این تولباکس رو انتخاب کنن که نصب بشه. ممکنه از لایسنسی که موقع نصب انتخاب کردن، این تولباکس داخلش نبوده باشه، از یه لایسنس دیگه تو این حالت باید استفاده کنن.

ورژن دقیقش چیه؟ a یا b؟

لینک به دیدگاه

سلام

ایمان جان جواب شما رو داد اما منم این مشکل رو با R2012b داشتم.این نسخش دوتا کرک معروف تو نت داره. همون جور که ایمان هم گفت مشکل از لایسنسه...بگردی نسخه فول کرکش تو نت هست نمیخواد دوباره چیزی دانلود کنی کافیه کرکشو عوض کنی. یه کرک که نصب میکنی حدود ۴ و نیم گیگ نصب میکنه یه کرک دیگه اش حدود ۶ گیگ. اگه درایو C جا نداره یه جا دیگه کلن نصبش کن ولی من کلا توصیه نمیکنم...بهتره درایو مادر رو خالی کنی:a030:

اگر کرک رو پیدا نکردی بگو من خودم فک کنم داشته باشم برات بذارمش اینجا:w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...