رفتن به مطلب

مبلغ اختلاس صندوق رفاه بیشتر از 32 میلیارد تومان است/ رييس قوه قضائيه موضوع را جدی پيگيری می‌كند

saba mn

ارسال های توصیه شده

وزیر علوم در جمع خبرنگاران:

[h=1]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/h]

فرهادی گفت: مبلغ اختلاس صندوق رفاه بیشتر از 32 میلیارد بود و این پرونده در حال پیگیری است.

3164945_623.jpgبه گزارش

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
، محمد فرهادی وزیر علوم و تحقیقات در جمع خبرنگاران در دانشگاه شهید بهشتی گفت: مبلغ اختلاس صندوق رفاه وزارت علوم بیشتر از 32 میلیارد تومان بوده است و این پرونده در حال پیگیری است. این پرونده مفتوحه است و رئیس قوه قضاییه بسيار جدي پیگیری آن است.

وی افزود: من به این شیوه جواب نمی‌دهم پرونده از گذشته تا به امروز در حال پیگیری بوده و بیش از چند ماه است كه به قوه قضاییه رفته و دستور رسیدگی آن داده شده.

فرهادی عنوان کرد: چرا به حاشیه‌ها دامن می‌زنید قرارداد سوری بسته شده است و پول بچه‌های ملت رفته، اين يعني برخي افراد اختلاس کردند بنابراين دیگر به حاشیه‌ها دامن نزنید.

لینک به دیدگاه

3000 میلیارد اونجا

90 هزار میلیارد تقریبا پدیده

32 تا اینجا

کلی هم خرد و ریز دیگه

این همه پول بوده و ما در فشار زندگی میکردیم ؟؟؟

مردم خواهشا از خودتون سوال کنید :

این همه پول بوده و ما ....

لینک به دیدگاه
3000 میلیارد اونجا

90 هزار میلیارد تقریبا پدیده

32 تا اینجا

کلی هم خرد و ریز دیگه

این همه پول بوده و ما در فشار زندگی میکردیم ؟؟؟

مردم خواهشا از خودتون سوال کنید :

این همه پول بوده و ما ....

من از خودم سوال کردم به جوابی نرسیدم !!!!!!!!!!!!

این پول حتما مال از ما بهترون و کشورهای همسایه !!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

اینا پولهایی بوده که به بیرون درز کرده

اگه میزان درآمد های ایران و میزان خرجش رو حساب کنید به رقم های سر سام آوری میرسید که همگی به دست آقایون هاپولی شدن.

چه مقدار رو خرج سیاست های تفرقه افکنی گسترش عقاید جنگ و عوامل تروریستی شده رو دیگه بماند.

لینک به دیدگاه

ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااچقدپولللللللللللللل چنتاصفرداره.اونوقت اگه 1000 تومان روی زمین پیداکنی و برداری میگن میمیری میبرن جهنم چوب... ولش کن ولی دورازشوخی یک مدادهم اگرمال کسی بودبرندارچون ازانسانیت به دوراست.خب ایناآخرش به ر.اصلاشمابیکاری این پستهارامیزنی که بیام حرف بزنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...