رفتن به مطلب

ما همیشه دیر خبردار میشیم.

fakur1

ارسال های توصیه شده

من بار ها گفتم که اموزه های ( حالا هر چی ) اگه درست جا بیفته اونوقت انسانها دله دزد از کار در نمیان . اینکه میگم هدف اونا ( حالا هر کی ) اینه که پوسته رو زینت بدهند و معنا رو بی تفاوت هستند. معنیش اینه که انسانها با همه دبدبه و کبکبه مومن صفتی شون از بیخ و بن ناصالح بار میان و ملت رو به خاک سیاه می نشونن و ما هم همیشه اخر کار خبر دار میشیم و تو دلمون برای اینده مون نگران میشیم.

اگه تو همون جشن تکلیف ها به بچه یاد بدهند که درستکار باشن ایجوری بار نمیان .

[TABLE]

[TR]

[TD]وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان این که مقدار اختلاس از صندوق رفاه بیش از مبلغ اعلام شده است، گفت: پیگیر پرونده تا نتیجه نهایی هستیم.

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: center]

[TABLE]

[TR]

[TD]

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، فرهادی در حاشیه مراسم جشنواره ملی فناوری شیخ بهایی با بیان اینکه پرونده در حال پیگیری است و دستگاه قضا نیز به شدت در حال کار روی پرونده است، افزود: رئیس قوه قضاییه دستور جدی برای پیگیری پرونده داده است و گزارش های دستگاه قضا نیز ارسال شده است.

وی گفت: مبلغ اختلاس شده بیش از 32 میلیارد بوده است که بخشی را پس دادند و بخشی دیگر هنوز مانده است.

دکتر فرهادی گفت: به این ماجرا اینقدر دامن نزنید عده ای قرارداد صوری بستند و پول بچه های مردم را اختلاس کرده اند.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

خب ببخشدنقل قول می کنم چون دیگه نمی توانم چیزی نگم چون یکسری قوی می شن وماضعیفتر ولی همه بایدبگن.کلا اکار این ملکت شباهت داره به داستانه قلعه حیوانات.

لینک به دیدگاه
کیه که ندونه همه چیزو خوب متوجه میشن ولی فقط زمانی رو میشه که سهم بعضی ها نرسه ، دیگه دارم هر روز با این آدما زندگی میکنم دیگه

:ws28:

منم دارم باهمینا زندگی میکنم.icon_pf%20(34).gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...