رفتن به مطلب

شمااگربودیدچکارمی کردین؟

Mohammad-Ali

ارسال های توصیه شده

سلام

میرم سراصل بحث:دونفرهستندکه خیلی باهمدوست بودند(به نوعی رفیق باز)دوتاشون مغازه دارندیکیشون سوپرمارکت(همان بقالی خودمون20سال)(شریک دونفر)یکی دیگشون قصابی(ماهرفکرکنم جدشون قصاب بوده اینقدرماهرند) ایناحتی توی کاسبی هم رفاقتی برخوردمی کردندچیجوری بگم جوری که هوای هم راچه ازنظرمالی و...داشتندحتی به خانوادهم کشیده بود.

حالاقصابی مغازش رابرده دومغازه اونورترهم بزرگترشده هم بعضی ازجنسهامثل نوشابه و...آورده.اون یکی بقالی هم که ناراحت شده بعدازغرغرشدیدبه دوست صمیمی یعنی قصابی حالامی خواهداونم جمع کنه وبرای حالگیری قصابی بزند.

حالاشمابودین چه کاری انجام میدادید؟

قانون،دعوا،یاجم می کردین یا...

لینک به دیدگاه

من اگه بودم از اون محل میرفتم یه جای دیگه که شکل نحسشو دیگه نبینم بعد یه فروشگاه چند منظوره میزدم که هم توش سوپر مارکت داره هم قصابی هم کلی غرفه های دیگه که دماغش بسوزه

لینک به دیدگاه
من اگه بودم از اون محل میرفتم یه جای دیگه که شکل نحسشو دیگه نبینم بعد یه فروشگاه چند منظوره میزدم که هم توش سوپر مارکت داره هم قصابی هم کلی غرفه های دیگه که دماغش بسوزه

کاشکی ولی این ظرف اینقدقده که رفته جوازقصابی بگیره.

لینک به دیدگاه
سلام. من اگه بودم مغازه سوپر مارکت رو ارتقا میدادم. روابطم رو با دوستم حفظ میکردم چون اعتقاد دارم روزی همه ما دست خداست.

یک شریک هم هست که دقیقاعقیده اش مثل شماست روزی دست خداست .ولی اونیکی اینجوری نیست .حالاتصورکنیدچی می شود.گوش نمی کنه هرچی می گیم قصابی اصلاکارتونیست اون یک حرفه است توبایدازیه راه دیگه بروی .داره می ره جوازقصابی بگیره!

شمابودین چکارمی کردین؟

هردومغازه هم اجاره ای است.

لینک به دیدگاه
یک شریک هم هست که دقیقاعقیده اش مثل شماست روزی دست خداست .ولی اونیکی اینجوری نیست .حالاتصورکنیدچی می شود.گوش نمی کنه هرچی می گیم قصابی اصلاکارتونیست اون یک حرفه است توبایدازیه راه دیگه بروی .داره می ره جوازقصابی بگیره!

شمابودین چکارمی کردین؟

شریک مغازه دار لج کرده قصابی بزنه؟!

لینک به دیدگاه

شمابودین چکارمی کردین؟

بهشون باید بگین که الان که بره جواز قصابی هم بگیره و قصابی هم راه بندازه بازم چون سابقه دوستش بیشتره پس عملا مردم خرید از اونو ب شما ترجیح میدن... پس بهتره توو کار خودت پیشرفت کنی

لینک به دیدگاه
بهشون باید بگین که الان که بره جواز قصابی هم بگیره و قصابی هم راه بندازه بازم چون سابقه دوستش بیشتره پس عملا مردم خرید از اونو ب شما ترجیح میدن... پس بهتره توو کار خودت پیشرفت کنی

خداخیرت بده حرف مارازدی ولی کوگوش شنوا

لینک به دیدگاه
خداخیرت بده حرف مارازدی ولی کوگوش شنوا

خب پس دیگه چاره ای نیست وقتی گوش شنوا نیست ما هر چقدر بگیم اینجوری رفتار کنه یا طور دیگه اون تصمیمشو گرفته!!!

ولی خب اشتباه میکنه اون مشتریای خودشو داره تا اینم بخواد رضایت مشتری جلب کنه زمان میبره بخصوص اینکه مردم بفهمن رو لج و لجبازی قصابی زده هیچکی طرفش نمیره اون نونیم که از راه مغازه داریش درمیاورد خودش با دستای خودش نون خودشو میبره!

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
سلام

میرم سراصل بحث:دونفرهستندکه خیلی باهمدوست بودند(به نوعی رفیق باز)دوتاشون مغازه دارندیکیشون سوپرمارکت(همان بقالی خودمون20سال)(شریک دونفر)یکی دیگشون قصابی(ماهرفکرکنم جدشون قصاب بوده اینقدرماهرند) ایناحتی توی کاسبی هم رفاقتی برخوردمی کردندچیجوری بگم جوری که هوای هم راچه ازنظرمالی و...داشتندحتی به خانوادهم کشیده بود.

حالاقصابی مغازش رابرده دومغازه اونورترهم بزرگترشده هم بعضی ازجنسهامثل نوشابه و...آورده.اون یکی بقالی هم که ناراحت شده بعدازغرغرشدیدبه دوست صمیمی یعنی قصابی حالامی خواهداونم جمع کنه وبرای حالگیری قصابی بزند.

حالاشمابودین چه کاری انجام میدادید؟

قانون،دعوا،یاجم می کردین یا...

هر شبی شیشه یکیشونو میشکستم تا یکیش خون یکی دیگه ش رو بریزه

لینک به دیدگاه
می گفتن دخترا فتنه گر هستن من باورم نمیشد:whistle:

نه ما هم صلح طلبیم اما آسایش همسایگان ایجاب میکنه یکباره قضیه خاتمه پیدا کنه و هر روز جدل نباشه

لینک به دیدگاه
نه ما هم صلح طلبیم اما آسایش همسایگان ایجاب میکنه یکباره قضیه خاتمه پیدا کنه و هر روز جدل نباشه

حالا چرا اینقدر کتابی حرف می زنی:whistle:

و همانا حق با شماست:whistle:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...