رفتن به مطلب

استخدامی شهرداری

amin_fasayi

ارسال های توصیه شده

با سلام . عضو جدید انجمن هستم . نمیدونستم سوال رو کجا مطرح کنم گفتم بیام اینجا :ا

استخدامی جدید شهرداری که چند وقت پیش بود قبول شدم . رشته ام هم محیط زیست است.

کسی میدونه تو شهرداری کارشناس خدمات شهری دقیقا چه کارهایی رو باید انجام بده ؟ شهر وظایفش چیه ؟

لینک به دیدگاه

[TABLE]

[TR]

[TD=align: right]شرح وظایف

• رهبری و هدایت امور خدمات شهری و فضای سبز در قالب وظایف محوله در قانون شهرداریها

• ایجاد هماهنگی لازم ما بین فعالیت های معاونت خدمات شهری با دیگر حوزه های شهرداری در راستای افزایش کارائی و اثربخشی انجام وظایف و حذف و کاهش دوباره کاری

• بررسی و تعیین خطی مشی های کلی معاونت و نظارت بر اجرای دقیق سیاست ها و استراتژی های مدون توسط مناطق و نواحی تابعه

• نظارت بر حسن تعامل حوزه های مربوط با سایر نهاد ها و ارگانهای دولتی و خصوصی ذیمدخل در ارائه وظایف محوله

• نظارت بر حفظ و نگهداری و توسعه فضاهای سبز شهرداری بر اساس معیار ها، ضوابط و استانداردهای موجود در شرایط خاص اقلیمی

• نظارت بر نحوه اداره و امور مربوط به کشتارگاه صنعتی و تدوین سیاست های مربوط در جهت ارتقاء و اداره موثر امور مربوط به آن

• نظارت بر نحوه اداره و امور مربوط به میادین میوه و تره بار و اتخاذ تمهیدات لازم به منظور حسن انجام وظایف شهرداری در این حوزه

• شرکت فعال درکمیسیون ها، جلسات و مقررات های قانونی بند 20، تبصره 14 و ... به منظور اظهار نظر در مورد مسائل مرتبط با معاونت و سایر اختیارات تفویض شده

• ارزیابی و نظارت مستمر از مدیریت ها، واحد ها و حوزه های تحت سرپرستی

• سایر وظایف محوله و اختیارات تفویض شده ارجاع می گردد.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
با سلام . عضو جدید انجمن هستم . نمیدونستم سوال رو کجا مطرح کنم گفتم بیام اینجا :ا

کسی میدونه تو شهرداری کارشناس خدمات شهری دقیقا چه کارهایی رو باید انجام بده ؟ شهر وظایفش چیه ؟

من یه سوال بپرسم . این استخدامی دقیقا کی بود ؟ :w58:

لینک به دیدگاه

خوشبحالت:4564:

لینک به دیدگاه

تبریک میگم بهتون. ایشالا که بتونید موفق باشید.

چیزی که ما دیدیم، در عمل کار خاصی انجام نمیدن :ws3:

این کتاب وظایف بخش خدمات شهری شهرداری رو توضیح داده:

http://www.noandishaan.com/forums/thread139992.html

یه سری اقدامات مربوط به فضای سبز و هماهنگی با این اداره. همینطور با اداره زیباسازی، ارتباط با مدیریت بحران، بحث بهداشت محیط و بازیافت و ....

لینک به دیدگاه

یه سری اقدامات مربوط به فضای سبز و هماهنگی با این اداره. همینطور با اداره زیباسازی، ارتباط با مدیریت بحران، بحث بهداشت محیط و بازیافت و ....

ببخشیدیهوپریدموسط

من فکرکنم اینهمه آزمون 90% کشکه اگراینطرنبودوضع شهراینجوری نبود.

مدیریت خوب به اینامیگن :

خیابون بعدبوقی هنوزبارون که میادسیل راه می افتد.

کوچمون بعدبوقی هنوزبارون که میاددریامی شود.

مهندسای که بااین آزمونهارفتندتوهنوزنمی دونندیه چیزی هست به نام نقشه ،کامپیوتر،آنالیزتجربی کارمی کنندبرای مثال یه چهاراه داشتیم مردم باخشی ازش ردمی شدندیه روزی 1نه2نه3بیشترنبودکارگرآمدندشروع کردندکندن جالبه اینهمه آسفالت،سنگ رومی خواستن باکلنگ بکنن نشد پیکور آوردندبازهم نشدبلعخره ازاینا37406_1274856645.jpg

آوردند.(آخه نمی دونستنداین خیابون مال زمان اون کافربود)

تموم شدنه جدول گذاری آدم خندش می گرفت امروزمی زاشتن فردامی کندندچون اشتباه بود.

خلاصه راه افتادمی دان حالاهرروزمردم تصادف می کردندبعدش اگرگفتی بچهاچی شدبله چراغ گذاشتندحالاچراغ رامی دونیدکجاگذاشتندعقب ترازخط نخند

دوباره دیدندچه چیزی شدامدندجلووعقب 2تادوربرگردان تک درست کردندمیدان هم بستندالان یه چیزهچلهفتی شده(اگربودومی دیدمدیریت یعنی چی ....)

این داستان ساختگی یاواقعی حالا مامی گیم ساختگی برای اینکه مدیرماناراحت نشه .

توکوچمون یه چاله درست شده نه برای درختابلکه برای لوله فاضلاب چاکنده آسفالت هم کرده ولی همین بارونه که آمددستشون راروکردرفت پایین.

تولیدات منطقه4(فرهنگ سرای اشراق) رانگوکه داغم تازه می شه چون بابام سرکارگرتولیدات اونجابودومنهم بچگی هام اونجا خاک بازی می کردم،گردومی خوردیم و...:sad0:

و...باباخسه شدم مشکلات یکی دوتانیست.

ایناهمش تخصیربارونه

ولی توربه خداایمان پای خودتان ولی کاری که می کنیددرست، باتعصب ودقت کامل انجام بدین این سزمین مال ماست:w16:

لینک به دیدگاه

کتاب بسار مفیدی هست چند بخشش رو خوندم .

اگر در زمینه طراحی فضای سبز (یا کلا شهرداری) هم کتابی دارید معرفی بفرمایید.

لینک به دیدگاه
کتاب بسار مفیدی هست چند بخشش رو خوندم .

اگر در زمینه طراحی فضای سبز (یا کلا شهرداری) هم کتابی دارید معرفی بفرمایید.

همون بخش کتابای فارسی شهرسازی رو اگه نگاه کنین، کتابای در رابطه با شهرداری و قوانینش و اصول طراحی فضای سبز و اینا هستش :w16:

لینک به دیدگاه

گل گفتی آی گل گفتی :ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...