رفتن به مطلب

تشییع پیکر مطهر شهید محمدمهدی قاری زاده شهید مدافع حرم در سوریه + تصاویر

Eng.KouRosH

ارسال های توصیه شده

• به گزارش پایگاه خبری مبصر، پیکر مطهر شهید مدافع حرم محمدمهدی قاری زاده بر دستان مردم شهیدپرور اسلامشهر تشییع شد.

این مراسم ظهر امروز و پس از اقامه نماز جمعه از مقابل مصلای بزرگ اسلامشهر آغاز و در نهایت پیکر این شهید مدافع حرم حضرت زینب(س) در امام زاده عقیل اسلامشهر به خاک سپرده شد.مردم شهید پرور شهرستان اسلامشهر در این مراسم با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل جنایات استکبار جهانی در حمایت از گروه های تروریستی را محکوم کردند.شهید محمدمهدی قاری از اتباع افغان در کشورمان بود که در کشور سوریه به مقام شهادت نائل آمد.محمودرضا بیضایی،غلامعلی گنجی،غلامعلی پناهی،محمدتقی حسینی،محمدرضا نظریان، حمیدرضا زمانی و هم اکنون شهید محمد مهدی قاری زاده این اسامی نام هایی هستند که هر کدام از نقطه ای از شهرستان اسلامشهر برای دفاع از اسلام وانقلاب اسلامی به شهادت رسیدند و قطعا این مسیر ادامه خواهد داشت.

امام زین العابدین علیه السلام نیز پیوسته از قول رسول خدا صلی الله علیه و آله می فرمودند:

هیچ قطره ای در نزد خداوند دوست داشتنی تر از قطره خونی که در راه خدا ریخته می شود نیست.00013931222%201.jpg00013931222%202.jpg00013931222%206.jpg00013931222%208.jpg00013931222%207.jpg00013931222%205.jpg00013931222%203.jpg00013931222%204.jpg00013931222%209.jpg

لینک به دیدگاه

این شهید از شهدای افغانستان بود که تبعه ایران بود

تو شهر ما هم تشییع شد منم تو مراسمش بودم از اول تا اخر

بعد از نماز جمعه دیروز تشییع شد :hanghead:

لینک به دیدگاه

این داعشی های وحشی وجود دارن بیان تموم ایرانیا هرجا که نظراتو خوندم اماده اند این خونخورای وحشی رو سرببرن و تیکه تیکه کنند

از ترسشون رفتن با بوکوحرام بیعت کردند سردار سلیمانی یجور فیتیله پیچشون کرد از عراق و سوریه فرار کردند یه عده کمی مونده که اوناهم تیکه تیکه میشن

:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

شهید تنها کسیه که حرفی در مقابلش نمیشه زد.

هر کس که باشه و اهل هر جا که باشه ... کسی که از جونش برای حفظ حق میگذره شریف ترین و بزرگوارترین انسان روی زمینه :icon_gol:

لینک به دیدگاه
این شهید از شهدای افغانستان بود که تبعه ایران بود

تو شهر ما هم تشییع شد منم تو مراسمش بودم از اول تا اخر

بعد از نماز جمعه دیروز تشییع شد :hanghead:

خدارحمتشون کنه

راستی قبول باشه حاجی:ws38:

لینک به دیدگاه
نماز جمعه:ws3:

من تو عمرم چند بار بیشتر نرفتم نماز جمعه یکی دوبارش زوری بود اما اینبار بخاطر شهید رفتم خدا نصیب هممون بکنه ایشالله شرایطش پیش بیاد :hanghead:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...