رفتن به مطلب

صید ماهی۱۲۷کیلویی از رودخانه+تصاویر

saba mn

ارسال های توصیه شده

[h=1]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/h]

دو برادر دوقلوی ایتالیایی موفق به گرفتن یک ماهی ۱۲۷ کیلویی در یکی از رودخانه‌های ایتالیا شدند.

به گزارش

،

«دینو» و «داریو فراری» دو برادر دوقلوی ایتالیایی هستند که در مدت بیش از ۴۰ دقیقه موفق به گرفتن یک ماهی به طول ۲ متر و ۶۷ سانتی‌متر و به وزن ۱۲۷ کیلو شدند.

این اتفاق در ۱۵ فوریه سال ۲۰۱۵ در «پو» رودخانه‌ای در ایتالیا افتاده است؛ به گفته «دینو» ماهی حدوداً ۳۰ ساله بود و این نوع ماهی می‌تواند ۵۰ سال عمر کند.

nf00409857-3.jpg

nf00409857-2.jpg

nf00409857-1.jpg

n00409857-t.jpg

منبع:

لینک به دیدگاه

رُدتیل هستش...من کوچیکش روداشتم دراکواریومم ،ماهی خیلی باهوشیه...حیف که هرسه ماهی که بزرگشون کردم یکدفعه مردن...

.

.

.

پ ن:جالب بوددیدن نوعی به این بزرگی...

لینک به دیدگاه
گیاه خوار نیستم ولی برای گوشت شکار هم نمیکنم:sigh:

تفاوت خاصی نداره شکاری باشه یا پرورشی به هر حال گوشتی که خورده میشه موجب مرگ موجودی میشه

لینک به دیدگاه
تفاوت خاصی نداره شکاری باشه یا پرورشی به هر حال گوشتی که خورده میشه موجب مرگ موجودی میشه

خیلی فرق داره ، اونی که شکار میشه در معرض انقراضه ولی اونی که پرورش میدن اینطور نیست مسئله مرگ حیوون نیست مسئله تخریب محیط زیست و بهم زدن تعادلشه

لینک به دیدگاه
خیلی فرق داره ، اونی که شکار میشه در معرض انقراضه ولی اونی که پرورش میدن اینطور نیست مسئله مرگ حیوون نیست مسئله تخریب محیط زیست و بهم زدن تعادلشه

اتفاقا حق حیات مهم تر از در معرض انقراض بودنه برای یه ماهی مهم نیست گونه اش در حال انقراض هست یا نیست مهم اینه که زنده بمونه

تخریب محیط زیست و تعادل بیشتر در مورد گیاهان مهمه وگرنه فرض کن مثلا نسل ماهی ها منقرض شه چه اتفاقی می افته؟

لینک به دیدگاه
اتفاقا حق حیات مهم تر از در معرض انقراض بودنه برای یه ماهی مهم نیست گونه اش در حال انقراض هست یا نیست مهم اینه که زنده بمونه

تخریب محیط زیست و تعادل بیشتر در مورد گیاهان مهمه وگرنه فرض کن مثلا نسل ماهی ها منقرض شه چه اتفاقی می افته؟

کلا من غلط کردم افشین جان دستشون درد نکنه یه ماهی 30 ساله رو نفله کردن ، بی خیال

لینک به دیدگاه
کلا من غلط کردم افشین جان دستشون درد نکنه یه ماهی 30 ساله رو نفله کردن ، بی خیال

هدف من این بود که گیاه خوار بودن رو ضروری تر نشون بدم خودم رعایتش نکردم پس نمی تونم به ماهی گیری این فرد گیر بدم

لینک به دیدگاه
f6e7d4fe52f87117a149800bfe14f087.jpg

چه سک تمیز و مرتبی میخواد اول بشوره بعد بوخوره آفرین:ws3:

شوخی کردم:whistle:

بله سامیا بعضی وقتها حیوان از ادم پیشیی میگیره البته الان دیگه بیشتر وقتها:hanghead:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...