رفتن به مطلب

سوگیلیلر گونی (والنتاین)کوتلو اولسون

ENG.SAHAND

ارسال های توصیه شده

ما میگیم سوگیلی لر گونی شما میگین والنتاین

مبارکه چی خریدین برا کی خریدین بیایین بگین ماهم روحمون شاد شه دوستان:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه

سپندارمذگان جشن زمین و گرامی داشت عشق است که هر دو در کنار هم معنا پیدا می‌کردند. در این روز زنان به شوهران خود با محبت هدیه می‌دادند. مردان نیز زنان و دختران را بر تخت شاهی نشانده، به آنها هدیه داده و از آنها اطاعت می‌کردند. اخیرا گروهی از دوستداران فرهنگ ایرانی پیشنهاد کرده‌اند که به منظور حفظ فرهنگ ایرانی سپندارمذگان بجای ولنتاین به عنوان روز عشق گرامی داشته شود.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

عاقا من فک نکنم کسی بیاد بگه ها :ws3:

من شخصا از این قرتی بازیا خوشم نمیاد :ws3:.. اما تو دوران دبیرستان همیشه ولنتاینو دوست داشتم.. چون از اول بهمن بعضی از بچه ها ب فکر میفتادن ک چی بخرن؟ چی کارکنن ک طرفشون سورپرایز بشه و چی بپوشن و این حرفا.. من و دوستمم براشون متاسف میشدیم ک نگاه فکر و ذهنشونو درگیر چ چیز مسخره ای میکنن..

اما از روز بعد ک کادوهارو میدیدم با دل درد شدیدی برمیگشتیم خونه از بس ک می خندیدیم.. مثلا 1 بار یکی از بچه ها عروسک زشت هدیه گرفته بود و اون پسر هم گفته بود: عزیزم تا اینو دیدم ب یاد تو افتادم و خریدمش و دختره هم ک رفته بود پول زیادی بابت اودکلن پرداخت کرده بود گفته بوده: عزیزم اینو برات خریدم ک از این ب بعد بزنی تا بوی گندت خفه ام نکنه.. بعدشم با هم قهر کرده بودن :ws28:

لینک به دیدگاه

من شخصا از این قرتی بازیا خوشم نمیاد :ws3:.. اما تو دوران دبیرستان همیشه ولنتاینو دوست داشتم.. چون از اول بهمن بعضی از بچه ها ب فکر میفتادن ک چی بخرن؟ چی کارکنن ک طرفشون سورپرایز بشه و چی بپوشن و این حرفا.. من و دوستمم براشون متاسف میشدیم ک نگاه فکر و ذهنشونو درگیر چ چیز مسخره ای میکنن..

اما از روز بعد ک کادوهارو میدیدم با دل درد شدیدی برمیگشتیم خونه از بس ک می خندیدیم.. مثلا 1 بار یکی از بچه ها عروسک زشت هدیه گرفته بود و اون پسر هم گفته بود: عزیزم تا اینو دیدم ب یاد تو افتادم و خریدمش و دختره هم ک رفته بود پول زیادی بابت اودکلن پرداخت کرده بود گفته بوده: عزیزم اینو برات خریدم ک از این ب بعد بزنی تا بوی گندت خفه ام نکنه.. بعدشم با هم قهر کرده بودن :ws28:

نه ببین دوباره برسی کنین فقط دوست دختر و پسر نیست که عزیز دل برادر میشه زن و شوهر باشه می تونه دختر و مادر باشه چرا فقط ما فکر میکنیم فقط دوست دختر و پسر

لینک به دیدگاه
نه ببین دوباره برسی کنین فقط دوست دختر و پسر نیست که عزیز دل برادر میشه زن و شوهر باشه می تونه دختر و مادر باشه چرا فقط ما فکر میکنیم فقط دوست دختر و پسر

آهااااااااااااااااااان.. از اون لحاظ :w02:.. آخه ولنتاین معمولا واسه دوست دختر-پسرا مهمتره.. البته زوجای جوون هم همینطور :w16:

پست قبلیتونم وقتی مطلب خودمو ارسال کردم دیدمش :icon_redface:

منکه چندروز پیش هدیه گرفتم.. فوضولی نباشه شما ب عنوان استارتر چی هدیه دادید/گرفتید؟ :whistle::ws3:

لینک به دیدگاه
آهااااااااااااااااااان.. از اون لحاظ :w02:.. آخه ولنتاین معمولا واسه دوست دختر-پسرا مهمتره.. البته زوجای جوون هم همینطور :w16:

پست قبلیتونم وقتی مطلب خودمو ارسال کردم دیدمش :icon_redface:

منکه چندروز پیش هدیه گرفتم.. فوضولی نباشه شما ب عنوان استارتر چی هدیه دادید/گرفتید؟ :whistle::ws3:

من پارسال عروسک خریدم تو یه کادویی خوشگل

امسال هنوز هیچی نرفتم هنوز بیرون داشتم فکر میکردم دوستان بیان چیزی بگن ما هم شاد شیم شاید کپی برداری کردیم:w16:

لینک به دیدگاه

:ws28::ws28::ws28:

سیستم باحالیه هاااااا....

جوراب بخری بعد بگی اینو برات خریدم که انقد جورابات سوراخ نباشه

یا تاید بخری که بعد بگی جوراباتو بشور:ws28::ws28::ws28:

والا من که اصلا ولنتاین رو قبول ندارم با این حال علی الحساب یه دسته گل گرفتم

من سپندارمذگان رو قبول دارم که اونم چند روز دیگه س و هنوز هم چیزی به ذهنم نرسیده:icon_pf (34)::sad0:

لینک به دیدگاه
من پارسال عروسک خریدم تو یه کادویی خوشگل

امسال هنوز هیچی نرفتم هنوز بیرون داشتم فکر میکردم دوستان بیان چیزی بگن ما هم شاد شیم شاید کپی برداری کردیم:w16:

یه قاب عکس خوشگل ک توش 1 عکس خوشگلتر از خودتون و همسرتون جا بگیره

یه تابلوی زیبا ک بسته ب سلیقه همسرتون میتونه نقاشی یا تابلوی خطاطی یا هنرهای ترکیبی باشه

یه روسری خیلی خوشگل و شیک

یه کتاب خوب، مثلا یه کتاب شعر زیبا

وسایل ارتباطی دیجیتالی جدید مثل گوشی و تبلت و لپ تاپ جدید و اگر میخواین ک عشقتون جوری در دل همسرتون بمونه ک ب هیچ عنوان کمرنگ نشه سرویس طلا رو پیشنهاد میکنم :ws3:

وقت ندارید وگرنه ایده های بهتری داشتم ک خب یکم زمان بره :icon_redface:

خودتون ک بهتر میدونید هر چی خریدید، گل فراموش نشه لفدن :w02:

لینک به دیدگاه

ولنتاین تنها روز عشاق نیست...روز عشق ورزیدن به تمام کسانیست که بهترینند:icon_gol:

آفرین به سهنـــــــــد.خوشم اومد هنوز به کادوی ولنتاین اهمیت میدین:icon_gol::ws37:

دوران دانشگاه دو تا دوست داشتم که روز ولنتاین میرفتن کادو بخرن.منم دوست داشتم کسی بود که اون روز واسش کروات میخریدم:ws28: آخه خیلی کروات دوس دارم:icon_redface:حسرت به دل موندم:ws3:

لینک به دیدگاه
یه قاب عکس خوشگل ک توش 1 عکس خوشگلتر از خودتون و همسرتون جا بگیره

یه تابلوی زیبا ک بسته ب سلیقه همسرتون میتونه نقاشی یا تابلوی خطاطی یا هنرهای ترکیبی باشه

یه روسری خیلی خوشگل و شیک

یه کتاب خوب، مثلا یه کتاب شعر زیبا

وسایل ارتباطی دیجیتالی جدید مثل گوشی و تبلت و لپ تاپ جدید و اگر میخواین ک عشقتون جوری در دل همسرتون بمونه ک ب هیچ عنوان کمرنگ نشه سرویس طلا رو پیشنهاد میکنم :ws3:

وقت ندارید وگرنه ایده های بهتری داشتم ک خب یکم زمان بره :icon_redface:

خودتون ک بهتر میدونید هر چی خریدید، گل فراموش نشه لفدن :w02:

نیم سرویس گرفتم امسال

لینک به دیدگاه
ولنتاین تنها روز عشاق نیست...روز عشق ورزیدن به تمام کسانیست که بهترینند:icon_gol:

آفرین به سهنـــــــــد.خوشم اومد هنوز به کادوی ولنتاین اهمیت میدین:icon_gol::ws37:

:5c6ipag2mnshmsf5ju3:icon_gol:

دوران دانشگاه دو تا دوست داشتم که روز ولنتاین میرفتن کادو بخرن.منم دوست داشتم کسی بود که اون روز واسش کروات میخریدم:ws28: آخه خیلی کروات دوس دارم:icon_redface:حسرت به دل موندم:ws3:

:5c6ipag2mnshmsf5ju3:icon_gol::icon_redface:

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...