رفتن به مطلب

ایده در پردازش ویدیو

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

من برای این ترم درس پردازش ویدیو برداشته بودم و برای پروژه درس بدنبال یک ایده کوچک هستم. ولی فرصت ندارم و هر چقدر هم می گردم چیز خاصی پیدا نمی کنم.:4564: البته چون تحت فشار هستم و امتحانات هم هست،نمی تونم تمرکز کنم. تا آخر بهمن هم باید تحویل بدهم. دوستان می تونند کمک کنند و یک راهنمایی بکنند.

متشکرم

لینک به دیدگاه

درس شبیه پردازش تصویر است ولی با این تفاوت که مثلا 30 فریم در هر ثانیه داریم.

مباحثی مثل پردازش سیگنال در محیط های چند بعدی فضایی

نمونه برداری از ویدیو

تبدیل نرخ نمونه برداری در ویدیو

تخمین ویدیو

مطرح است.

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

من برای این ترم درس پردازش ویدیو برداشته بودم و برای پروژه درس بدنبال یک ایده کوچک هستم. ولی فرصت ندارم و هر چقدر هم می گردم چیز خاصی پیدا نمی کنم.:4564: البته چون تحت فشار هستم و امتحانات هم هست،نمی تونم تمرکز کنم. تا آخر بهمن هم باید تحویل بدهم. دوستان می تونند کمک کنند و یک راهنمایی بکنند.

متشکرم

سلام

کدنویسی هم می خواد، اگه می خواد به چه زبانی؟

Object tracking و اینا شاید سخت باشه، مثلا یه جسم با رنگ خاصی، حالا فرض کنین قرمز رو دنبال می کنه. البته مطلب در موردشون زیاده مثل فیلتر کالمن یا اگه اشتباه نکنم particle filter.

فشرده سازی هم به نظرم جالبه، شاید خیلی سخت هم نباشه، مثلا mpeg چجوری حجم فایل رو خیلی کاهش میده.

این لینکا هم ببینین:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...