رفتن به مطلب

40 آنتی ویروس برتر جهان در رایانه شما

ارسال های توصیه شده

به صورت آنلاین و عدم اشغال فضای رم؛

[h=1]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/h]

VirusTotal Scanner یک آنتی ویروس قدرتمند آنلاین است، این برنامه با استفاده از موتور جستجوهای 40 آنتی ویروس مختلف جهان کمک می کند تا ویروس ها و فایل های مخرب رایانه تان را شناسایی کنید.

به گزارش

؛ با وجود ویروس ها و بد افزارهای مختلف، ریسک بزرگی است که بر روی رایانه خود برنامه های ضد ویروس و امنیتی نصب نکنیم، اما اکثر برنامه های ضد ویروس دارای حجم نسبتا بالایی هستن و کارایی اصلی سیستم را تحت تاثیر قرار داده و حجم وسیعی از حافظه رم رایانه را اشغال می کنند. اما آنتی ویروس و اسکنر قدرتمند

VirusTotal Scanner کمک می کنید تا به صورت آنلاین و با استفاده از موتور جستجو 40 آنتی ویروس برتر جهان رایانه تان را اسکن کنید، اصلی ترین مزیت این برنامه کم حجم و آنلاین، عدم تاثیرگذاری بر روی عملکرد رایانه است. از ویژگی های نرم افزار می توان به مواردی چون: نمایش جزئیات کامل فایل ها و ویروس های شناسایی شده، عدم نیاز به وارد کردن اطلاعات فایل ها به صورت آنلاین، سرعت بالا نسبت به آنتی ویروس های آفلاین و ... اشاره کرد.

2866540_798.jpg

• دانلود و مشخصات فایل

• رمز عبور:

• حجم: 1.8 مگابایت

• نسخه: 4.0

• اجرا در: ویندوزهای XP, 7, 8

• امتیاز: 2183097_146.png2183097_146.png2183097_146.png2183097_146.png

لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...

خودم چندوقتی درگیرهمین ویروسها و بدافزارها بودم.

هرکدام مشکلی داشت مثل نورتون که عالیه ولی بایدبخری یاکاسپرکه اصلاترفش نمیرم حاضرم ویروس پاک نشه ولی طرف کاسپرنرم چون مال روسیه .

درآخرازبسته امنیتی که بسیارهم خوبه به نام Avast استفاده کردم .Avast هم ضدبدافزارداره وهم ضدویروس و..فایروالشم که کامپیوتروبه نحوی داخل خودش میگیره، تازه لینکهاهم برسی می کنه.

درکناراون یه نرم افزارمکملی هم استفاده کردم به نام Auslogics Anti-Malware

تاالان که مشکلی نداشتم درضمن اوست سرعت راهم بالا میبره.ولی متعصفانه ------هست.

شماازسایتهای زیرهم می توانیدکمک بگیرید

eset آنلاین-www.virustotal.com-www.av-test.org/en/antivirus/home-windows سرچ بزنید10 آنتی ویروس موردتاییدمایکروسافت.

نگاه کنید:

هیچ یک نتوانستندپیداکننداما اوست توانست

vxo562cpzb0h2majfmqg.gif

اینم بگم دوروبرانتی ویروس مایکروسافت نرید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...