رفتن به مطلب

درخواست قالب پاورپوینت

ارسال های توصیه شده

سلام.

کسی یه قالب پاورپوینت خیلی شیک آکادمیک داره؟ برای ارائه سمینار رشته بیوشیمی میخوام البته اگه به موضوع نخوره هم مهم نیست.

سلام

این تاپیک ها رو ببینین:

دانلود تمپلیت های پاورپوینت

دانلود قالب پاورپونت( پایانامه) +نرم افزار ویراستار متون فارسی+موضوعات پیشنهادی

تاپیک مرجع اموزش پاورپوینت

آموزش نرم افزار پاورپوینت

لینک به دیدگاه

سلام،

چطور میشه یه قالب پاورپویت رو از حالت قفل درآورد؟

با Enable Editing هم فعال نمیشه.

اگه به این صورت باشه نمی شه کلا تغییرش داد؟

و شکلی رو از داخلش به همون صورت و بی تغییر کپی کرد؟

لینک به دیدگاه
سلام،

چطور میشه یه قالب پاورپویت رو از حالت قفل درآورد؟

با Enable Editing هم فعال نمیشه.

اگه به این صورت باشه نمی شه کلا تغییرش داد؟

و شکلی رو از داخلش به همون صورت و بی تغییر کپی کرد؟

سلام

کدوم فایل منظورتون هست، باید بشه ادیتش کرد.

واسه کپی هم می تونین شکل ها یا نمودارهایی که ایجاد شده رو رو با موس انتخاب کنین، کپی کنین، توی پاورپونت دیگه پیستش کنین. مثل متنی رو بخواین از ورد جای دیگه کپی کنین، اینم همون شکلی هست.

لینک به دیدگاه
سلام

کدوم فایل منظورتون هست، باید بشه ادیتش کرد.

واسه کپی هم می تونین شکل ها یا نمودارهایی که ایجاد شده رو رو با موس انتخاب کنین، کپی کنین، توی پاورپونت دیگه پیستش کنین. مثل متنی رو بخواین از ورد جای دیگه کپی کنین، اینم همون شکلی هست.

ممنون،

بله کپی میشن منتها رنگاشون به هم میریزه شبیه پیش فرض رنگ زمینه ی پاورپویت من درمیان.

مثلا یه شکل رو بعد داده و برای هر تکه از یه رنگ استفاده کرده میارمش توصفحه ی خودم میشه آجری رنگ.

بعدم تکه اشو که انتخاب می کنم واسه ی تغییر رنگ مرتب نمیشه.

داخل این بخشه:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

چطور می تونم رنگ پیش فرض صفحه رو تغییر بدم تا اشکالی که پیست می کنم رنگشون ثابت بمونه؟

لینک به دیدگاه
ممنون،

بله کپی میشن منتها رنگاشون به هم میریزه شبیه پیش فرض رنگ زمینه ی پاورپویت من درمیان.

مثلا یه شکل رو بعد داده و برای هر تکه از یه رنگ استفاده کرده میارمش توصفحه ی خودم میشه آجری رنگ.

بعدم تکه اشو که انتخاب می کنم واسه ی تغییر رنگ مرتب نمیشه.

داخل این بخشه:

چطور می تونم رنگ پیش فرض صفحه رو تغییر بدم تا اشکالی که پیست می کنم رنگشون ثابت بمونه؟

مثل کپی متن توی ورد هست دیگه فونت و سایز نوشته ها شبیه داکیومنت مقصد میشه، بعد از کپی Keep Source Formatting رو انتخاب کنین، حالت عادی تم پاورپونت خودتون رو برای اونا هم در نظر می گیره، می تونین به صورت عکس هم انتقال بدین، توی گزینه های Paste هست.

لینک به دیدگاه
مثل کپی متن توی ورد هست دیگه فونت و سایز نوشته ها شبیه داکیومنت مقصد میشه، بعد از کپی Keep Source Formatting رو انتخاب کنین، حالت عادی تم پاورپونت خودتون رو برای اونا هم در نظر می گیره، می تونین به صورت عکس هم انتقال بدین، توی گزینه های Paste هست.

از کجا انتخاب کنم؟

میگم که غیر فعاله.

انتخاب می کنم شکلو ولی فقط گزینه ی کپی فعاله.

لینک به دیدگاه
بله:

ممنونم،

یکی از اشکالی که میخواستم رو تونستم تغییر بدم استایلشو.

کافیه دیگه بقیه شو لازم ندارم، حل شد.

ببینین این شکلی میگما، دفعه اول حالت عادی پیست کردم رنگ ها آپدیت شده، تم هم تیره در نظر گرفتم تا با حالت اصلی تفاوت زیادی داشته باشه. ولی دفعه بعد از پیست، روی همون Keep Source Formatting موس رو نگه میدارم(کادر زرد)، رنگ های اصلی رو بهم نشون میده:

7k2gttgk0l0um1h9b4j.png

لینک به دیدگاه
ببینین این شکلی میگما، دفعه اول بدون رنگ ها آپدیت شده، تم هم تیره در نظر گرفتم تا با حالت اصلی تفاوت زیادی داشته باشه. ولی دفعه بعد از پیست، روی همون Keep Source Formatting موس رو نگه میدارم(کادر زرد)، رنگ های اصلی رو بهم نشون میده:

7k2gttgk0l0um1h9b4j.png

آفرین،

درست شد،

ممنون که وقت گذاشتین.

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
سلام

این تاپیک ها رو ببینین:

دانلود تمپلیت های پاورپوینت

دانلود

پاورپونت( پایانامه) +نرم افزار ویراستار متون فارسی+موضوعات پیشنهادی

تاپیک مرجع اموزش پاورپوینت

آموزش نرم افزار پاورپوینت

بسیار عالی بود ممنون.........................................................................

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...