رفتن به مطلب

درخواست مقاله یا جزوه در مورد شبکه های پتریک

ارسال های توصیه شده

سلام

اگه میتونید یه جزوه آموزشی در مورد شبکه های پتریک که واسه درس مدلسازی و ارزیابی سیستم های کامپیوتری هست در اختیارم قرار بدین، ممنون.

همینطور اگه مقاله فارسی یا انگلیسی در این مورد می شناسین، ممنون میشم اینجا قرار بدین یا لینکش رو بذارین.

لینک به دیدگاه
سلام

اگه میتونید یه جزوه آموزشی در مورد شبکه های پتریک که واسه درس مدلسازی و ارزیابی سیستم های کامپیوتری هست در اختیارم قرار بدین، ممنون.

همینطور اگه مقاله فارسی یا انگلیسی در این مورد می شناسین، ممنون میشم اینجا قرار بدین یا لینکش رو بذارین.

سلام

شما می تونید یه توضییح مفید و مختصر رو از ویکی پدیا

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
ببینید.

یه فایل هم در مورد پتری رو میتونین از اینجا

دانلود کنین.

یه کتاب هم تو بازار هس که عنوان دقیقش یادم نیس، اما نویسندش دکتر مهابادی هستن. فک کنم انتشارات پیام نور باشه.

اگر دنبال مقاله و پیاده سازیش با ابزار CPNTool هستین میتونین به

مراجعه کنین.

اگه تو نت سرچ بزنین فیلم ها و فابللای آموزشی زیادی در رابطه با CPNTool وجود داره.

این بلاک

هم میتونه کمک کنه.

موفق باشین :)

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

اون فایلی که دانلود کردم یه کم در حد پیشرفته اس چون دیگه واسه ارائه مقاله نمیخامش و میخام اموزشش بدم، میتونین یه کم قابل ملموس ترشو لینک بدین البته فارسی نه لاتین

لینک به دیدگاه

برای آشنایی با مفاهیم نو هیچ راهی بهتر و سریع تر از فایل های پاورپوینت نیست:w16:

ببین خانومی اینا به دردت می خورن

لینک به دیدگاه

آره پاورپوینت اتفاقا زیاد دارم فقط یه سری مباحث هس که نیاز به توضیح داره که اول خودم بفهممش بعد توضیحش بدم تو پتورپوینتا توضیح آنچنانی که نمیشه گذاشت حالا ایشالا من خودم اینو کامل کردم حتما تو انجمن میذارمش تا اگه کسی نیاز داشت استفاده کنه

لینک به دیدگاه
کتاب یا فایل pdf جامعی سراغ ندارین؟؟؟(فارسی)

فایل فارسی پیدا نکردم ولی ببین این به دردت میخوره:ws52:

کتاب انگلیسی اینا رو پیدا کردم باید ببینی تو کتابفروشی ها ترجمه فارسی داره یا نه

لینک به دیدگاه

ممنون عزیزم ،متاسفانه کاملتر از اینم دارم ولی کافی نیس و باید کاملتر باشه در حد 20 اسلاید آماده کردم ولی باز ناقصه

نه دیکه در اون حد نه که برم کتابشو بخرم آخه من کار زیادی باهاش ندارم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...