رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

نام و یاد خدای مهربون آرامبخش قلبهاست.

شاد و پایدار باشید.

حالتون چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟

کسایی که یکی دوتا از سخنرانی های آقای حلت رو گوش داده باشن این جملات به گوششون آشناس.

جملات با بار انرژی مثبت که در جواب جمله ی آخر،حضار یه عالیههههههههههه ی محکم و با انرژی میگن و بعد صحبتهای اصلی شروع میشه.

سخنرانی هایی که واقعا آدمو به وجد میارن و انگیزه و توان و اگاهی برای دوباره شروع کردن میدن.

:hapydancsmil:

من که از صحبتهای ایشون برای بهبود زندگیم و روابطم خیلی استفاده کردم.:ws37:

میخوام یه سری از صحبتاشون درباره ی رازهای شاد زیستن رو اینجا بذارم که امیدوارم بقیه هم ازشون استفاده کنن.

تو همین اولین پستم میگم که من فایل های صوتی سخنرانی های ایشونو گوش میدم و خلاصه و نکاتی که به نظرم مهم هستنو مینویسم.

ولی به نظرم لازمه برای گرفتن انرژی و فهمیدن بهتر (چون مثال هم میارن) فایل صوتی رو دانلود و گوش کنید.

فعلا اینجا نمیتونم لینک بذارم کسی اگه لینک خواست خصوصی بگه.:ws3:

لینک به دیدگاه

خداوند انسان را آفرید و شادی را آفرید.

میگویند هنگامی که خداوند انسان را خلق کرد شادمانه شد و مولانا میگوید:خدایا تو شادمانه هستی و ما خنده های تو.

باید باور کنیم ما یکبار حق زندگی کردن داریم.جسم ما یکبار مصرف است.

پس چرا با تنش های بی مورد،فکرهای نامربوط و تصوراتی که هرگز به وقوع نمیپیوندد ذهن و وجود و زندگی خود را غرق در عصبیت کنیم؟

بیایید از همین الان تصمیم بگیریم جدی بودن ها را رها کنیم مثل فکرکردن به مرگ و گرفتاری ها و در عوض غیر جدی بودن ها را جدی بگیریم مثل خندیدن هایمان،شادی هایمان و در لحظه زندگی کردن هایمان.

رازهایی برای شاد زیستن

*مهمترین راز،زیستن در اکنون جاودانه.

در نظرسنجی در تهران در پاسخ به این سوال که از زندگی خودتان راضی هستید و احساس خوشبختی میکنید فقط 3 درصد پاسخ مثبت داده اند درحالی که پاسخ این سوال کاملا بر اعتماد به نفس و خودباوری فرد تاثیر میگذارد.

و در ادامه درپاسخ به این سوال که از شغل خودتان راضی هستید 74 درصد پاسخ منفی داده اند.

انسانهای موفق با اقتدار به بدبختی ها و شکستها نه میگویند.

با اقتدار بگویید هیچ موج بدبختی و منفی ای در زندگی من جایی ندارد.

در اولین قدم به تمام مشکلات و بدبختی ها و امواج منفی نه بگویید و بعد به سراغ مثبت اندیشی و جملات جادویی بروید.

علت تمام مشکلات و بیماری ها خود فرد است و فرمان منفی فرد به ذهنش.

و اگر فردی احساس خوشبختی نمیکند باز هم خودش مقصر است زیرا دائم به بدبختی ها اجازه داده به زندگی او وارد شوند.

آیا خوشبخت بودن و لذت بردن از زندگی نیاز به اجازه گرفتن از دیگران یا موکول کردن به زمان دیگری دارد؟

دو جمله ی کفرآمیز در جهان:

1.خدایا چرا من؟

2.اهمیت دادن به نداشته ها بیشتر از داشته ها.

اگر خودتان احساس کنید خوش قیافه،خوشتیپ و عالی هستید به صورت کاملا اتوماتیک این احساس را به اطرافیان منتقل میکنید.

*برای لذت بردن از ثانیه ها:

1.پذیرش خودتان و اطرافیان به همین صورت.

عاشق اعضای بدنتان باشید.با انها درست رفتار کنید و احترام بگذارید.از آنها بخواهید به بهترین شکل عمل کنند و شما نیز به انها آسیب نرسانید.

2.تغییر نگرش خود نسبت به زندگی و خوشبختی.

ما میتوانیم به هر چیزی به دو صورت نگاه کنیم نگاه خصمانه و نگاه آشتی جویانه.

مثلا نگاه به مرگ عزیزان،اول نگاه خصمانه یعنی من به پایان دنیا رسیده ام و زندگی ام دیگر معنایی ندارد.نگاه دوم یعنی آشتی جویانه کسی که مرده از تمام غم ها فارغ شده (من به جای او این غم و رنج فراغ را تحمل میکنم چون اگر من مرده بودم اوخیلی بیشتر رنج میکشید)

رنج وقتی معنا یافت معنایی چون گذشت و فداکاری دیگر آزاردهنده نیست.

بیایید به جای اینکه از رنج هایمان بنالیم به انها ببالیم.

3.قضاوت خود را به تاخیر بیندازید.

قضاوت در مورد افراد و اتفاقات.

شاد باشید:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

رازهایی برای شاد زیستن

*فرمان از کلمات برای شاد زیستن

در کتاب معجزه ی آب قدرت خدا و کلمات را میبینیم.

کلمات مختلفی به یک لیوان آب گفته شده بعد آب یخ زده و از بلورهای ان عکس گرفته شده و واکنش بلورها ثبت شده.

*واکنش بلورها در مقابل کلمات مثبت و زیبا مانند فرشته بسیار عالی بوده یعنی بلورها با نظم و زیبایی تشکیل شده اند در مقابل کلمات زشت با بار منفی مثل شیطان باعث تشکیل بلورها بدون نظم و زیبایی شده اند.

*حتی وقتی به آب فرمان داده شده که انجام بده آب احساس توهین کرده و بلورهای ان کاملا نامنظم و زشت شده اند اما وقتی به آب گفته شده بیا انجام بدهیم بلورها منظم و زیبا هستند.

زمانی که آب متوجه توهین و دستور میشود و واکنش نشان میدهد والدین باید بدانند توهین ها،تحقیرها و فرمانهایشان تاثیرات جبران ناپذیری بر کودکانشان خواهد داشت.

اگر میخواهید هم مردم عاشق شما شوند و هم شما احساس شادی کنید از انها به جای انتقاد و ایرادگیری های مکرر حسن جویی کنید.

*حتی موسیقی ها بر شکل بلورهای تاثیرگذار هستند.

موسیقی های غمگین،تند،ناامید کننده و با الفاظ زشت بلورها را نامنظم و زشت و موسیقی های محلی،آرام،امیدوار کننده و عاشقانه بلورها را منظم و زیبا کرده اند.

*بررسی بر روی آب لوله کشی مناطق مختلف نشان داده که آبی که از کنار شهرهای پرجمعیت با آلودگی صوتی و امواج منفی بسیار میگذشته بلورهای زشت و نامنظم و آب چشمه (مکانی که انرژی مثبت فراوانی دارد) بلورهای زیبا و منظم دارد.

نتیجه گیری:

زمانی که کلمات با انرژی مثبت و منفی بر آب تاثیر میگذارد آیا میتوان از تاثیرات این کلمات و انرژی آنها بر انسانها غافل بود؟

دوست داشتن خود را ابراز کنید.

با کلمات زیبا یکدیگر را صدا کنید.

به جای فرمان از خواهش استفاده کنید.

تشکر کنید.

و مطمئن باشید تاثیرات شگفت انگیز ان را در روابط و زندگیتان خواهید دید.

:w42:

لینک به دیدگاه

رازهایی برای شاد زیستن

*عشق

اگر میخواهید واقعا زندگیتان شیرین شود عاشق شوید.از عشق زمینی تا عشق آسمانی.

لیستی از تمام افرادی که در زندگیتان دوستشان دارید تهیه کنید و برایشان پیام های محبت آمیز بفرستید و شب ها برایشان دعا کنید زیرا آنها دلایلی برای زنده بودن و زندگی کردن شما هستند.

:vi7qxn1yjxc2bnqyf8v

لینک به دیدگاه

رازهایی برای شاد زیستن

*بخشودن

برای شاد زیستن مدام بخشودن را تجربه کنید.

کینه هایی که به دل میگیریم در لحظه لحظه ی زندگیمان جاری میشوند و تمام آن را خراب میکنند.

یک لیست تهیه کنید.

در آن اسامی تمامی آدمهایی که شما را آزار داده اند ثبت کرده و با این جمله انها را ببخشید که

من ... را بخشیدم و رها کردم.

خودتان را نیز ببخشید (اگر به خاطر شکستها و عدم موفقیتها و حتی آزارهای دیگران خودتان را مقصر میدانید) با این جمله ی کلیدی که

من خودم را به خاطر ... بخشیدم.

یکی از دلایل تمامی شکستها و عدم موفقیتها داشتن کینه است.

بخشودن بی مجازات گذاشتن ظالم نیست هرکس به شما ظلمی کرده باید تاوان بدهد.

بخشودن به معنای این نیست که بمانیم به ما ظلم یا توهین شود یعنی دیگر اجازه نمیدهیم به ما ظلم یا توهین شود.

هرکس توهین را بپذیرد به دیگران اجازه داده به او توهین کنند.

برای خودتان حریم و چهارچوبی تعیین کنید و اجازه ندهید هرکسی وارد حریمتان شود.

کمک به دیگران روح انسان را تازه میکند.

از هر آنچه میتوانید برای کمک به دیگران استفاده کنید.

اجناس مانده در انباری هایتان میتوانند دل خیلی از انسانها را شاد کنند.

به کودکانتان بیاموزید ببخشند.

ان وقت شادی و رضایت را در زندگی خود احساس میکنید.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

رازهایی برای شاد زیستن

*حسن جویی

یکی از زیباترین کارهای دنیا که شادی عمیق در وجود ما به وجود می آورد.

حسن جویی یعنی دیدن زیبایی ها و مطرح کردن آنها.

از زیبایی افراد و توانایی هایشان بگویید.

بدون توقع حسن جویی کنید.

زندگی داد و ستد عشق است.

مردم از حسن جویی شما لذت میبرند و نیاز روحی و عاطفی آنها برآورده میشود.

:flowerysmile:

لینک به دیدگاه

رازهایی برای شاد زیستن

*تغییرات فیزیکی با ورزش و دوش گرفتن

زیر دوش آب ورجه ورجه کنید.

(در این مورد آقای حلت توضیح خاصی ندادن چون فکر میکنم واقعا هم به توضیح نیازی نیست.

همه ی ما میدونیم که ورزش چقدر برای جسم و روحمون مفید و مهمه.

انسانی که ورزش میکنه کمتر دچار بیماری های جسمی و روحی میشه که این خودش اعتماد به نفس و بازدهی اون فردو بالا میبره و همچنین اندام بهتری نسبت به افرادی که ورزش نمیکنن و تحرک کافی ندارن داره که اینم رو اعتماد به نفس فرد تاثیر مثبتی میذاره.

علاوه بر این در هنگام ورزش کردن کمتر به مشکلات و سختی های زندگیمون فکر میکنیم و بیشتر انرژی میگیریم تا با اونها مقابله کنیم.

در مورد خانومها باید بگم رقص هم در کنار ورزش یکی از بهترین روشها برای تناسب اندام،مخصوصا کمک کردن به باریک شدن کمر و آب شدن چربی های شکم و دور کردن احساسات بد و استرسه.

البته یه راه خوب برای خانومهایی که عشوه و ناز کردن بلد نیستن و یجورایی مثل مردا رفتار میکنن.

که باید تمرین رقصو مداوم انجام بدن.

الان که سن ابتلا به کمردرد و پادرد خیلی پایین اومده و جوونای زیر سی سال هم دچار این امراض میشن،شنا یکی از بهترین ورزش هاست.

به نظرم شنا خودش اعتماد به نفسو هم بالا میبره.

کسی که از اندام و بدن خودش راضی نیست وقتی تو راه تقویت اعتماد به نفس قدم میذاره میتونه از شنا به عنوان یه تمرین برای ظاهر شدن جلوی افراد مختلف با اون چیزی که هست (بدون آرایش یا لباسهایی که اندامشو بهتر نشون بدن) استفاده کنه.

وقتی شما ورزش میکنید یعنی خودتون و بدنتونو دوست دارید و برای بهتر شدنش هرکاری میکنید.

محاله که بدن شما متوجه این عشق شما نشه و بهتون پاسخهای شگفت انگیزی نده.

من اینو تجربه کردم :w16:)

لینک به دیدگاه

رازهایی برای شاد زیستن

*لذت بردن از کارهایی که دوست دارید

یک لیست تهیه کنید از کارهایی که دوست دارید انجام دهید،برای انجام آنها برنامه ریزی کنید و از انجام آنها لذت ببرید.

زوجی که بتوانند حداقل پنج کاری که طرف مقابل را خوشحال میکنند نام ببرند در مسیر خوشبختی قرار دارند.

لیستی از کارهایی که همسر یا نامزدتان را خوشحال میکنند و به او حس بهتری میدهند تهیه کنید و برایش آن کارها را انجام دهید.مطمئن باشید انرژی گرفتن و لذت بردن او تاثیر مثبتی بر رابطه و وجود شما خواهد گذاشت.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...