رفتن به مطلب

ATMEGA 16 To LCD

bluray

ارسال های توصیه شده

سلام به همه

من رشته ام نرم افزار هست . اما از بد روزگار استاد گیر داده که کار سخت افزاری انجام بدیم . منم تصمیم گرفتم با یک برنامه از سمت پی سی دیتا رو بفرستم روی یک ال سی دی دو در شانزده.

خوب با همه بی سوادیم مدار رو ساختم . به این ترتیب که دیتا میاد به ماکس 232 و از اون هم به پایه RX میکرو . حالا می خوام در محیط کد ویژن کدی بنویسم که این دیتایی که میاد به میکرو بره روی ال سی دی نمایش داده بشه البته با توضیحش چون استاد ازم می پرسه که کد کارش چیه .

با کد ویزارد یه کارایی کردم . مثلا الان مدار سخت افزارش تکمیله تکمیله . پورت بی رو هم دادم به ال سی دی . وقتی هم با دستور lcd_putsf چیزی روش می نویسم می نویسه و این یعنی سخت افزار بی مشکل هست .

در کدویزارد حالت receiver رو برای میکرو تعریف کرده ام . باید RX interupt هم فعال باشه؟ می خوام با باند ریت 4.8 بفرستم روش . کدی که باید بنویسم چیه؟ فکر نکنم بیشتر از ده خط باشه . اما من وارد نیست . خواهشا در مورد کدش کمک بدید

لینک به دیدگاه
  • 11 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...