رفتن به مطلب

آشنایی با چهار توصیه برای مصرف بی ضرر پیتزا

ارسال های توصیه شده

3119_orig.jpg

شهروندان آمریکایی مانند سایر مردم دنیا سالانه بیش از 3 میلیارد پیتزا را از 60 هزار رستوران می خرند.

علاوه بر سفارش دادن پیتزای سبزیجات که حاوی انواع ماهی، آناناس، قارچ، کدو، بادمجان، پیاز، روغن غیر اشباع، گوجه فرنگی و ... است و غذایی به نسبت سالم را می سازند، مصرف این غذای خوشمزه مشکلات دیگری نیز دارد.

5880_orig.jpg&mode=large

یافته های دانشمندان اداره غذا و داروی آمریکا نشان می دهند، افزودن پنیر عاری از چربی به این نوع پیتزا نیز کارگشا نیست و میزان چربی اشباع در این نوع پیتزا بسیار بیشتر از همبرگر است.

ناراحت نشوید، با اجرای روش های زیر می توانید از خوردن پیتزای سبزیجات لذت ببرید:

1- پیتزای بدون پنیر سفارش دهید.

2- پیتزای کاملا گیاهی سفارش دهید. ( عاری از ماهی و ... )

3- فقط روی پیتزا را بخورید و به نان دست نزنید.

4- یک پیتزا را در دو وعده بخورید.

منبع : فودنا

لینک به دیدگاه
با درود و سپاس!

رعایت کردن این نکات برای یکی مثل من فقط شکنجه هستش:icon_pf (34):

صد درود :a030: :icon_gol:

سخت اما ممکنه .. :icon_redface:

اما بطور کلی چون پیتزا یکی از غذاهای مورد علاقه جوانان هست بعیده به این دستورالعمل توجهی کنند :ws3:

لینک به دیدگاه
اسم این که دیگه پیتزا نیس :ws3:

پس اسمش چیه ؟؟؟ws3.gif

پیتزا چندین نوع داره که ما فقط تعداد محدودیشو تو ایران مصرف میکنیم و البته مضرتریناشو هم مصرف میکنیم :icon_redface:

بعضی رستوران های معتبر تو منوی خودشون پیتزا سبزیجات دارند .. افراد کمتری این پیتزا رو انتخاب میکنند

سوالی هم که درباره اینکه چرا این پیتزا سبزیجات انتخاب نمی کنند با قطعیت میگن طعمشو دوس نداریم البته فکر کنم روش های بالا کار ساز باشه:w02:

لینک به دیدگاه
پس اسمش چیه ؟؟؟:ws3:

پیتزا چندین نوع داره که ما فقط تعداد محدودیشو تو ایران مصرف میکنیم و البته مضرتریناشو هم مصرف میکنیم :icon_redface:

بعضی رستوران های معتبر تو منوی خودشون پیتزا سبزیجات دارند .. افراد کمتری این پیتزا رو انتخاب میکنند

سوالی هم که درباره اینکه چرا این پیتزا سبزیجات انتخاب نمی کنند با قطعیت میگن طعمشو دوس نداریم البته فکر کنم روش های بالا کار ساز باشه:w02:

کاملا درسته

شما یه تصور از این پیتزا داشته باشید: پنیر که نداره، نونشم که نخوریم. ولی قسمت سبزیجاتش و اینکه نصف پیتزا بخوریم، پیشنهاد خوبیه :w16:

لینک به دیدگاه
کاملا درسته

شما یه تصور از این پیتزا داشته باشید: پنیر که نداره، نونشم که نخوریم. ولی قسمت سبزیجاتش و اینکه نصف پیتزا بخوریم، پیشنهاد خوبیه :w16:

گفتم که برای جوونای ایرانی سخته اینجور ذائقه ... من امتحان نکردم

اتفاقا سر کلاس تغذیه استاد بحث اینجور شروع کرد گفت چند نفرتون تا حالا پیتزا سبزیجات خوردید؟؟ اصن پیتزا سبزیجات میدونید چه مواد غذایی داره ؟؟ چه ویتامین ها و.. داره ؟؟ حتی یک نفر دستشو بلند نکرده بگه حتی این پیتزا رو بو کردم

به تصور شما پیتزا فقط با پنیر می بینید اما دو تا دستور العمل پیتزا سبزیجات بدون پنیر ببینید :

[h=3]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/h]

[h=3]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/h]

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...