رفتن به مطلب

مشکل در نصب simatic manager

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

من از بانک نرم افزار دانشگاهمون نرم افزار simatic manager رو برداشتم. البته چند تا نسخه داشت که حالا نمیدونم کدومشو باید نصب کنم.

یکیش بود simatic manager s7 300 که ورژن 5.4 ویرایش 2006 بود.

نسخه بعدی اسمش step7 ورژن 5.5 بود که من همین نسخه رو نصب کردم. نرم افزار ویرایش 2010 هستش.

حالا من با این نرم افزار دوتا مشکل اساسی دارم :

اول اینکه روی ویندوز سون نمیتونم نصبش کنم. در حالی که موقع نصب نرم افزار پیغام نمیده که ویندوزم پیشتیبانی نمیشه. یعنی رو ویندوز سون نرم افزار نصب میشه ولی با اولین ریستارت ارور bluescreen میاد و دیگه ویندوزم نمیاد بالا.

مشکل دوم اینه که نرم افزارو رو ویندوز xp نصب کردم. تو اموزشایی که دیدم باید همراه با نرم افزار یه سری نرم افزار دیگه هم به شکل زیر نصب بشه( توی ویندوز xp هم باید به همین ترتیب باشه )

zzz.png

ولی رو سیستم من به این شکل میاد توی استارت منو

sASasaS.jpg

میخواستم بدونم الان نرم افزار رو سیستم من درست نصب شده یا نه؟ و اگه درست نیست کسی میتونه نصب این نرم افزارو برام توضیح بده؟

با تشکر

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

من از بانک نرم افزار دانشگاهمون نرم افزار simatic manager رو برداشتم. البته چند تا نسخه داشت که حالا نمیدونم کدومشو باید نصب کنم.

یکیش بود simatic manager s7 300 که ورژن 5.4 ویرایش 2006 بود.

نسخه بعدی اسمش step7 ورژن 5.5 بود که من همین نسخه رو نصب کردم. نرم افزار ویرایش 2010 هستش.

حالا من با این نرم افزار دوتا مشکل اساسی دارم :

اول اینکه روی ویندوز سون نمیتونم نصبش کنم. در حالی که موقع نصب نرم افزار پیغام نمیده که ویندوزم پیشتیبانی نمیشه. یعنی رو ویندوز سون نرم افزار نصب میشه ولی با اولین ریستارت ارور bluescreen میاد و دیگه ویندوزم نمیاد بالا.

مشکل دوم اینه که نرم افزارو رو ویندوز xp نصب کردم. تو اموزشایی که دیدم باید همراه با نرم افزار یه سری نرم افزار دیگه هم به شکل زیر نصب بشه( توی ویندوز xp هم باید به همین ترتیب باشه )

zzz.png

ولی رو سیستم من به این شکل میاد توی استارت منو

sASasaS.jpg

میخواستم بدونم الان نرم افزار رو سیستم من درست نصب شده یا نه؟ و اگه درست نیست کسی میتونه نصب این نرم افزارو برام توضیح بده؟

با تشکر

دوست عزیز جهت نصب نرم افزار سیماتیک بر روی ویندوز 7 می بایست نسخه ویندوز 7 این نرم افزار را که نمونه ایش در این لینک آمده است نصب کنید

در مورد نرم افزاری که الان برروی ویندوز xp نصب کردید این گزینه هایی که گفتید بالای استارت منو برروی simatic نشون بدین چون الان قسمت siemense automation رفتید که مربوط به license نرم افزار هست ولی احتمالا باید درست نصب کرده باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...