رفتن به مطلب

ایندیزاین

ارسال های توصیه شده

سلام

بچه ها وقتی سیو از indisign 4 or later میگیرم (مثلا از ورژنم 6 هستش) و میخام در ایندیزاین 5.5 باز کنم اررور میده و باز نمیشه

مشکل از کجاست؟

خب چوت ورژن که باهاش کار کردید بالاتر هست و و 5.5 ممکنه یک سری امکاناتی که شما استفاده کردینو نداشته باشه.(البته این یکی از دلائلی هست که زیاد اتفاق می افته و ممکنه دلیل دیگه ای داشته باشه.ارر را اینجا قرار بدید )

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید ممنون بابت پاسخ گویی

میتونم شمارتون رو داشته باشم اخه من در طول کار ب بعضی مشکلات میخورم که نمیشه اینجا گفت چون نوشتن ادبیاتش سخته

توی ی انتشارات کار میکنم ولی بعضی وقتا کم می ارم

مثلا تو یکی از سوالاتشون همیشه متن بدون نقطه هستش و من دقیقا نمیدونم چطور تایپ کنم وقتی هم از فتو میارم تو ایندیزاین کیفیتش پایینه.

ممنننننننننننننننننووووووووووووووووووووونننننننننننننننننننن

لینک به دیدگاه
سلام خسته نباشید ممنون بابت پاسخ گویی

میتونم شمارتون رو داشته باشم اخه من در طول کار ب بعضی مشکلات میخورم که نمیشه اینجا گفت چون نوشتن ادبیاتش سخته

توی ی انتشارات کار میکنم ولی بعضی وقتا کم می ارم

مثلا تو یکی از سوالاتشون همیشه متن بدون نقطه هستش و من دقیقا نمیدونم چطور تایپ کنم وقتی هم از فتو میارم تو ایندیزاین کیفیتش پایینه.

ممنننننننننننننننننووووووووووووووووووووونننننننننننننننننننن

من اصلا ایندیزاین بلد نیستم.:icon_pf (34):

نرم افزارشو گرفتم نصب هم کرده بودم اما کار باهاش بلد نیستم.ولی یکی از برنامه های امسالم هست که حتما یاد بگیرم.شما اینجا فعالیتتون رو بیشتر کنید اگه هم فرصتشو دارید بتونید به ما هم آموزش بدید خیلی عالی میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...