رفتن به مطلب

اضافه کردن textbox

setarehbaran

ارسال های توصیه شده

سلام. من میخوام گوشه نموداری که ترسیم کردم یک باکس ایجاد کنم و توضیحات مربوط به شکل رو در باکس گوشه شکل بنویسم. میشه بگید چجوری میشه اینکارو انجام داد.

لینک به دیدگاه
سلام. من میخوام گوشه نموداری که ترسیم کردم یک باکس ایجاد کنم و توضیحات مربوط به شکل رو در باکس گوشه شکل بنویسم. میشه بگید چجوری میشه اینکارو انجام داد.

سلام

بیشتر توضیح میدین، با uicontrol که میشه، دقیقا واسه چکاری می خواین.

من اینجا گفتم شاید می خواین فارسی تایپ کنین، فونتش رو بی نازنین کردم:

j9y1rwo1cvz9q18l0naa.png

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

سلام. مرسی. نه من منظورم این بود که میخوام لجند تعریف کنم. فقط مشکلم اینه که وقتی خط هام رو تو حلقه با 7 تا رنگ نشون میدم و بعد از حلقه دستور لجند رو اجرا می کنم فقط کنار توضیح سه تا از لجند ها رنگ خط رو نشون میده و بقیشون رو کنارش یه باکس خاکستری میذاره. نمیدونم چجوری باید این مشکل رو حل کنم.

لینک به دیدگاه
سلام. مرسی. نه من منظورم این بود که میخوام لجند تعریف کنم. فقط مشکلم اینه که وقتی خط هام رو تو حلقه با 7 تا رنگ نشون میدم و بعد از حلقه دستور لجند رو اجرا می کنم فقط کنار توضیح سه تا از لجند ها رنگ خط رو نشون میده و بقیشون رو کنارش یه باکس خاکستری میذاره. نمیدونم چجوری باید این مشکل رو حل کنم.

آهان، خب کدتون رو می تونین بذارین، همون قسمتی که مشکل داره؟

لینک به دیدگاه

سلام. درستش کردم. مشکلش این بود که قبل دستور پلات من هیچ اسمی واسش نذاشته بودم. الان واسه پلات اسم کذاشتم و اون رو در هر حلقه دخیره کردم و اون اسم رو به لجند هم اضافه کرذم.

لینک به دیدگاه
فقط یه سوال جدید. من میخوام جای محور x,z رو در صفحه نمایشم عوض کنم. میشه بگید چجوری باید انجام بدم؟

سلام

ببخشید دیر جواب میدم، همین جای x و z رو موقع پلات عوض کنین، چیزی که می خواین رو نمیده؟

نمی دونم با دستور view میشه یا نه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...