رفتن به مطلب

اخبار وایــــبری viber( پایگاه علمی و منبع انتشار انجمن نواندیشان)

ارسال های توصیه شده

آیا تا حالا شده اولین باشید ؟

یعنی یه خبر رو به یه نفر اعلام کنید بعد از چند ساعت یکی دیگه اون خبر رو به شما برگردونه ؟

خب یه امتحان کنید یه خبر رو تو وایبر، لاین ، واتس آپ یا هر اپلیکشن دیگه که دارید بزارید اگر جذاب باشه میبینید که به چه سرعتی انتشار پیدا میکنه!!

چرا ما نیاییم متفاوت عمل کنیم یه پایگاه خبری علمی باشیم؟؟؟؟ جک خوندن و فرستادن برای تفریح خوبه ولی باید از هر ابزاری برای گسترش اهدافمون هم بتونیم استفاده کنیم

دیشب داشتم فکر میکردم چگونه از این اپلیکشن میتونیم استفاده کنیم و دوستانمون رو تشویق کنیم یه سری هم به انجمن ما بزنن ؟

دنبال یه متن خوب هستم تا بتونیم به نوعی تبلیغ انجمن رو تو وایبر کنیم واسه همین به ذهنم رسید از دوستان کمک بگیرم و نظر بخوام که چگونه میشودتو هر گروهی که عضویم انجمن رو بتونیم تبلیغ کنیم

چون اکثر گروهایی که درون ها عضو هستیم دوستانه و خودمانی و اکثرا همسن و هم دانشگاهی هستن خیلی زود میتونیم ارتباط بگیریم برای جذب مخاطب به انجمنمون

:ws38:

یه متن علمی میتونیم بنویسیم و منبعش رو بزاریم نو اندیشان

یه خبر خوب بزاریم و آخرش بنویسیم نواندیشان

تالار ترجمه و متخصصین و مترجمان این تالار میتونن دست نوشته ها و ترجمه های جملات قشنگ رو که برای اولین بار تو ایران ترجمه میشه رو بزارن تو این تاپیک تا بقیه هم استفاده کنند

یه جمله زیبا و حکیمانه و آخرش بزاریم نواندیشان تو پست های بعدی نمونه هایی از این قبیل میزارم بقیه دوستان هم این نوشته هارو کپی کنن یا تایپ کنند و برای دیگران بفرستند و آخرش منبع لینک انجمن رو بزارن:a030:

به عنوان مثال :

رسیدن فردا برای هیچکس حتمی نیست.

پس آنقدر برقصید تا پاهیتان درد بگیرد.

آنقدر بخندید تا پهلو یتان اذیت شود.

به کسانی که دوستشان دارید ابراز عشق کنید.

چرا که شاید فردا هرگز نیاید.

(www.noandishaan.com)

مثال دوم:

چگونه از اصل بودن گوش های همراه مطمئن شویم

وارد کردن کد #06#* در گوشی خود است. با وارد کردن این شماره، می‌توانید سریال گوشی خود را در آورید. سپس خریدار می‌تواند شماره سریال درآمده را وارد سایت

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
کرده و اگر اطلاعات داده شده با گوشی شما مطابقت داشته باشد گوشی شما اصل می‌باشد.

خریدار حتی می‌تواند با مقایسه جعبه‌های دو دستگاه از اصل بودن آن مطلع شوند. گوشی‌های اورجینال نسبت به تقلبی از وزن پایین‌تر و همچنین ابعاد استانداردتری برخوردارند.

www.noandishaan.com

_________________________________________________________________________________________________________

وایبر (Viber) یک اپلیکیشن جدید و البته رو به گسترش برای گوشی‌های همراه هوشمند است و قابل نصب بر روی گوشی های مبتنی بر Android, BlackBerry OS, iOS,Series 40, Symbian, Bada و Windows Phone می باشد و با استفاده از شبکه های بی سیم و 3G کار می کند.

با استفاده از وایبر میتوانید در هر کجای دنیا، با دوستان خود که این برنامه بر روی گوشی‌های آنها نصب شده، و به اینترنت متصل هستند تماس تلفنی رایگان برقرار کنید و یا پیامک رایگان ارسال کنید.

برنامه «وایبر» توسط شرکتی به همین نام به طور رایگان عرضه می‌شود.

وایبر با ویژگی های برتری همانند امکان تماس صوتی رایگان، ارسال پیام متنی با رابط کاربری فوق‌العاده بیش از 140 میلیون کاربر را به خود اختصاص داده است. وایبر با صدای مطلوب در هنگام برقراری تماس صوتی برنامه مناسبی برای این امر می باشد .

images?q=tbn:ANd9GcRY2PxI_Wv6dYHzLTxIjYjlBxc8zzRA0lN0bOqTJdYaYfh6YgRa

Cover1.png&w=250&zc=3

vib0er.jpg

لینک به دیدگاه
ایده خوبیه

ولی متنها باید طوری باشه که مخاطب عمومی هم براش جالب باشه چون اون موقع مخاطب فقط مهندسین نیستند :ws38:

خوب تالار های عمومی مثل گفتگوی آزاد هم کلی مطالب عمومی داره که به درد همه آدما میخوره. :a030:

لینک به دیدگاه

جونم داش ابوافضل گل :a030:

سهند انجمن همه چی داره تو هر فیلدی میشه رفرنس داد به انجمن به شرطی مطالب کوتاه و جذاب باشه

ممنون پری خانم مطالبتون رو میتونید تو همین تاپیک یا تاپیکی مجزا در هر تالار ایجاد کنید تا کاربران بتونند برای دوستانشون بفرستند

جالا من از طریق مدیریت موبایل مدیران تالارها رو جمع آوری میکنم یه گروه تو وایبر تشکیل میدیم و از اونجا شروع به انتشار مطالب میکنیم دوستان دیگه ام اگر ایده ای دارند بگند استقبال میکنیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
جونم داش ابوافضل گل :a030:

سهند انجمن همه چی داره تو هر فیلدی میشه رفرنس داد به انجمن به شرطی مطالب کوتاه و جذاب باشه

ممنون پری خانم مطالبتون رو میتونید تو همین تاپیک یا تاپیکی مجزا در هر تالار ایجاد کنید تا کاربران بتونند برای دوستانشون بفرستند

جالا من از طریق مدیریت موبایل مدیران تالارها رو جمع آوری میکنم یه گروه تو وایبر تشکیل میدیم و از اونجا شروع به انتشار مطالب میکنیم دوستان دیگه ام اگر ایده ای دارند بگند استقبال میکنیم:icon_gol:

موافقم :a030:

لینک به دیدگاه

ایده خوبیه علیرضا.. یه نظر دیگه هم دارم و اون اینه که بچه های نواندیشان داخل وایبر یا واتس اپ یا لاین یه گروه ایجاد کنن و اونجا هم جلسات مجازی داشته باشیم.. ما شهرستانی ها که در جلسات مدیریتی نمیتونیم بیایم ولی اینطوری همه میتونن فعال باشن..

لینک به دیدگاه

یه پیشنهاد هم من دارم. انجمن میتونه یه پیج هم تو اینستاگرام داشته باشه.:w16: یه عکس از مطالب انجمن و ارجاع دادن بازدیدکننده ها به صفحه اصلی سایت.

لینک به دیدگاه

سلام

خیلی خوبه

یه سری پستا هم میشه برای منابع ارشد گذاشت.چون اکثرا از ما میپرسن منابع چیه میشه یه کاری کرد وارد این انجمن بشن.اما باید در این زمینه دانشجوهای برتر کمی کمک کنند.

مطالب علمی هم خوبه...حتی عکس نوشته هایی که هست و ..

ولی به نظم داخل اینستگرام بهتر جواب بده:ws52:...خوبیش اینه اونجا یه پیج داریم مخصوص انجمن :whistle:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...