رفتن به مطلب

نرم افزارمناسب ارسال ایمیل گروهی!

ارسال های توصیه شده

باسلام وخسته باشید

به نظرشمابهترین نرم افزارارسال ایمیل گروهی چیست؟

(درصورت امکان رایگان باشد)

من خیلی از نرم افزارا رو تست کردم، اما هیچ کدوم جواب نمیده.

یه پنل باید خریداری بشه.

اسکریپت خیلی بهتره.

چون نرم افزار باید فعال باشه و کامپیوتر روشن باشه موقع ارسال ایمیلا

ولی تو اسکریپت اینطوری نیست. تنظیم میکنی خودش شروع میکنه به ارسال و تو میتونی کامپیوترو خاموش کنی بری بخوابی :ws3:

بعدم اینکه نرم افزار رو میخوای روی جیمیل و یاهو و اینا ست کنی که اونام محدودیت ارسال دارن و اگه زیاد ارسال بشه یوزرتو می بندن. من یکی دوتا ایمیل ساخته بودم واسه اینکار که بستن :ws3:

ولی وقتی یه پنلی رو خریداری کنی، دیگه مخصوص همینکاره. می تونی هرچقدر میخوای ایمیل ارسال کنی که البته سرعت داره که مثلاً 4000 تا در روز ایمیل میره یا ...

در حد 4000، 5000 تا هم معقوله. بخواد خیلی زیاد بشه، جیمیل و یاهو و اینا اون سرویس دهنده رو به عنوان اسپم شناسایی میکنن و اغلب ایمیلا به اسپم میره :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
من خیلی از نرم افزارا رو تست کردم، اما هیچ کدوم جواب نمیده.

یه پنل باید خریداری بشه.

اسکریپت خیلی بهتره.

چون نرم افزار باید فعال باشه و کامپیوتر روشن باشه موقع ارسال ایمیلا

ولی تو اسکریپت اینطوری نیست. تنظیم میکنی خودش شروع میکنه به ارسال و تو میتونی کامپیوترو خاموش کنی بری بخوابی :ws3:

بعدم اینکه نرم افزار رو میخوای روی جیمیل و یاهو و اینا ست کنی که اونام محدودیت ارسال دارن و اگه زیاد ارسال بشه یوزرتو می بندن. من یکی دوتا ایمیل ساخته بودم واسه اینکار که بستن :ws3:

ولی وقتی یه پنلی رو خریداری کنی، دیگه مخصوص همینکاره. می تونی هرچقدر میخوای ایمیل ارسال کنی که البته سرعت داره که مثلاً 4000 تا در روز ایمیل میره یا ...

در حد 4000، 5000 تا هم معقوله. بخواد خیلی زیاد بشه، جیمیل و یاهو و اینا اون سرویس دهنده رو به عنوان اسپم شناسایی میکنن و اغلب ایمیلا به اسپم میره :icon_pf (34):

سلام دوست عزیز

البته بعضی ازنرم افزارها مثل GroupMail هستند که می توانی باان ایمیل ارسال کنی (امتحان کردم جواب داد)ولی این نرم افزارهاهم بدی های دارندمثل اینکه لینک خودشون هم می فرستندویااینکه شماهم اشاره کردیدکه بایداین برنامه هاراروی ایمیل یاهو جمیل هات میل وکلا

pop3 ست کنی ویک ایرادی که شمابه ان اشاره کردید این است که اگرازاین ایمیلهازیادبفرستیدحساب شمارامی بندند

:vahidrk:

...دارند

ولی شماراهکاری هم معرفی کردید آن هم پنل بودمی توانیدیک ازبهترینهارامعرفی کنید ممنون می شوم.:ws38:

لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز

البته بعضی ازنرم افزارها مثل GroupMail هستند که می توانی باان ایمیل ارسال کنی (امتحان کردم جواب داد)ولی این نرم افزارهاهم بدی های دارندمثل اینکه لینک خودشون هم می فرستندویااینکه شماهم اشاره کردیدکه بایداین برنامه هاراروی ایمیل یاهو جمیل هات میل وکلا

pop3 ست کنی ویک ایرادی که شمابه ان اشاره کردید این است که اگرازاین ایمیلهازیادبفرستیدحساب شمارامی بندند

:vahidrk:...دارند

ولی شماراهکاری هم معرفی کردید آن هم پنل بودمی توانیدیک ازبهترینهارامعرفی کنید ممنون می شوم.:ws38:

راستش من خودم قبل عید، هاست ویژه اینکار رو اجاره کردم یه ماه که خب قیمتش نسبت به پنل ها و هاست های دیگه بهتر بود. ولی یادم نمیاد کجا بود :icon_pf (34):

خودم رو اون فضای هاست اسکریپت رو نصب کردم و استفاده کرد. اسکریپت email market که بهترین و قوی ترین اسکریپت تو این زمینه هستش به نظرم. پنل هایی هم که میخرین اکثراً همینکارو کردن. یعنی این اسکریپت رو توی یه هاستی نصب کردن و در اصل اونو به عنوان پنل ارسال ایمیل بهتون میدن.

لینک به دیدگاه
راستش من خودم قبل عید، هاست ویژه اینکار رو اجاره کردم یه ماه که خب قیمتش نسبت به پنل ها و هاست های دیگه بهتر بود. ولی یادم نمیاد کجا بود :icon_pf (34):

خودم رو اون فضای هاست اسکریپت رو نصب کردم و استفاده کرد. اسکریپت email market که بهترین و قوی ترین اسکریپت تو این زمینه هستش به نظرم. پنل هایی هم که میخرین اکثراً همینکارو کردن. یعنی این اسکریپت رو توی یه هاستی نصب کردن و در اصل اونو به عنوان پنل ارسال ایمیل بهتون میدن.

سلام دوست عزیز

خب این اسکریپ که ضاهرادراینترنت هست ومی شه دانلودکرد!

فقط می ماندیک هاست شماگفتین هاست ویژه این کاربودمگرفرق می کندباهاست معمولی؟

پس می شوداگرسایتی داشتیم روهاست همان سایت هم این اسکریپ رانصب کنیم؟وبعضاقسمتی ازدرامدسایت باشد.:gnugghender:

باسپاس

لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز

خب این اسکریپ که ضاهرادراینترنت هست ومی شه دانلودکرد!

فقط می ماندیک هاست شماگفتین هاست ویژه این کاربودمگرفرق می کندباهاست معمولی؟

پس می شوداگرسایتی داشتیم روهاست همان سایت هم این اسکریپ رانصب کنیم؟وبعضاقسمتی ازدرامدسایت باشد.:gnugghender:

باسپاس

نه رو هاست معمولی نمیشه. کلاً ساسپندش میکنن اون موقع :ws3:

هاست ویژه همین کار رو باید بگیری یا اینکه رو سرور اختصاصی اینکارو انجام بدی.

لینک به دیدگاه
نه رو هاست معمولی نمیشه. کلاً ساسپندش میکنن اون موقع :ws3:

هاست ویژه همین کار رو باید بگیری یا اینکه رو سرور اختصاصی اینکارو انجام بدی.

دوست عزیزسلام

خب برای امتحان یک

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
گرفتم و یک
کردم روش کاررامی شودتوضیح دهیدچگونه اسکریپت راروی هاست قراردهم.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
دوست عزیزسلام

خب برای امتحان یک

گرفتم و یک
کردم روش کاررامی شودتوضیح دهیدچگونه اسکریپت راروی هاست قراردهم.:icon_gol:

با هاست رایگان که اصلاً جواب نمیده.

گفتم هاست ویژه ارسال ایمیل

تو لینک دوم هم عنوانش که زده روش نصب انواع اسکریپت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...