رفتن به مطلب

نگو کینه ای نیستم. هستی . ولی تا کی ؟

fakur1

ارسال های توصیه شده

عده زیادی از بچه های قدیمی که فعلا نیستند , یه عیب بزرگ داشتند که هر چه سعی میکردن که مخفیش کنن نمیشد . و اون کینه ای بودنشون بود که خیلی هاشون هنوزم نتونستن این عادت رو فراموش کنند.

ظاهرا توبحث هاشون جانب احتیاط رو رعایت میکردن ولی تو دلشون به اندازه ظاهرشون آروم نبودن. همین صفت باعث شد دشارژ بشن و نتونن مثه سابق انرژی حضور داشته باشن. این حدس من اگه درست باشه میتونه چراغ راه آینده باشه که کینه ای نباشیم و مثه خدا بخشنده باشیم و تا عمر داریم همینجا به حضور همدیگه افتخار کنیم و قدر شناس انجمن باشیم.

منتظر سایر نظرات دوستان هستم.

• Like 4
لینک به دیدگاه

من کینه ای نبودم و نیستم

خودت میدونی فکور خان تاپیکایی ک در مورد من زده بودی باعث اخراجت شده بود ک یادته؟ولی من خیلی وقته بخشیدمت

خوبه یاد بگیریم تا کفش دیگران و نپوشیدیم دو روز تو لباسش زندگی نکردیم با پاهاش راه نرفتیم و تو قلبش نبودیم قضاوت نکنیم

شما از مشغله بر و بچ قدیمی چه خبری داری ک انگ کینه ای بودن و بهشون میچسبونی؟

• Like 8
لینک به دیدگاه
عده زیادی از بچه های قدیمی که فعلا نیستند , یه عیب بزرگ داشتند که هر چه سعی میکردن که مخفیش کنن نمیشد . و اون کینه ای بودنشون بود که خیلی هاشون هنوزم نتونستن این عادت رو فراموش کنند.

ظاهرا توبحث هاشون جانب احتیاط رو رعایت میکردن ولی تو دلشون به اندازه ظاهرشون آروم نبودن. همین صفت باعث شد دشارژ بشن و نتونن مثه سابق انرژی حضور داشته باشن. این حدس من اگه درست باشه میتونه چراغ راه آینده باشه که کینه ای نباشیم و مثه خدا بخشنده باشیم و تا عمر داریم همینجا به حضور همدیگه افتخار کنیم و قدر شناس انجمن باشیم.

منتظر سایر نظرات دوستان هستم.

دلیل بسی مسخره و کوته بینانه !!

• Like 5
لینک به دیدگاه

رابطه بین نیومدن به انجمن و کینه ای بودن مانند رابطه میان کمپین "تو حاضری واسه عشقت چیکار کنی" با "گرمایش کره زمینه" که هیچ ربطی به هم ندارن:ws3:

بچه های قدیمی بچه های خیلی باحالی بودن و هستن و هرجا هستن براشون ارزوی موفقیت میکنم

یه نکته دیگه این بود که امضاتون خیلی قشنگه جناب فکور، کاشکی خودتون یه بار دیگه نگاش کنید:w16:

• Like 6
لینک به دیدگاه

من برای هر حرفی که میزنم دلیل دارم . بقول یه مثل قدیمی : شما حرف رو بنداز زمین , صاحبش پیداش میکنه.

در ضمن من گفتم یه عده ای نه همشون. شایدم یه عده قلیل.

لینک به دیدگاه
دلیل بسی مسخره و کوته بینانه !!

.

اول اینکه اصول ، همیشه باید ساختار یک نظریه باشند و نه محتوای ناسزاگونه. اصول برای حفظ انسجام یک نظریه ضروری است. دوم اینکه ، این اصول مانند قانون ارجاعی نیستند و اگر تضادی با منفعت مجریان داشته باشند باید بااستراتژی این تضاد را حل کرد. سوم اگر در روال عملیاتی استراتژی ، تضادی در منفعت جزء و کل مجریان ، منفعت کنونی و آینده ی آنان وجود داشته باشد باید آنرا باتاکتیک حل کرد نه با توهین.

• Like 1
لینک به دیدگاه
رابطه بین نیومدن به انجمن و کینه ای بودن مانند رابطه میان کمپین "تو حاضری واسه عشقت چیکار کنی" با "گرمایش کره زمینه" که هیچ ربطی به هم ندارن:ws3:

بچه های قدیمی بچه های خیلی باحالی بودن و هستن و هرجا هستن براشون ارزوی موفقیت میکنم

یه نکته دیگه این بود که امضاتون خیلی قشنگه جناب فکور، کاشکی خودتون یه بار دیگه نگاش کنید:w16:

جملات رو بصورت ظاهری میخونی . یکم بشتر فک کنی به همین واقعیت ها تو درون خودتم میرسی. در گذشته روی هر موضوعی بشدت بحث میشد. همین شدت احساسات در خیلی از دوستان تبدیل به کینه ناخواسته و پنهان میشد . و گاهی به مناسبت هایی مراسم آشتی کنان هم راه می افتاد. مثه زمان عید نوروز

حدس من اینه که شاید خیلی ها نتونستن خودشون و دیگران رو ببخشند.

همین حالام چند نفر هستند که هیچوقت از تاپیکها و نوشته های من تشکر نمیکنند ولی به نرمی جو رو مخدوش میکنند ( بطور نا خواسته )

اینا نشانه است .

پیام : بخشش کار بزرگان است.

نتیجه : ما داریم آسیب شناسی میکنیم . روال این کار هم گفتگوست نه دنبال متهم گشتن.

موفق باشید و مرسی از شرکت شما.

• Like 1
لینک به دیدگاه

با کلمات بازی کردن خیلی راحته

جناب فکور چرا فکر میکنید همه مثل شما کینه ای هستن؟من رک و مستقیم صحبت میکنم و مثل شما اهل متلک پراکنی نیستم

برگردیم به چهار سال قبل روزی ک بنده مدیر ازاد شدم یادتونه؟اون روز کل انجمن رو بهم ریختین ک چرا فلانی مدیر شد در صورتی ک من لیاقت مدیریت داشتم امیدوارم ذهنتون یاری بده ک کینه بدل گرفتین و قهر کردین و رفتین

شش ماه بعد با یه تاپیک سر پر از توهین برگشتین ک ذهنم یاری نمیده خطاب به کی بود و من ویر باید اون تاپیک رو حذف میکردم و جالب تر از اون تاپیک بعدیتون بود ک برچسب زدن به ادمین بود ک با دخترای انجمن.....

و عکسهایی از من گفتین دارین ک بنده همچنان منتظرم تا رو بشه!

بله جناب فکور هیچ وقت اخلاق خودتون و بر دیگرون برچسب نکنید این جوابم در جواب تیکه پراکنی شما بود در پست قبلیتون

• Like 2
لینک به دیدگاه
جملات رو بصورت ظاهری میخونی . یکم بشتر فک کنی به همین واقعیت ها تو درون خودتم میرسی. در گذشته روی هر موضوعی بشدت بحث میشد. همین شدت احساسات در خیلی از دوستان تبدیل به کینه ناخواسته و پنهان میشد . و گاهی به مناسبت هایی مراسم آشتی کنان هم راه می افتاد. مثه زمان عید نوروز

حدس من اینه که شاید خیلی ها نتونستن خودشون و دیگران رو ببخشند.

همین حالام چند نفر هستند که هیچوقت از تاپیکها و نوشته های من تشکر نمیکنند ولی به نرمی جو رو مخدوش میکنند ( بطور نا خواسته )

اینا نشانه است .

پیام : بخشش کار بزرگان است.

نتیجه : ما داریم آسیب شناسی میکنیم . روال این کار هم گفتگوست نه دنبال متهم گشتن.

موفق باشید و مرسی از شرکت شما.

خب ببینید شما توی پست اول گفتید عده زیادی از دوستان بعدش چنتا پست بعدی گفتید شاید عده قلیلی:ws52:

بعدش خدایی من از هیچ کدوم از بچه ها کینه ای به دل ندارم و کلا با هیچکدوم از بچه ها مشکلی ندارم، با شما هم هیچ مشکلی ندارم فقط چون دیدم بچه های قدیمی نیستن از خودشون دفاع کنن من خواستم فقط بگم که حرفتون درست نبوده و کاشکی اصلا تایپیکش نمی کردید:w16:

بعد هم تشکر نکردن از پستا دلیل به کینه ای بودن بچه ها نیست خب به عنوان یک دوست به شما میگم یک لحظه فکر کنید که شاید خودتون کارتون اشتباه بوده که بچه ها اینجوری باهاتون رفتار کردن، شاید حق با اونا باشه شایدم حق با شما باشه ولی فقط برای یه لحظه فکر کنید شاید شما اشتباه می کنید

بخشش کار بزرگان است رو نباید آدم برای خودش به کار ببره بلکه دیگران باید این رو بگن، من هیچوقت نباید خودم رو جزء بزرگان ببینم :ws3:این مثل این میمونه که آدم به خودش بگه سرورم:ws28:(قصد توهین نداشتم البته)

• Like 5
لینک به دیدگاه
خب ببینید شما توی پست اول گفتید عده زیادی از دوستان بعدش چنتا پست بعدی گفتید شاید عده قلیلی:ws52:

بعدش خدایی من از هیچ کدوم از بچه ها کینه ای به دل ندارم و کلا با هیچکدوم از بچه ها مشکلی ندارم، با شما هم هیچ مشکلی ندارم فقط چون دیدم بچه های قدیمی نیستن از خودشون دفاع کنن من خواستم فقط بگم که حرفتون درست نبوده و کاشکی اصلا تایپیکش نمی کردید:w16:

بعد هم تشکر نکردن از پستا دلیل به کینه ای بودن بچه ها نیست خب به عنوان یک دوست به شما میگم یک لحظه فکر کنید که شاید خودتون کارتون اشتباه بوده که بچه ها اینجوری باهاتون رفتار کردن، شاید حق با اونا باشه شایدم حق با شما باشه ولی فقط برای یه لحظه فکر کنید شاید شما اشتباه می کنید

بخشش کار بزرگان است رو نباید آدم برای خودش به کار ببره بلکه دیگران باید این رو بگن، من هیچوقت نباید خودم رو جزء بزرگان ببینم :ws3:این مثل این میمونه که آدم به خودش بگه سرورم:ws28:(قصد توهین نداشتم البته)[/

QUOTE]

این موضوع نیاز به دفاع نداره . نیازمند موشکافی و بررسی است . شما معنی آسیب شناسی رو میدونین؟

اون جمله بخشش رو من برا خودم نگفتم . اگرم از کسی کینه ای می داشتم الان اینجا نبودم.بحث من و شما نیست . اون موضوع در حد یه نظریه است و حقش اینه که بشکل علمی بررسی بشه .

عصاره موضوع تاپیک اینه : وقتی دو نفر رو موضوعاتی باهم بحث یا تبادل نظر میکنند , تو دلشون کینه ای میشن یا نه؟

لطفا با روش علمی و آکادمیکی نظر بدید. مرسی

• Like 2
لینک به دیدگاه

بخشش کار بزرگان است رو نباید آدم برای خودش به کار ببره بلکه دیگران باید این رو بگن، من هیچوقت نباید خودم رو جزء بزرگان ببینم :ws3:این مثل این میمونه که آدم به خودش بگه سرورم:ws28:(قصد توهین نداشتم البته)[/

QUOTE]

این موضوع نیاز به دفاع نداره . نیازمند موشکافی و بررسی است . شما معنی آسیب شناسی رو میدونین؟

اون جمله بخشش رو من برا خودم نگفتم . اگرم از کسی کینه ای می داشتم الان اینجا نبودم.بحث من و شما نیست . اون موضوع در حد یه نظریه است و حقش اینه که بشکل علمی بررسی بشه .

عصاره موضوع تاپیک اینه : وقتی دو نفر رو موضوعاتی باهم بحث یا تبادل نظر میکنند , تو دلشون کینه ای میشن یا نه؟

لطفا با روش علمی و آکادمیکی نظر بدید. مرسی

خب من معنی آسیب شناسی رو نمیدونم چیه ولی خودمونیم انگار شمام معنیه نظریه رو نمیدونی:ws3:

خب نباید کینه ای بشن مگه اینکه توهینی رد و بدل بشه

فقط یک نکته اینکه منظورتون رو از روش آکادمیک و علمی نفهمیدم چیه؟منظورتون اینه که فلمبه سلمبه حرف بزنیم؟اگه اینه من بلد نیستم خب من دوس دارم مثل عوام الناس مثل سیاوش قمیشی و صادق هدایت حرف بزنم:w02:

• Like 5
لینک به دیدگاه

خب من معنی آسیب شناسی رو نمیدونم چیه ولی خودمونیم انگار شمام معنیه نظریه رو نمیدونی:ws3:

خب نباید کینه ای بشن مگه اینکه توهینی رد و بدل بشه

فقط یک نکته اینکه منظورتون رو از روش آکادمیک و علمی نفهمیدم چیه؟منظورتون اینه که فلمبه سلمبه حرف بزنیم؟اگه اینه من بلد نیستم خب من دوس دارم مثل عوام الناس مثل سیاوش قمیشی و صادق هدایت حرف بزنم:w02:

جالبه

پس حالا که تا اینجا اومدیم یه شعری یا دیکلمه ای هم چاشنی گفتگومون بکنیم بیراهه که نرفتیم؟

• Like 2
لینک به دیدگاه

جناب فکور اگه عصاره تاپیک درباره کینه ای شدن تو بحثا هستش، محتوای تاپیک به شدت متفاوته که اشاره به دوستان قدیمی که حضور ندارن واسه دفاع و عملاً شخصیت اون دوستان رو داری زیر سوال می بری.

چندمین باره که تو تاپیکهاتون دیدم سعی میکنید با برچسب زدن به فرد یا گروهی خاص یه بحثی رو راه بندازین. ولی شیوه ای که استفاده می کنید شیوه درستی نیست.

تو خیلی از موارد هم رو اشتباه اصرار می کنید که مثلاً بقیه رو به چالش بکشونی :banel_smiley_4:

از سهند عزیز معذرت میخوام اگه تو کارش دارم دخالت میکنم. تاپیک بسته میشه و اگه علاقه دارین روی کینه ای شدن یا نشدن یه نفر بحث کنید و عصاره تاپیکتون چیز دیگه ای هستش، با مضمون و محتوای درستی زده بشه.

اگه علاقه مند به موشکافی موضوعات مختلف جامعه هستین، لطفاً به جای اینکه افرادی خاص و رفتار شخصیت اونها رو به چالش بکشین و برچسب بهشون بزنید، خود موضوعات رو به چالش بکشین :icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...