رفتن به مطلب

╬♥╬ قوانین و مقرارت تالار نجوم ، حتما مطالعه نمایید ╬♥╬


ارسال های توصیه شده

با سلام به همه دوستان و کاربران گرامی ... :icon_gol::icon_gol:

این تاپیک در جهت آگاهی دوستان از قوانین و شرایط تالار نجوم و ستاره شناسی ایجاد شده به منظور حفظ نظم و ترتیب هرچه بیشتر و بهتر در این بخش ؛ تشکر از همکاری شما ... :icon_gol::icon_gol:

 

قانون شماره 1 ) سوالات ، مشکلات و درخواست ها خود را تنها در تاپیک دفتر مدیریت این بخش بیان کنید و از زدن تاپیک و دادن پست در سایر تاپیک ها جدا خودداری فرمایید ...

قانون شماره 2) پیش از زدن تایپک حتما جست و جو کنید و در صورت یافت نشدن تاپیک مربوط نام و هدف از زدن تاپیک را عنوان کنید و پس از موافقت اقدام به زدن تاپیک نمایید ...

قانون شماره 3) کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پيام در تالار ها از کلمات مناسب استفاده نمایند.

 

قانون شما ره 4 ) پیش از دادن درخواست برای مقاله ، جزوه ، کتاب و ... حتما با استفاده از ابزار جست و جو نام مورد نظر خود را جست و جو کنید و سپس در صورت نبود ، در قسمت درخواست ها ، درخواست خود را عنوان نمایید

 

قانون شماره 5) لطفاً در هنگام مطرح کردن سوالات خود ، تالار مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن سوالات خود در تالارهای نامتناسب با سوالتان خودداری نمایید.

 

قانون شماره 6) از نوشتن نامه های تجاری و یا تبلیغات تجاری پرهیز كنید. اگر جواب سوال كاربری به گونه ای بود كه مربوط به سایتهای تجاری میشد میبایست فقط در زمینه سوال كاربر سایت معرفی شود و از به كار بردن جملات و كلمات تبلیغاتی خودداری نمایید.

 

قانون شماره 7) از نوشتن یك سوال و یا یك نامه در تالارهای مختلف خودداری كنید. طبق قانون شماره 5 تالار مناسب و مرتبط به نامه خود را انتخاب كنید و فقط در آن تالار نامه خود را ارسال كنید.

 

قانون شماره 8) در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به كاربران دیگر با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد.

 

قانون شماره 9 ) برای تشکر از یک پست تنها دکمه تشکر را فشار دهید و از زدن پست های تشکرو اسپم جددا خودداری فرمایید ..

 

قانون شماره 10 )- از نوشتن جملاتی نظیر " هر کسی این ها را می خواهد برای من ایمیل ارسال کند" خودداری فرمایید در صورت مشاهده این گونه تاپیک ها و پست به عنوان یک تاپیک تبلیغاتی تلقی شده و حذف می گردد.

 

قانون شماره 11 )از ارسال پیام شخصی جهت درخواست های خود به مدیران خودداری نمایید، کلیه درخواست ها در تاپیک ها پاسخ گویی می شود.:icon_gol::icon_gol:

  • Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...