رفتن به مطلب

هر یک از ما بسته به میزان جهلمان، ظالم هستیم....

ارسال های توصیه شده

سلام این جمله از
استاد محمد علی طاهری
خیلی من رو به فکر فرو برده
:ws38:

به نظر من
هر یک از ما بسته به میزان جهلمان ، "
مظلوم
" هستیم؟

نظر من برمیگرده به تفکری که این روزها تو ذهنمه که شاید هر ظلمی که بر من میشه از ندانستن های خودم باشد

من اگر قانون هر بازی رو خوب بلد باشم زود شکست نمیخورم و از اون بازی کنار گزاشته نمیشم !!!

این بازی حالا میتونه خود زندگی روزمره ما باشه از صبح که ازخواب بیدار می شویم و به خیابان میرویم برای آغازی نو بازی شروع میشود، گاهی جهل از قوانین رانندگی گاهی جهل در روابط اجتماعی و گاهی جهل در قواعد کاری و راه و رسم برخورد با مشتری و کارفرما!!!!

همه و همه بستگی به خودمان دارد به اینکه جهل از حقوق شهروندی باعث شده خیلی جاها فکر کنیم مورد ظلم واقع میشیم ..نظر شنا چیه ؟؟

ما ظالمیم یا مظلوم ؟؟

لینک به دیدگاه

سلام این جمله از
استاد محمد علی طاهری
خیلی من رو به فکر فرو برده

به نظر من
هر یک از ما بسته به میزان جهلمان ، "
مظلوم
" هستیم؟

نظر من برمیگرده به تفکری که این روزها تو ذهنمه که شاید هر ظلمی که بر من میشه از ندانستن های خودم باشد

من اگر قانون هر بازی رو خوب بلد باشم زود شکست نمیخورم و از اون بازی کنار گزاشته نمیشم !!!

این بازی حالا میتونه خود زندگی روزمره ما باشه از صبح که ازخواب بیدار می شویم و به خیابان میرویم برای آغازی نو بازی شروع میشود، گاهی جهل از قوانین رانندگی گاهی جهل در روابط اجتماعی و گاهی جهل در قواعد کاری و راه و رسم برخورد با مشتری و کارفرما!!!!

همه و همه بستگی به خودمان دارد به اینکه جهل از حقوق شهروندی باعث شده خیلی جاها فکر کنیم مورد ظلم واقع میشیم ..نظر شنا چیه ؟؟

ما ظالمیم یا مظلوم ؟؟

با سلام

بنظرم ما از دو جهت مظلوم هستیم . هم از ناحیه جهالتی که بهمون آموخته شده و میشه و هم از ناحیه کسانی که برای ادامه ظلمشان فرصت ها را از ما میگیرند , هم با ابزار قانون و هم با عمل نکردن به قانون و هم با رواج بی قانونی.

لینک به دیدگاه
با سلام

بنظرم ما از دو جهت مظلوم هستیم . هم از ناحیه جهالتی که بهمون آموخته شده و میشه و هم از ناحیه کسانی که برای ادامه ظلمشان فرصت ها را از ما میگیرند , هم با ابزار قانون و هم با عمل نکردن به قانون و هم با رواج بی قانونی.

ممنون از پاسخت خب با این حال پس باید به این نتیجه برسیم که جهلی که به ما آموخته شده تموم شده و رفته وکاریش نمیشه کرد جهلی که در ادامه به ما آموخته خواهد شد چگونه میشه جلوش رو گرفت این خودش یه مطلبه بعد بعدی چگونه و به چه روشی میتونیم جلوی افرادی که با ابزارهای مختلف از جهل ما سوء استفاده میکنند رو بگیریم؟

لینک به دیدگاه
ممنون از پاسخت خب با این حال پس باید به این نتیجه برسیم که جهلی که به ما آموخته شده تموم شده و رفته وکاریش نمیشه کرد جهلی که در ادامه به ما آموخته خواهد شد چگونه میشه جلوش رو گرفت این خودش یه مطلبه بعد بعدی چگونه و به چه روشی میتونیم جلوی افرادی که با ابزارهای مختلف از جهل ما سوء استفاده میکنند رو بگیریم؟

اولین گام مطالعه کتابهایی نظیر ( تفکر زائد اثر دکتر مصفا ) و سایر کتابها در حوزه خود شناسی , خود بهبود سازی و نظایر آنهاست . تا زمانی که نتونیم به خود مستقل دست پیدا کنیم , بی دفاع خواهیم ماند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...