رفتن به مطلب

سوال در رابطه با گذاشتن متن دور تصویر در ایندیزاین

ارسال های توصیه شده

سلام خسته نباشید سوال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/:w58:قرار دادن نوشته ها دور عکس در ایندیزاین

اگه دقت کرده باشی متن به صورت خطی خونده میشه یعنی وقتی به عکس می رسیم باید بریم اونطرف عکس و شروع کنیم به ادامه خواندن متن، خالا اگه بخواهیم که متن به صورت پایینی( منظورم اینه که ی طرف متن اینور عکس و طرف دیگش که ادامه متن هستش اونور عکس باشه چون اینطوری چشم اذیت نمیشه اگه بخواهم ای نکار بکنم چطور باید تنظیمان رو انجام بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون از همه دوستان خواهشا اگه جواب دادید به ایمیلم ی پست بزارید

parsian_printing@YAHOO.com

متن و سوالم را طبق

[h=2]قرار دادن نوشته ها دور عکس در ایندیزاین[/h]مطرح کردم اول باید اونجا را بخونید

لینک به دیدگاه
سلام خسته نباشید سوال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/:w58:قرار دادن نوشته ها دور عکس در ایندیزاین

اگه دقت کرده باشی متن به صورت خطی خونده میشه یعنی وقتی به عکس می رسیم باید بریم اونطرف عکس و شروع کنیم به ادامه خواندن متن، خالا اگه بخواهیم که متن به صورت پایینی( منظورم اینه که ی طرف متن اینور عکس و طرف دیگش که ادامه متن هستش اونور عکس باشه چون اینطوری چشم اذیت نمیشه اگه بخواهم ای نکار بکنم چطور باید تنظیمان رو انجام بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون از همه دوستان خواهشا اگه جواب دادید به ایمیلم ی پست بزارید

parsian_printing@YAHOO.com

متن و سوالم را طبق

قرار دادن نوشته ها دور عکس در ایندیزاین

مطرح کردم اول باید اونجا را بخونید

از این مسیر میتونید متن رو دورتادور تصویر قرار بدید:

window//text wrap// wrap around object shape

لینک به دیدگاه
از این مسیر میتونید متن رو دورتادور تصویر قرار بدید:

window//text wrap// wrap around object shape

:banel_smiley_4:

سلام سامیار جان ممنون بابت پاسخت ولی این روش رو می دونستم من میخواهم که متنم به صورت خطی و افقی نباشه بلکه عمودی باشه شاید رسوندن مطلبم ی کم سخت باشه

لینک به دیدگاه

سلام سامیار جان ممنون بابت پاسخت ولی این روش رو می دونستم من میخواهم که متنم به صورت خطی و افقی نباشه بلکه عمودی باشه شاید رسوندن مطلبم ی کم سخت باشه:ws37:

لینک به دیدگاه

سلام سامیار جان ممنون بابت پاسخت ولی این روش رو می دونستم من میخواهم که متنم به صورت خطی و افقی نباشه بلکه عمودی باشه شاید رسوندن مطلبم ی کم سخت باشه

اگر نمونه خاصی دارید تصویرشو قرار بدید شاید دوستان بتونن راهنمایی کنن.

لینک به دیدگاه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

سلام طبق این عکس میخواستم ایا میشه این کار را در ایندیزاین کرد یا نه باید تو فتو بزنیم و انتقالش بدیم اگر وایبرتون رو داشتم عکس را با گوشی براتون می فرستادم

با تشکر

لینک به دیدگاه
I:\Flower_Frame

سلام طبق این عکس میخواستم ایا میشه این کار را در ایندیزاین کرد یا نه باید تو فتو بزنیم و انتقالش بدیم اگر وایبرتون رو داشتم عکس را با گوشی براتون می فرستادم

با تشکر

سلام دوست عزیز بنده نمیتونم تصویر رو ببینم لطفا به طریق زیر عکس رو در پست قرار بدید:

ابتدا در اپلود سنتر تصویر رو آپلود کنید

klmcic5r80ljxift4xz.jpg

بعد با استفاده از این گزینه لینک تصویر آپلود شده رو وارد کنید:

w7roxou8m93yuo7laew.jpg

میتونستید در ادامه تاپیک قبلیتون پست رو ارسال کنید.

لینک به دیدگاه

دوستان سامیار و سلامت خسته نباشند اینم نمونه ای که خواسته بودیددر همه توضیحات تو این قسمت از روش 2 که بصورت افقی بوده کار کردیم حالا من میخواهم بدونم ایا قسمت اول هم میشه یا نه هر کاری کردم که اینطور بشه و مطلب رو بدون تایپ از ورد به اینیزاین کپی کنم نشد خواهشا راهنمایی کنید ممنونKL2t

لینک به دیدگاه

w7roxou8m93yuo7laew.jpg

هر کاری کردم آپلود نشد ا، من کره زمین را در متن قرار دادم ولی متن به صورت کروی دور دایره نمی جرخه و خطی و صاف هستش اگه برید به سایت

ی عکس دقیق درباره گفته های من هستش

لینک به دیدگاه

هر کاری کردم آپلود نشد ا، من کره زمین را در متن قرار دادم ولی متن به صورت کروی دور دایره نمی جرخه و خطی و صاف هستش اگه برید به سایت

ی عکس دقیق درباره گفته های من هستش

خب توضیحاتی که گفته شده درسته ولی شما باید از کار خودتون و قسمتی به مشکل برمیخورید یک عکس بزارید که ما ببینیم مشکل از کجاست!

شما یکبار عکس رو به حالت انتخاب شده قرار بدید و از مسیر text wrap حالت مورد نظرتون رو انتخاب کنین. لینک

توی تصویری هم که آپلود کرده بودید نمونه مدنظر شما نگارش ستونی هستش که کافیه تعداد ستون ها رو در تنظیمات تغییر بدید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...