not found 16,275 اشتراک گذاری ارسال شده در 22 مرداد، ۱۳۹۳ شیپ فایل رقومی نقشه زمین شناسی استان کرمانشاه بصورت پیوست در این پست قرار داده شده. مقیاس نقشه 1:250000 هستش برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید. ورود یا ثبت نام 2 نقل قول لینک به دیدگاه
rozhano_88 47 اشتراک گذاری ارسال شده در 17 اردیبهشت، ۱۳۹۷ سلام خسته نباشید من این فایلو دانبود کردم اما باز نمیشه اتوکد چه ورژنیه؟ ممنون میشم راهنمایی کنین نقل قول لینک به دیدگاه
Mohammad Aref 120,437 اشتراک گذاری ارسال شده در 18 اردیبهشت، ۱۳۹۷ سلام خسته نباشید من این فایلو دانبود کردم اما باز نمیشه اتوکد چه ورژنیه؟ ممنون میشم راهنمایی کنین سلام. فایل اتوکدی نیست GIS هست باید از نرم افزار arcgis استفاده کنید. نقل قول لینک به دیدگاه
rozhano_88 47 اشتراک گذاری ارسال شده در 18 اردیبهشت، ۱۳۹۷ هههههههههه ممنون ببخشید من معماریم اشنایی نداشتم بری انالیز ساین میخواسستمش مرسی نقل قول لینک به دیدگاه
ارسال های توصیه شده
به گفتگو بپیوندید
هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .