رفتن به مطلب

تغییر موتور بنزینی به دیزل

ارسال های توصیه شده

سلام...

من می خوام ببینم از لحاظ قانونی تغییر موتور اتومبیل های سواری از بنزینی به دیزلی امکان پذیر هست؟ یعنی موتور ماشین رو باز کنیم و بجای اون یه موتور دیزل ببندیم...

اگر آره چطوری و اگر قانون این اجازه رو نمی ده باید چکار کرد؟:ws3:یه سوال بحث برانگیز..

لینک به دیدگاه
سلام...

من می خوام ببینم از لحاظ قانونی تغییر موتور اتومبیل های سواری از بنزینی به دیزلی امکان پذیر هست؟ یعنی موتور ماشین رو باز کنیم و بجای اون یه موتور دیزل ببندیم...

اگر آره چطوری و اگر قانون این اجازه رو نمی ده باید چکار کرد؟:ws3:یه سوال بحث برانگیز..

از لحاظ قانونی خیر امکانش نیست

لینک به دیدگاه

نه عزیزم اصلا امکانش نیست

اگرم خودت شخصا این کارو بکنی و بفهمن شدیدا جریمه میشی

هر چی کارخونه برای ماشین تنظیم کرده تا اخر باید از همون نوع استفاده بشه:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام...

موتور سواری دیزل توی ایران کمه

ولی خب همونطور که دوست قبلی !!! فرمودن از لحاظ قانونی مشکل داره چون روی کارت ماشین شماره موتور رو نوشته

این سوال از سر کنجکاوی بوده فقط واقعا موتور دیزل تریلی دارین مثلا و می خواید بذارید روی پراید ؟!

اگه آره که شک نکن! پراید تواناییشو داره :ws3:

لینک به دیدگاه

همونطور که دوستان گفتن از لحاظ قانونی چیزه...!!!

ولی ماشین های اصطلاحاً دست ساز (!) تو ایران هست

مثلاً طرف یه ماشین سرهم کرده بود شبیه یه فراری!

شاید از این طریق بتونید این کار رو انجام بدین...ولی از مراحل قانونی و أخذ مجوز و این چیزاش هیچی نمیدونم!!!

شاید هم غیرقانونی باشه...ولی هست!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...