رفتن به مطلب

چگونه ابروهای کم پشت مان را پرپشت کنیم؟

afa

ارسال های توصیه شده

گاهی پیش می‌آید قسمت‌هایی از ابروها خالی می‌شود و این باعث می‌شود ابروها حالت طبیعی خود را از دست بدهند. بنابراین برای رویش مجدد ابروها، مصرف برخی روغن‌ها ضروری است.

گاهی پیش می‌آید که قسمت‌هایی از ابروها خالی می‌شود و این باعث می‌شود ابروها حالت طبیعی خود را از دست دهند. بنابراین باید موهای ابرو را تحریک کرد تا مجدد رویش کنند.

_ هر شب مقداری روغن زیتون را روی ریشه‌هایی که می‌خواهید رشد کند بمالید و آن نقاط را ماساژ دهید و صبح‌ها آن محل را شست و شو دهید.

_ استفاده از میوه نارگیل و مغز‌های چرب همچون گردو و بادام بر روی ابروها می تواند ابروهایتان را پرپشت و حجیم کند.

_ شاید ریختن ابروها نگران کننده باشد اما باید علل را بررسی کرد. گاهی استرس زیاد در طول روز می‌تواند یکی از دلایل ریزش موی ابروها باشد.برای پیشگیری از ریزش ابروها می‌توان از کپسول ویتامین‌ e و b در تقویت مو‌ها استفاده کرد.

لینک به دیدگاه

یه قطره ای هست به اسم میشا

داروخانه ها دارن

اون هم برای رویش مجدد خیلی خوبه

خودم امتحان کردم جواب داده

یکی دیگه هم استفاده از سیر هستش اما ریسکش بالاست

سیر را از وسط نصف کنید بعد بزنید به ابروهاتون و بعد از سه ثانیه بشورید

بیشتر از سه ثانیه در طولانی مدت باعث از بین رفتن ابرو میشه

هفته ای دو سه بار این کار را انجام بدین بعد از یه مدت نتیجه اش را می بینید

این روش دوم را خودم امتحان نکردم

اما دوستم میگفت خیلی تاثیر داشته

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...