رفتن به مطلب

راهنمایی درباره انتخاب کولر؟

ارسال های توصیه شده

باسلام وخسته نباشیدخدمت شما

خب مغازه ای است 5در2 این مکان فاقدکولر است که می خواهم کولری برای ان تهیه کنم

1-چه کولربرای این مکان مناسب ؟گازی یاآبی؟

2-ضرفیتش چقدرباشه ؟

3-(گازی)پرتابل بهتریاثابت؟

4-قبض برق کولر ابی یا گازی چه فرقی باهم داره (تقریباچقداضافه می شود)؟

می توانیدیک برندمناسب معرفی کنید.

سوالات خیلی زیاداست ببخشیدبلخره تواین گرونی هرکاری ادم می خواهدبکنه یکم دستولش می لرزه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

کولر ابی 3500 براتون بهتره مصرف برقش 5-6 آمپر در دور زیاد و 2-2.5 در دور کند

برند خوب فعلا ابسال :a030:

گازی 12000 باید بگیرین هم قیمتش بالاست هم مصرفش دو برابر اگه اصلشو پیدا کنین تازه

موفق باشین

لینک به دیدگاه
  • 8 ماه بعد...
کولر ابی 3500 براتون بهتره مصرف برقش 5-6 آمپر در دور زیاد و 2-2.5 در دور کند

برند خوب فعلا ابسال :a030:

گازی 12000 باید بگیرین هم قیمتش بالاست هم مصرفش دو برابر اگه اصلشو پیدا کنین تازه

موفق باشین

فضای من کوچکه کولررااصلانمی تونم بزارم بیرون راه نمی ده بالای کرکره سنگه درضمن خیلم فضای کمیه!:4564:

لینک به دیدگاه
فضای من کوچکه کولررااصلانمی تونم بزارم بیرون راه نمی ده بالای کرکره سنگه درضمن خیلم فضای کمیه!:4564:

کولر گازی هم که بذارین باز باهاس کندانسورش بیرون باشه. نمیتونید کولر آبیو بذارید رو سقفی جایی و یکی دو متر کانال بکشید؟ خیلی جاها همین کارو میکنن. راستی چه شهری؟ شرجی نباشه که کولر آبی سخت جواب میده! شایدم نده!

این کولر آبیای کوچیک که میذارن تو اتاق و با پارچی چیزی آب توش میریزن هم گزینه ایه! ولی اگه همون بیرونیا رو استفاده کنید بهتر جواب میده

لینک به دیدگاه
کولر گازی هم که بذارین باز باهاس کندانسورش بیرون باشه. نمیتونید کولر آبیو بذارید رو سقفی جایی و یکی دو متر کانال بکشید؟ خیلی جاها همین کارو میکنن. راستی چه شهری؟ شرجی نباشه که کولر آبی سخت جواب میده! شایدم نده!

این کولر آبیای کوچیک که میذارن تو اتاق و با پارچی چیزی آب توش میریزن هم گزینه ایه! ولی اگه همون بیرونیا رو استفاده کنید بهتر جواب میده

اگرمیشدبزاری روی سقف خیلی خوب بودولی بالای مقازه اتاقه.تهران.

بله کولری پیداکردم بنام

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
خیلی خوبه ولی جام کمه.

آخه بالاکرکرهم فضای کمی برای کاناله ولی یجوری فکرکنم بشه اونم بگم یه کانال مسطتیل درست کنم که اونم بایدبرسی کنم ببینم تیراهن اونجانباشه ؟

لینک به دیدگاه
از پنکه استفاده کن:ws3:
اتفاقا دارم ازپنکه استفاده می کنم ولی نه سقفی :ws3:

نمی دونم چرااینقدتنوع پنکه سقفی کمه.اینای که توخارجه چراتوایران نیست؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...