رفتن به مطلب

موضوع پایان نامه

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان* من برای پایان نامه نیاز به موضوع در زمینه کنترل ترافیک و همچنین حمل ونقل عمومی نوین دارم اگه امکانش هست کمک کنین. ممنون:banel_smiley_4:

شاید تو موضوعات مقالاتی که تو کنفرانس بین المللی ترافیک و حمل و نقل شهری تو سالهای مختلف بوده، بتونه بهت کمک کنه:

[h=3]مقالات یازدهمین كنفرانس مهندسی حمل و نقل و ترافیک ایران[/h]

[h=3]مقالات دهمین كنفرانس مهندسی حمل و نقل و ترافیک ایران[/h]

[h=3]مقالات نهمین كنفرانس مهندسی حمل و نقل و ترافیک ایران[/h]

[h=3]مقالات هشتمین كنفرانس مهندسی حمل و نقل و ترافیک ایران[/h]

[h=3]مقالات هفتمین كنفرانس مهندسی حمل و نقل و ترافیک ایران[/h]

لینک به دیدگاه

سلام باید بگم که کنفرانس حمل ونقل وترافیک تا شماره 13 همه رو مرور کردم به غیر از این موارد راستی یه استاد راهنما می خواستم تو رشته راه و حمل ونقل باشه در شیراز که بتونم پایان نامه رو با اون بگیرم. لطفاٌ معرفی کنید مرسی:a030:

لینک به دیدگاه
سلام باید بگم که کنفرانس حمل ونقل وترافیک تا شماره 13 همه رو مرور کردم به غیر از این موارد راستی یه استاد راهنما می خواستم تو رشته راه و حمل ونقل باشه در شیراز که بتونم پایان نامه رو با اون بگیرم. لطفاٌ معرفی کنید مرسی:a030:

دکتر علی سلطانی عضو هیئت علمی گروه شهرسازی دانشگاه شیراز هستش که فکر کنم تو این زمینه بتونه کمکتون کنه.

لینک به دیدگاه

سلام :icon_gol: نحوه نصب و فعالسازی نرم افزار Expert choice11 رو میخواستم آیا این نرم افزار برای ویندوز64 بیتی و32 بیتی فرق میکنه اگه فرق میکنه بایدچکارکنیم برای کار با این نرم افزار مشکل پیدا کردم new file نداره:ws38:لطفاٌ راهنمایی کنید با تشکر/

لینک به دیدگاه
سلام :icon_gol: نحوه نصب و فعالسازی نرم افزار Expert choice11 رو میخواستم آیا این نرم افزار برای ویندوز64 بیتی و32 بیتی فرق میکنه اگه فرق میکنه بایدچکارکنیم برای کار با این نرم افزار مشکل پیدا کردم new file نداره:ws38:لطفاٌ راهنمایی کنید با تشکر/

ویندوزتون چیه؟ :ws38:

لینک به دیدگاه
بله سریال نامبرش همین بود.ولی متاسفانه مشکلی که گفتم رو داره.لطفاٌ نحوه کرک کردن ونصبشم راهنمایی کنید:a030:

واسه کرک دو روش هست که البته هیچ کدوم تضمینی نیست.

یکی اینکه الان که از این سریال نامبر استفاده کردی، فایل dll که واسه دانلود میذارم هم تو پوشه نصب کپی کن و جایگزین فایل قبلی کن.

http://www.noandishaan.com/uploads/do.php?id=897

اگه با کپی کردن این فایل درست نشد روش دوم رو امتحان کن:

تو این روش نرم افزار رو پاک کن و مجدداً صب کن. اینبار موقع نصب از این سریال نامبر استفاده کن:

T0001-90800-003B0-29B0F-0AA02-77736

این سریال نامبر یه ماهه هستش.

اگه یه ماه تموم شد همون سریال نامبر قبلی رو استفاده کن (یعنی 11111K90811-0000080000A010116022816) بعدش دوباره تغییر بده و همون سریال نامبر یه ماهه رو استفاده کن. :ws3:

امیدوارم جواب بده واست.

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...