رفتن به مطلب

نقشه كشي يانقشه برداري

ارسال های توصیه شده

من هوش فضايي ام (تست استعداديابي وكسلر دادم)كه با تصوير و تجسم سه بعدي و طرح ونفشه است خوبه .

-ايا نقشه كشي و نقشه برداري را مي تونم به عنوان رشته اي كه دران استعداد دارم انتخاب كنم و پارامتر ديگري نداره؟

-اينكه مي گن نقشه كشي نسبت به نقشه برداري بازار كمتري داره چون همان معمار يا مهندس خودش طراحي ميكنه و ديگه به نقشه كش نمي ده درسته ؟

- چون تخصص من تصوير كشي و نرم افزارهاي گرافيكي مثل اتوكد است و اين رشته را فقط بخطر تصويرو طراحي و نرم افزارهاي گرافيكي مي خوام انتخاب كنم ايا مي تونه انتخاب درستي باشه؟ من از ساخت و ساز و مصالح بيزارم يعني عمران را فقط بخاطر همينايي كه گفتم مي خوام مي تونم فقط توي طراحي و ترسيمش وارد بشم؟

- درش خلاقيت و ايده پردازي كه مثلا يه مهندس الكترونيك يا مكانيك مي ده جايي داره؟

- تفاوتش با نقشه كش معماري چيه و كسي مي تونه توي هر دو زمينه وارد بشه؟

لینک به دیدگاه

راستش مهندس من سوال شما رو متوجه نشدم

رشته نقشه کشی ؟

من که تا الان چنین رشته ای نشنیدم ... منظورتون معماری ... ؟

دوست عزیز اگه منظورتون معماری باید بگم معماری فقط به نقشه کشی و نرم افزار اتوکد خلاصه نمیشه ... معماری یه دانش گسترده است که شما لازم ضمن داشتن اطلاعات علمی از قوانین و مقررات باید استعداد خوبی در بکار گیری توان فکری داشته باشید

و اینکه شما بخواید رشته عمران بخونید فقط برای اینکه بتونید نقشه کشی کنید بهتر اصلا وارد رشته عمران نشید چون به کل مسیر متفاوت است

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...