رفتن به مطلب

ضبط ویدئو در متلب

setarehbaran

ارسال های توصیه شده

سلام. من یه حلقه دارم که در هر بار تکرار این حلقه یه خط و یه فایل stl ترسیم می شود و در تکرار بعدی این خط و ابرنقاط می چرخند. می میخوام یه ویدیو ضبط کنم که این حرکات رو بهم نشون بده. از این دستور استفاده کردم> f=getframe;

For i=1:---

Plot(----)

F(counter)= getframe(gcf); % Standbild aufnehmen

counter=counter+1

hold on

end

movie(F,1); % Aus Standbildern Film erstellen

movie2avi(F,'testmovie2','fps',1,'compression','None') اما این روش فقط چرخش خطوط رو ضبط می کنه و فایل ابر نقاط رو هیچ تغییری اعمال نمی کنه. کسی میتونه بهم کمک کنه که چجوری میتونم هردوشو به هم ضبط کنم یا اصلا حرکت ابر نقاط رو ضبط کنم_

لینک به دیدگاه
سلام. من یه حلقه دارم که در هر بار تکرار این حلقه یه خط و یه فایل stl ترسیم می شود و در تکرار بعدی این خط و ابرنقاط می چرخند. می میخوام یه ویدیو ضبط کنم که این حرکات رو بهم نشون بده. از این دستور استفاده کردم> f=getframe;

For i=1:---

Plot(----)

F(counter)= getframe(gcf); % Standbild aufnehmen

counter=counter+1

hold on

end

movie(F,1); % Aus Standbildern Film erstellen

movie2avi(F,'testmovie2','fps',1,'compression','None') اما این روش فقط چرخش خطوط رو ضبط می کنه و فایل ابر نقاط رو هیچ تغییری اعمال نمی کنه. کسی میتونه بهم کمک کنه که چجوری میتونم هردوشو به هم ضبط کنم یا اصلا حرکت ابر نقاط رو ضبط کنم_

سلام

چرا تعداد فرم ها رو یک دادین، خیلی کند نمیشه؟

منظورتون از ابر نقاط چیه؟

من با یه نمودار ساده (فنر) امتحان کردم، مشکلی نداشت:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

سلام. مرسی از چوابتون. آره اونو باید تغییر بدم. منظورم از ابر نقاط فایل های .stl هستش که از نرم افزارهای مدل سازی معمولا به دست میان.

من خودم تو اینترنت هرچی سرچ کردم مطلبی راجع به ترسیم این نوع فایل ها اگه متحرک باشن پیدا نکردم. اگه شما مطلبی بتونید پیدا کنید یا کمک کنید ممنون میشم.

لینک به دیدگاه
سلام. مرسی از چوابتون. آره اونو باید تغییر بدم. منظورم از ابر نقاط فایل های .stl هستش که از نرم افزارهای مدل سازی معمولا به دست میان.

من خودم تو اینترنت هرچی سرچ کردم مطلبی راجع به ترسیم این نوع فایل ها اگه متحرک باشن پیدا نکردم. اگه شما مطلبی بتونید پیدا کنید یا کمک کنید ممنون میشم.

سلام

از همین روش استفاده می کنین، جواب نمیده؟

می تونین از نرم افزار هایی که از صفحه نمایش فیلم برداری می کنن هم استفاده کنین.

می خواین فایل هاتون بهم بدین، یه توضیحی هم درباره روش کارتون بدین، ببینم می تونم چیزی پیدا کنم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...