رفتن به مطلب

درخواست مطلب برای ارائه در مورد پردازش تصویر

ارسال های توصیه شده

با سلام

من باید در مورد موضوع پردازش تصویر مطالبی آماده کنم و ارئه دهم(در حد ارشد)

لذا از شما دوستان میخوام در صورت داشتن مطالبی که بتونه کمک کنه در اینجا قرار دهید ...

هم مورد استفاده من قرار گیرد و هم دیگر دوستان

فرضا؛

موارد استفاده

مراحل

روشها

الگوریتم ها

موارد کاربرد هر الگوریتم در کجا می باشد و ...

با تشکر

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

سلام

من کمی بر روی مقالات پردازش تصویر در حوزه ی پزشکی کار کردم

در زمینه ی تشخیص تومور و ...

میتونم اگر بخواید یه تعداد مقاله هم در اختیار شما بگذارم.

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...
سلام

من کمی بر روی مقالات پردازش تصویر در حوزه ی پزشکی کار کردم

در زمینه ی تشخیص تومور و ...

میتونم اگر بخواید یه تعداد مقاله هم در اختیار شما بگذارم.

سلام.خسته نباشید.ممنون میشم اگه بزارید من ترم اول هوش هستم و میخام اگه بشه پروژه درباره پزشکی کار کنم.

لینک به دیدگاه
سلام.خسته نباشید.ممنون میشم اگه بزارید من ترم اول هوش هستم و میخام اگه بشه پروژه درباره پزشکی کار کنم.

سلام دوست عزیز

روی چه نوع تصاویر پزشکی می خواین کار کنین؟

لینک به دیدگاه

سلام،

ممنون.

اگه حوزه اش رو مشخص کنید، چشم.

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سلام دوستان من دانشجوی ارشد صنایع غذایی هستم عنوان پایان نامه ام (ارزیابی ویژگیهای ظاهری کیک با استفاده از تکنیک پردازش تصویر ( نرم افزار متلب)) هست ، تازه می خوام کارم رو به طور جدی شروع کنم یه مشکلی که هست شنیدم که عکس نمونه مورد نظر ( کیک ) رو حتما باید در شرایط خیلی خاص تهیه کرد مثلا در پژوهشکده هایی مثل پژوهشکده رنگ

خواهشا دوستان اگه ایده ایی در جهت بهبود انجام پایان نامه دارند ممنون می شم چون واقعا برای شروع کاملا گیج شدم .:ws52::ws38:

لینک به دیدگاه
سلام دوستان من دانشجوی ارشد صنایع غذایی هستم عنوان پایان نامه ام (ارزیابی ویژگیهای ظاهری کیک با استفاده از تکنیک پردازش تصویر ( نرم افزار متلب)) هست ، تازه می خوام کارم رو به طور جدی شروع کنم یه مشکلی که هست شنیدم که عکس نمونه مورد نظر ( کیک ) رو حتما باید در شرایط خیلی خاص تهیه کرد مثلا در پژوهشکده هایی مثل پژوهشکده رنگ

خواهشا دوستان اگه ایده ایی در جهت بهبود انجام پایان نامه دارند ممنون می شم چون واقعا برای شروع کاملا گیج شدم .:ws52::ws38:

سلام دوست عزیز

موضوع جالبیه، خب توی عکس ها ویژگی هایی که براتون مهم هست باید مشخص باشن، حالا رنگ می تونه باشه یا شکل و چیزهای هم شاید مهم باشه. هر چی عکسا هم واضح تر باشن و کیفیت بهتری داشته باشن، احتمالا در ادامه کار راحت تر می تونین جلو برین.

من چند تا فایل که مرتبط با موضوعتون هست، پیدا کردم، خودتون هم می تونین سرچ کنین، حالا ممکنه دقیقا کیک نباشه، روی محصولات دیگه یا حتی اصلا ماده غذایی نباشه، ولی روش هاش بتونین برای کار خودتون ایده بگیرین.

PROSPECTS OF COMPUTER VISION AUTOMATED GRADING AND SORTING SYSTEMS IN AGRICULTURAL AND FOOD PRODUCTS FOR QUALITY EVALUATION

Colour Measurement and Analysis in Fresh and Processed Foods A: Review

THE QUALITY IDENTIFICATION OF FRUITS IN IMAGE PROCESSING USING MATLAB

Research of Image processing in Instant Noodle Packets Auto-Inspection System

An image analysis based expert system for assessing the quality of freeze-dried protein formulations

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

اینم یه اسلاید جالب در مورد بررسی کیفی میوه با استفاده از پردازش تصویر و یادگیری ماشین هستش:

r60i0vr8wk7zmer8nyqi.png

لینک به دیدگاه

ای ول به بچه های هوش مصنوعی و دیگر گرایش ها

دوستان قبل ار هر چیزی حوزه کاریتون رو مشخص کنید.اینجا دوستان با استعدادی هستند که راحت می توانند کمکتون کنند.(البته باید منو فاکتور بگیرید)

امیدوارم تو هر زمینه ای که انتخاب می کنید موفق و سربلند باشید.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

المیرا محمدی فراغ التحصیل هوش مصنوعی

لینک به دیدگاه

کار خیلی خوبی انتخاب کردی اما شرایطی را باید مد نظر بگیری

1--> صیر و حوصله تو انجام این کار

2--> جمع آوردی مطالب مربوطه ( میتونی از سایت ایران داکت که مربوط به پایان نامه هاست استفاده کنی)

3--> یادگیری قسمت هایی از پردازش تصویر که مربوط به کارت میشه( این مرحله به مرحله ی دوم وابسته است)

4--> تحویل پایان نامه با بهترین کار( کسب بهترین نمره)

5--> پایان نامه ای که انتخاب کردی از نظر من راحت هست ( البته نظر دوستان رو نمیدونم)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

المیرا محمدی فارغ التحصیل هوش مصنوعی

لینک به دیدگاه

از همه دوستان عزیزی که لطف کردند راهنمایی کردند و فایل های مربوطه رو گذاشتند سپاسگزارم

. به امید موفقیت روز افزون شما دوستان عزیز:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...