رفتن به مطلب

تبریک روز معمار

mahsa3064

ارسال های توصیه شده

سلام به همه دوستان

سوم اردیبهشت، روز معمار رو به همه شما دوستان عزیز معمار تبریک میگم

به امید روزی که بالاخره این روز در تقویم های ما ثبت رسمی بشه

دوستان، ما در سال 87 به مناسبت همین روز در دانشکده خودمون یه مراسم کوچیک داشتیم که قرار بود طی اون از یکی از بهترین اساتیدمون جناب آقای دکتر حسنعلی پورمند -که از همین جا به ایشون سلام میکنم و امیدوارم همیشه سالم و پایدار باشند- تقدیر کنیم

به همین منظور دوستان از من خواستند که چند بیتی جهت این روز آماده کنم تا در این مراسم تقدیم ایشون کنیم

من هم شعری با عنوان معمار نوشتم که در واقع این شعر برگرفته از تعریف استاد پورمند از معمار بود

شاید دوستانی که افتخار شاگردی ایشون رو داشتند متوجه تطابق ابیات با تعریف استاد بشن

بعد از اون مراسم دو بیت اول شعر، به شکل پیامک دراومد و شاید بعضی از شما هم اونو شنیده باشید

از اون سال بارها و بارها این شعر برای خودم پیامک شده و من با اینکه از دیدن شعرم خوشحال میشم ولی به خاطر اشتباه هایی که در نوشتار پیدا کرده متاسف میشم

این شد که امروز تصمیم گرفتم به مناسبت این روز و به بهانه تبریک روز معمار، متن کامل و درست شعر رو تقدیم حضورتان کنم

روز همگی شما مبارک

مهسا 1393/2/3

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

منم حالا به نوبه خودم و از جمع گرم و صمیمی و پرشور و شعور شهرسازا این روز رو خدمت دوستان گل باشگاه تبریک میگم امید وارم موفق و معید باشید و تو طراحی هاتون هوای بافت پیرامون سایتتون رو داشته باشید(مطابق و هماهنگ با بافت پیرامون)

لینک به دیدگاه

هی رفیق ! هیچکس به اندازه ی من و تو، قلم را، نمیفهمد،خط را، رنگ را،جنس را، ظرافت را...

بگذار فکر کنند "طرح" من و تو، "کاردستی"ست...بگذار خستگی هامان را نفهمند،عشقمان را،نگاهمان را، مسئولیت و نگرانی هایمان را...برای همه ی دلت،من هستم! هی رفیق معمـــار من، روزت،بودنت، مبارک

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...