رفتن به مطلب

معرفی و لیست اسامی حقوقدانان انجمن

S a d e n a

ارسال های توصیه شده

سلام

به تالار حقوق خوش آمدید

16.gifattachment.php?attachmentid=10511&d=1351087185

با توجه به روال آشنایی کاربران لطفآ خودتون رو معرفی کنید:

1- نام:

2- گرایش تحصیلی:

3- مقطع تحصیلی :

4- دانشگاه:

5- به چه مباحثی علاقه مند هستید:

6- هدف شغلی در آیندتون :

...........................................................................................................................................

لیست اسامی حقوقدانان انجمن رو که در تالار حقوق پست یا تاپیک ارسال کردن قرار میدم(به ترتیب تاریخ عضویت) که بتونید راحت تر هم رشته ای های خودتون رو پیدا کنید....اسامی تازه وارد ها هم از این به بعد به لیست اضافه خواهد شد.

1..surush

2.YektA MoeinI

3.keyvan64

4.S a d e n a

5.laden

6.dalvory

7.Gandom.E

8.D a D se T a N.

9.mahyar4

10.ادامه دارد....

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

رامتین-حقوق قضایی-کارشناسی-واحد نوشهروچالوس-وکیل دادگستری هستم وعلاقه مند به کارآفرینی وامور تحقیقاتی هستم ضمنا طرح واره هایی نیزقابل توجیه ازنظر اقتصادی تدارک دیده ام که تاکنون ملزومات آن و همراهان مورد نظر را نیافته ام.انشاء الله بنا به همین اعلان عام ،دوستان پیش کسوت بنده را موردارشاد ولطف خودنمایند.الخیر وفی ماوقع

لینک به دیدگاه
رامتین-حقوق قضایی-کارشناسی-واحد نوشهروچالوس-وکیل دادگستری هستم وعلاقه مند به کارآفرینی وامور تحقیقاتی هستم ضمنا طرح واره هایی نیزقابل توجیه ازنظر اقتصادی تدارک دیده ام که تاکنون ملزومات آن و همراهان مورد نظر را نیافته ام.انشاء الله بنا به همین اعلان عام ،دوستان پیش کسوت بنده را موردارشاد ولطف خودنمایند.الخیر وفی ماوقع

به جمع حقوقی های انجمن خوش اومدین:icon_gol:

سه نفر به جمع ما اضافه شدن

10.[h=1]faranakza[/h]

11.meino

12.ramtin kheyri

به امید همکاری و فعالیت روز افزون دوستان گلمون:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

با سلام ایدین هستم لیسانس حقوق قضایی از دانشگاه ازاد واحد تهران جنوب و مولف چندین کتاب که متاسفانه به دلیل هزینه مالی چاپ نکردم

فرستاده شده از NokiaX2DSِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...