رفتن به مطلب

معرفی دوره های آموزش نرم افزار مهندسین شیمی

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان
اینجانب اسماعیل جباری دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی شیمی دانشگاه شریف و فارغ التحصیل رتبه اول از دانشکده فنی دانشگاه تهران هستم.
شرکت دانشگاهی خانه فرآیند فنی که به همت اساتید برجسته دانشکده فنی از ده سال پیش تاسیس شده تاکنون اقدام به برگزاری دوره های متعدد آموزش نرم افزار برای شاغلین در صنایع مرتبط با رشته مهندسی شیمی نظیر صنایع نفت و گاز و پتروشیمی کرده است و هم اکنون این دوره ها در بندر ماهشهر برای کارکنان پتروشیمی بندر ماهشر در حال برگزاری میباشد.
از این رو با توجه به تجارب کسب شده در این سالها اخیرا اقدام به برگزاری این دوره ها برای دانشجویان رشته مهندسی شیمی نموده است تا از این طریق تجارب صنعتی کسب شده را برای دانشجویان علاقه مند منتقل نماید.
حال مناسب دیدم که دفترچه های معرفی شرکت و دوره ها رو براتون بفرستم تا هرکس که تمایل داشت تو این دوره ها متناسب با نیازش شرکت کنه
شماره تماس و آدرس شرکت تو این دفترچه ها موجوده با این حال اگر خواستید این هماهنگی از طریق من انجام بشه ایمیلم رو واستون میزارم تا هرگونه سوال که داشتید رو پاسخ بدم.[IMG]http://www.ipnuforum.ir/images/smilies/3.gif[/IMG][IMG]http://www.ipnuforum.ir/images/smilies/3.gif[/IMG]
با تشکر
یا حق
[EMAIL="ejabbari.ch20@YAHOO.com"]ejabbari.ch20@YAHOO.com[/EMAIL]
[EMAIL="ejabbari@che.sharif.ir"]ejabbari@che.sharif.ir[/EMAIL]

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

اینجانب اسماعیل جباری دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی شیمی دانشگاه شریف و فارغ التحصیل رتبه اول از دانشکده فنی دانشگاه تهران هستم.

شرکت دانشگاهی خانه فرآیند فنی که به همت اساتید برجسته دانشکده فنی از ده سال پیش تاسیس شده تاکنون اقدام به برگزاری دوره های متعدد آموزش نرم افزار برای شاغلین در صنایع مرتبط با رشته مهندسی شیمی نظیر صنایع نفت و گاز و پتروشیمی کرده است و هم اکنون این دوره ها در بندر ماهشهر برای کارکنان پتروشیمی بندر ماهشر در حال برگزاری میباشد.

از این رو با توجه به تجارب کسب شده در این سالها اخیرا اقدام به برگزاری این دوره ها برای دانشجویان رشته مهندسی شیمی نموده است تا از این طریق تجارب صنعتی کسب شده را برای دانشجویان علاقه مند منتقل نماید.

حال مناسب دیدم که دفترچه های معرفی شرکت و دوره ها رو براتون بفرستم تا هرکس که تمایل داشت تو این دوره ها متناسب با نیازش شرکت کنه

شماره تماس و آدرس شرکت تو این دفترچه ها موجوده با این حال اگر خواستید این هماهنگی از طریق من انجام بشه ایمیلم رو واستون میزارم تا هرگونه سوال که داشتید رو پاسخ بدم.3.gif3.gif

با تشکر

یا حق

ejabbari.ch20@YAHOO.com

ejabbari@che.sharif.ir

سلام

راستش من تازه فارغ التحصیل شدم و دنبال کارم و شاگرد ممتاز هم هستم میخوام رزومم رو سنگینش کنم اما نمی دونم چه جوری این چیزی هم که شما میگید برای شاغلین هست و خب یه مقدار زیادی برای اکثرا بچه ها دور از دسترسه اگه راهنمایی دارید ممنون میشم بهم بگید

لینک به دیدگاه
سلام

راستش من تازه فارغ التحصیل شدم و دنبال کارم و شاگرد ممتاز هم هستم میخوام رزومم رو سنگینش کنم اما نمی دونم چه جوری این چیزی هم که شما میگید برای شاغلین هست و خب یه مقدار زیادی برای اکثرا بچه ها دور از دسترسه اگه راهنمایی دارید ممنون میشم بهم بگید

سلام

تاجایی که اطلاع دارم به طورکلی برای کسانی که میخوان وارد صنعت بشن نرم افزارهای هایسیس و اسپن رو تاجایی که میتونن بلد باشن بک امتیاز محسوب میشه

ولی برای کارهای تحقیقاتی و خصوصا پایان نامه های ارشد و دکتری نرم افزارهای شبیه سازی مثل فلوینت و کامسول و متلب و... باید بلد باشیم.

دورههای فوق تا الان برای افراد شاغل در صنعت نظیر پتروشیمی ها و... برگزار میشد منتها احساسی که نیاز شده اینه که قشر دانشجوهای ما تو دوره دانشجویی خودشون کمتر به اینها بها میدن و وقتی وارد صنعت که میشن با مشکل مواجه میشن.

رو این حساب قرار شده دوره های دانشجویی این دوره ها برگزار بشه تا علاوه بر آموزش این نرم افزارها تجربیاتی که در طی این سالها کسب شده به دانشجوها منتقل بشه.

تمام

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...