رفتن به مطلب

LazyFeed سایت و شبکه اجتماعی فوق العاده برای تنبل ها !

RezaMTJAME

ارسال های توصیه شده

سایتی که امروز خدمتتون معرفی می کنم در واقع سایتی هست که مناسب حال تنبل هاست ؛ پس اگر خودتون رو تنبل حساب نمی کنید همین الان می تونید کامپیوترتون رو خاموش کنید و به جای خوندن این پست بروید و در خیابان و پارک ها دوان دوان شوید ! خب بریم سر اصل مطلب :

ani_about_lazyfeed.gif

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
در واقع سایتی هست که اخبار و مطالب مورد علاقه شما رو از سراسر وب گلچین کرده و آن ها را جلوی چشمان شما عبور می دهد . بذارید یه مثال بزنم ، تا به حال در یک رستوران سوشی غذا خوردید ؟ تو این رستوران ها معمولا چیزی شبیه تسمه نقاله وجود داره که غذاها بوسیله اون روی پیشخون میان و کافیه شما دستتونو دراز کنین و بدون اینکه جابه جا بشین نوش جون کنین. سایتی که معرفی می کنم تجسمی از همچین رستورانی است اما تو فضای وب.شما رو صندلیتون می شینین و تنها کاری که میکنین بازکردن و دیدن خبرهاست…..در واقع شما در lazyfeed موضوعات مورد نظر خودتون رو وارد می کنید و از این به بعد همیشه تازه ترین خبرها در مورد اون موضوع در دسترس شماست. Lazyfeed به دلیل داشتن کاربران زیاد یک لایواستریم واقعیست , یعنی برای مثال اگر الان آهنگی روی نت بیاد که دو ساعت پیش منتشر شده قطعا شما در Lazyfeed آن را پیدا خواهید کرد . کار با LazyFeed بسیار آسان هست کافیه به
رفته و ثبت نام کنید . سپس میتونید تگ های مختلف و آیتم هایی که دوست دارید خبرهای مرتبط با آن را دنبال کنید به یوزر خود اضافه کنید . همین , اکنون شما هم به جمع تنبل های سایت LazyFeed پیوستید ، ما بیشماریم !

هم آدرس پروفایل من هست که اگه دوست داشتید فالو کنید تا دوستان ایرانی را راحت تر پیدا کنیم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...