رفتن به مطلب

حكم جلب شاكي !

ارسال های توصیه شده

سلام-خدا قوت

جمشيدم و در حال گرفتن حكم جلب محمود هستم. چند روز قبل پسر محمود را در شوراي حل اختلاف ديدم كه بجاي پدرش در حال شكايت از من بود! ديروز هم خود محمود را در شوري ديدم براي شكايت مطالبه وجه از من.

سوالات:

1-آيا پسر محمود ميتواند وكيل پدرش باشد؟ مگر نبايد فقط وكلاي رسمي وكيل افراد باشند؟ ميتواند جاي پدرش در جلسه شوري شركت كند؟

2-اگر تا روز جلسات شوري ، من حكم جلب محمود را داشته باشم او ميتواند در جلسه حاضرشود؟ ميشود همانجا دستگيرش كرد تا نتواند به شكايتش ادامه دهد؟ ميتواند در عين حالي كه متواري باشد وكيلش را بفرستد؟ در اين صورت من چكار ميتوانم بكنم؟ icon_eek.gif

ممنون

لینک به دیدگاه
سلام-خدا قوت

جمشيدم و در حال گرفتن حكم جلب محمود هستم. چند روز قبل پسر محمود را در شوراي حل اختلاف ديدم كه بجاي پدرش در حال شكايت از من بود! ديروز هم خود محمود را در شوري ديدم براي شكايت مطالبه وجه از من.

سوالات:

1-آيا پسر محمود ميتواند وكيل پدرش باشد؟ مگر نبايد فقط وكلاي رسمي وكيل افراد باشند؟ ميتواند جاي پدرش در جلسه شوري شركت كند؟

2-اگر تا روز جلسات شوري ، من حكم جلب محمود را داشته باشم او ميتواند در جلسه حاضرشود؟ ميشود همانجا دستگيرش كرد تا نتواند به شكايتش ادامه دهد؟ ميتواند در عين حالي كه متواري باشد وكيلش را بفرستد؟ در اين صورت من چكار ميتوانم بكنم؟ icon_eek.gif

ممنون

سلام گرامی

در بعض از دعاوی با اهمیت کمترصرفا انهم صرفا در شورای حل اختلاف ونه دادگاه با وکالت محضری میتواند.بجای محمود بیایداما نمیتواند بجای او شکایت کند.

اینکه تاروز جلسه حکم جلب داشته باشی تا ببینی جلسه شرکت میکند که چیزی را حل نمیکند/مهم این است حکم اجرا و وی جلب شود.

بله"امکان دستگیری انجا نیز وجود دارد منها باید با حوزه انتظامی هماهنگ شود.

اگر متواری شد چون موضوع مالی و کیفری است مهم حضور خود وی است/تا به نتیجه و گرفتن وجه چک تان برسید.

توصیه من جلب متهم است.اما از انجا که شما نیز ظاهرا دست وی چک دارید میتوانید در شورا تهاتر کنید.تابا مصالحه حل شود.این کاررابعد از جلب انجام دهید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...