رفتن به مطلب

روشن و خاموش کردن دو led با دو سوئیچ توسط میکرو avr

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان در این تاپیک قصد داریم توسط دو ال ای دی و دو سوئیچ و میکرو AVR یک مدار چشمکزن دستی رو طراحی کنیم البته میدونم ساده اس اما واسه شروع خیلی خوبه:a030: البته من یک سوئیچ اضافی برای خاموش کردن هر دو ال دی هم گذاشتم یعنی مدارو به حالتی برگردونه که هر دو ال ای خاموش هستن !!:a030:

برنامه اش به زبان بیسکام + فایل پروتئوس

zentbyvezgdmbqc2sn0.jpg

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
سلام دوستان در این تاپیک قصد داریم توسط دو ال ای دی و دو سوئیچ و میکرو AVR یک مدار چشمکزن دستی رو طراحی کنیم البته میدونم ساده اس اما واسه شروع خیلی خوبه:a030: البته من یک سوئیچ اضافی برای خاموش کردن هر دو ال دی هم گذاشتم یعنی مدارو به حالتی برگردونه که هر دو ال ای خاموش هستن !!:a030:

برنامه اش به زبان بیسکام + فایل پروتئوس

zentbyvezgdmbqc2sn0.jpg

خیلی جالب بودددددددددددد عزیزکم

لینک به دیدگاه
دوستان اگه کسی تونست برنامشو با کدویژن بنویسه یخبر بما بده ممنونش میشیم چند هفته ای هست که داریم رنج میبریم و درست نمیشه!!!!!!!:icon_pf (34):

مگه حل نشد؟گفتین حل شده که:ws38:

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...
  • 7 ماه بعد...
  • 10 ماه بعد...

درود:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

عجب تاپیک زیرخاکی ای رو بالا آوردی :ws3: خوش شانسی که از هرچی بک آپ میگیرم البته خیلی آسونه ولی خب هیچی هلو تو گلو نمیشه :ws3:

به دو زبان c و بسکام آپ کردم رو سرور انجمن اگر ایرادی داشت مطرح کنید البته داشتنش بنيرم داره تو خوندن کلیدها تو زبان c باید دیبانسش گرفته بشه وگرنه خیلی حساس میشه موقع فشردن باتن،پیروز باشید:a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
سلام. من وقتی روی لینک دانلود میزنم یه صفه باز میشه که پایینش نوشته فایل پیدا نشد. اگه میشه لینک دانلود را بهم بدید یا ایمیل کنید.ممنون

خود آقای کورش نویسنده برنامه تو پست بالا زحمت اپلود مجدد برنامه رو تو انجمن کشیده بودن تو پست اول هم لینک دانلود اصلاح شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...