رفتن به مطلب

راه اندازی یک دفتر خدمات فنی

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان

مستقیم میرم سر اصل مطلب

به مدتیه بدجور رفتم تو فکر اینکه یه دفتر تایپ و تکثیری بزنم

کسی هست بتونه کمی تو این زمینه راهنماییم کنه؟

با چقدر هزینه میتونم شروع کنم؟چه دستگاههایی باید داشته باشم؟چقدر قیمتشونه؟ قستی میشه خرید؟

وهر اطلاعاتی که لازمه بدونم دیگه:ws3:

پشاپیش ممنون:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام

ایده ای شما داری رو منم دارم ولی نه واسه الانم

واسه ین دفتر تنها چیزی که لازمه یه اتاق و یک دستگاه فتوکپی و یک سیستم یا لب تاپ

این کمترین چیزیه که لازمه

لینک به دیدگاه
با سلام خدمت دوستان

مستقیم میرم سر اصل مطلب

به مدتیه بدجور رفتم تو فکر اینکه یه دفتر تایپ و تکثیری بزنم

کسی هست بتونه کمی تو این زمینه راهنماییم کنه؟

با چقدر هزینه میتونم شروع کنم؟چه دستگاههایی باید داشته باشم؟چقدر قیمتشونه؟ قستی میشه خرید؟

وهر اطلاعاتی که لازمه بدونم دیگه:ws3:

پشاپیش ممنون:icon_gol:

سلام

همونطور که دوستمون گفتن برای زدن همچین دفتری اول یه یک مکان نیازه ودستگاه پرینت که حالا ابعاد مختلف داره وبستگی به جا ووسعتون

خب اگه آشنا باشید قسطی شاید بدن....ولی اولین و مهمترین مورد فضا هست که یک مکان مناسب و دردسترس عموم ودر دید باشه مشتری جذب کن به اصطلاح

دیگه هرچی جا هم شیکتر و بزرگتر باشه به دستگاههای بیشتر نیازه وهزینه....البته درآمد بیشترم داره..

اول باید ببینید برای تهیه ی مغازه چقدر هزینه نیاز بسته به جایی که میخواید بگیرید وبعدم تخمین بقیه ی هزینه ها

لینک به دیدگاه

آقا شما توی خونه هم میتونی اینکارو انجام بدی فقط یه کمی همت میخواد و اگه یه گروه هم واسه خودت تشکیل بدی بهتره،من خودم و 2 نفر دیگه بازی میفروختیم به صورت گروهی هم کار میکردیم یعنی یکی رایت میکرد اون یکی کاور بازی رو پرینت میگرفت و یکی دیگه هم فروش بازیها با اون بود همه ی اینکارا رو هم توی خونه انجام میدادیم ، شما میتونی یه کارت ویزیت هم بدی واست طراحی کنن تا بتونی خودت رو تبلیغ کنی../

لینک به دیدگاه

بهترین حالت و مکان ایجاد چنین کسبی در نزدیکی دانشگاه یا در دل دانشگاست

من نظرم همینه و دیگر هیچ یعنی یجورایی پاه نفت پیدا کردی

لینک به دیدگاه

ممنونم از همه عزیزان

مهمترین چیزی که برام مهمه برآورد هزینه هاست که حداقل هزینه ای که باید بکنم چقدره ؟هزینه اتخادیه و پروانه کسب چقدر میشه . ....

لینک به دیدگاه
ممنونم از همه عزیزان

مهمترین چیزی که برام مهمه برآورد هزینه هاست که حداقل هزینه ای که باید بکنم چقدره ؟هزینه اتخادیه و پروانه کسب چقدر میشه . ....

هزینه پروانه کسب رو نمیدونم ولی فقط میدونم میگن به آقایون زیاد گیرمیدن که یکی ازآشنایان یه سری گفتن خانمی اگه از اقوام مثل خواهری ویا همسر هست به اسم اون بگیرید که گیر ندن زیاد:whistle:

لینک به دیدگاه
هزینه پروانه کسب رو نمیدونم ولی فقط میدونم میگن به آیایون زیاد گیرمیدن که یکی ازآشنایان یه سری گفتن خانمی اگه از اقوام مثل خواهری ویا همسر هست به اسم اون بگیرید که گیر ندن زیاد:whistle:

آخ جون چقدر خووووب!:ws3:

لینک به دیدگاه
ممنونم از همه عزیزان

اصلا به نظر من بهتره فعلا اینا رو بیخیال بشی و زیاد خرج نکنی، من کسایی رو دیدم که با هیچی شروع کردن و الان همه چی دارن

موفق باشی../

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...