رفتن به مطلب

معرفی ی کلاس خوب برای طراحی و بیان تصویری

ارسال های توصیه شده

به نظرم خیلی دیره برای کلاس رفتن. مگه اینکه بخوای سال دیگه آزمون بدی. این کلاسها از اول مهر در دانشگاه تهران برگزار میشه. فکر کنم الآن آخراش باشه. حالا میخوای یه سر بزن شاید بتونی جواب بگیری.

لینک به دیدگاه
به نظرم خیلی دیره برای کلاس رفتن. مگه اینکه بخوای سال دیگه آزمون بدی. این کلاسها از اول مهر در دانشگاه تهران برگزار میشه. فکر کنم الآن آخراش باشه. حالا میخوای یه سر بزن شاید بتونی جواب بگیری.[/QUO

نه برای سال دیگه میخوام .اطلاعتات بیشتری در مورد نحوه ثبت نام وپذیرش از بیرون دانشگاه دارین؟

لینک به دیدگاه
  • 9 ماه بعد...

سلام

من خودم برای طراحی محیط پیش خانوم مهندس عظیمی رفتم و خیلی هم راضی بودم و تا اونجا که اطلاع دارم نفر اول کنکور امسال فضای سبزم پیش ایشون بوده . اسکیس مرتبط با فضای سبز و طراحی محیط رو خیلی خوب کار میکنن یعنی فقط اسکیس رو نمیگفت مطالب کاربردی خیلی خوبی رو کنار کارش میگفت و فکر میکنم تو خود دانشگاه هم تدریس میکنن اگه شماره اشو خواستین بگین تا براتون بفرستم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...