رفتن به مطلب

منظر فرهنگی

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان من میخوام در مورد منظر فرهنگی یه مقاله کار کنم و اگه پایان نامم رو حساب نکنیم این اولین تجربه مقاله نویسیم قراره باشه بخاطر همینم به تجربه سبزتان نیازمندیم ?
منابعی رو که پیدا کردم (که متاسفانه فقط چنتا مقاله و یکی دوتا کتاب انگلیسی آنلاین بود) اینجا معرفی میکنم هرکی خواست همکاری کنه بسیار استقبال میشه ?

کتاب ها:

[h=1]1-

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
(2005), Understanding the Cultural Landscape, Guilford Press[/h][h=1]2- Hilary H. Birks(1988), The Cultural Landscape: Past, Present, and Future, Cambridge University Press[/h][h=1]3- Gabriel R. Ricci (2007), Cultural Landscapes, Transaction Publishers[/h][h=1]4-Richard W. Longstreth (2008), Cultural Landscapes: Balancing Nature and Heritage in Preservation Practice, University of Minnesota Press[/h]

مقالات:

1-هما ایرانی بهبهانی و دیگران، 1389، شناسایی نقش ساختارهای طبیعی در شکل گیری منظر فرهنگی سکونتگاه باستانی تخت سلیمان با استفاده از فناوری نوین دورسنجی، مجله محیط شناسی، شماره 54.

2- محمدرضا بمانیان و دیگران، 1389، باززنده سازی منظر فرهنگی تخت سلیمان با تاکید بر رویکردهای بازآفرینی و حفاظت از میراث جهانی ICOMOS، مجله مدیریت شهری، شماره 26.

3- امین رستنده، 1388، ویژگی های بنیادین منظر فرهنگی در فضاهای روستایی کوهستانی در غرب ایران، مجله پژوهش های جغرافیای انسانی، شماره 67.

4- سیروس رضا صبری و دیگران،1385، rebuilding a sustainable image in a cultural landscape، مجله علوم محیطی، شماره 12.

5- فرنوش مخلص و دیگران، 1392، مزار پیرمراد، منظر فرهنگی-آیینی شهرستان بانه، مجله باغ نظر، شماره24.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...